BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU HABERLERİ

Bülent Yener Bektaşoğlu haber, Bülent Yener Bektaşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Yener Bektaşoğlu

Bülent Yener Bektaşoğlu

Doğum Yeri Giresun /
Doğum Tarihi 1.1.1953

Bülent Yener Bektaşoğlu Kimdir ?

25. dönem CHP milletvekili adayı Bülent Yener Bektaşoğlu, 1953 yılı Giresun'un Dereli ilçesinde doğdu. İlköğrenimimi Dereli'de, liseyi Giresun'da bitirdi. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babası.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bülent Yener Bektaşoğlu - 22.05.2018
CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu Açıklaması
CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, aday gösterilmese de partisinin emrinde olmayı sürdüreceğini bildirdi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
Aday adaylığı başvurusunda bulunup aday listelerine giremeyen milletvekillerinin isimleri şöyle: "İbrahim Özdiş, Zülfikar İnönü Tümer, Elif Doğan Türkmen, Aydın Uslupehlivan, Metin Lütfü Baydar, Mustafa Akaydın, Niyazi Nefi Kara, Devrim Kök, Mehmet Tüm, Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, Hilmi Yarayıcı, İrfan Bakır, İlhan Cihaner, Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Didem Engin, Ali Akyıldız, Selina Doğan, Gülay Yedekçi, Sencer Ayata, Ali Özcan, Mustafa Balbay, Musa Çam, Zeynep Altıok, Ali Yiğit, Hüsnü Bozkurt, Tur Yıldız Biçer, Fikri Sağlar, Serdal Kuyucuoğlu, Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Hayati Tekin, Haluk Pekşen, Emre Köprülü, Özkan Yalım, Şenal Sarıhan, Necati Yılmaz, Zekeriya Temizel." İnce'ye yakınlığıyla bilinen milletvekillerinden Namık Havutça, Rıza Yalçınkaya, Bülent Öz, Bülent Yener Bektaşoğlu, Mazlum Nurlu, Yakup Akkaya, Akın Üstündağ, Şerafettin Turpcu, Erdin Bircan tekrar aday gösterilmedi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 19.04.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
Gündem dışı söz alan CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Giresun'un turizm potansiyelinin değerlendirilmesi hakkında yaptığı konuşmada, 2017 yılında Türkiye'nin 31 milyon civarında turist ağırladığını ve sezonu 26 milyar dolar gelirle kapattığını anımsattı.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 22.02.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, denizcilik ve balıkçılığın sorunları, konulu gündem dışı söz aldı.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 13.02.2018
TBMM Genel Kurulu
CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ise AK Parti iktidarının 15 yıllık süreçte Giresun'a hiç bir yatırım yapmadığını, bu nedenle kentin hizmet fakiri bir il olarak kaldığını öne sürdü.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 22.01.2018
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Açıklaması
"Bu kurultay geleceğimizi yeniden kazanma kurultayıdır" 36 Olağan Kurultay'da oy kullanacak delegelerin sadece Genel Başkan, Parti Meclisi üyeleri ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerini seçmeyeceklerini söyleyen İnce, şunları kaydetti: "Onların bugün Cumhuriyet Halk partisi kurultay delegelerinin görevi bu seçimlerle sınırlı değildir. Cumhuriyet Halk Partisi kurultay delegelerinin omuzlarında çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğinin sorumluluğu vardır. Kurultay delegeleri sadece Cumhuriyet Halk Partisi kurultay delegeleri değil, Cumhuriyetin delegeleridir. Bu kurultay Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ve diğer adayların yarışması değildir. Bu kurultay geleceğimizi yeniden kazanma kurultayıdır. Bu kurultayın sonuçları Türkiye'nin demokrasisiyle, ekonomisiyle, eğitimiyle, gelişmesiyle, tarımıyla, kalkınmasıyla, sanayisiyle yakından ve doğrudan ilgilidir. Bu kurultay sadece Türkiye'yi değil, komşularını, Ortadoğu'yu, üyesi olmak istediğimiz Avrupa Birliği'ni de ilgilendirmektedir." İnce, özleminin öz güveni yüksek bir Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü: "Halkına güvenen bir Cumhuriyet Halk Partisi, halkının güvendiği bir Cumhuriyet Halk Partisi'dir amacım. Hesap vermesi gerekenler karşısında savunma yapmak Cumhuriyet Halk Partisi'nin işi değildir. Doğruları söylemek için doğru zamana ve cesur yüreklere ihtiyaç vardır. Umutları canlandırmaya, yeşertmeye, tazelemeye, kardeşlik köprüleri kurmaya, atılımlar yapmaya ihtiyacımız vardır. 36. Olağan Kurultayımızda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı'na adayım. 'Adayım' diyorum çünkü Cumhuriyet Halk Partisi'nde Genel Başkanlığı'na aday olunmaz, aday gösterilir. Benimde elimde yeterli sayıda imza olduğu için aday adayı değilim, 'aday gösterildim' diyorum, imza toplamaya da devam ediyorum." İnce'nin basın toplantısına kalabalık gazeteci topluluğu yanında TBMM İdare Amiri ve Çanakkale milletvekili Bülent Öz, Bolu milletvekili Tanju, Özcan, İstanbul milletvekili Yakup Akkaya, Giresun milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ve Balıkesir milletvekili Namık Havutça da takip etti.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 12.12.2017
CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu Açıklaması
CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, partilerini önce yerelde sonra genelde iktidara taşımayı hedeflediklerini belirtti.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 04.11.2017
Kılıçdaroğlu'ndan Hasta Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, sanatçı Turgut Karataş ile halk ozanı Ali Kızıltuğ'u tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret etti.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 22.08.2017
CHP Milletvekillerinden Fındık Fiyatlarının Düşmesiyle İlgili Meclis Araştırma Önergesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Samsun Milletvekillleri Hayati Tekin ve Kemal Zeybek, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Trabzon Milletvekili...
Bülent Yener Bektaşoğlu - 22.08.2017
Dha Ankara- CHP Milletvekillerinden Fındık Fiyatlarının Düşmesiyle İlgili Meclis Araştırma Önergesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Samsun Milletvekillleri Hayati Tekin ve Kemal Zeybek, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Trabzon Milletvekili...
Bülent Yener Bektaşoğlu - 11.08.2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Açıklaması
Torun, beraberinde CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, Giresun İl Başkanı Necati Tığlı ve Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz ile Altınordu ilçesine bağlı Akçatepe Mahallesi'nde bir fındık üreticisine ait harmanda basın toplantısı düzenledi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 12.07.2017
CHP'li Bektaşoğlu'dan Başbakan Yıldırım'a '15' Logolu Bayrak Sorusu
CHP'li Bülent Yener Bektaşoğlu, 15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümü hazırlıkları kapsamında Türk Bayrağı'nda bulunan ay-yıldız içerisine '15' rakamı konularak elde edilen logoya ilişkin Başbakan Binali Yıldırım'a "Türk Bayrağı'ndan 15 Temmuz logosu elde edilmesi ve bunun ekranda kullanılması...
Bülent Yener Bektaşoğlu - 30.03.2017
Halk Oylamasına Doğru
Şahin, CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu'nun muhtarlara, "Sayın muhtarım, tüm yetkilerin devredildiği partili, taraflı bir cumhurbaşkanı bir kararnameyle köy, mahalle, ilçe ve illeri birleştirme, hatta bölgesel yönetim kurma hakkına sahip olacak.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 10.11.2016
Engin Altay ve Maliye Bakanı Naci Ağbal Arasında Meclis Genel Kurulu'nda Tartışma (3)
ENGİN ALTAY : Sayın Başkan, sayın milletvekilleri; boş Genel Kurulu saygıyla selamlıyorum. 10 Kasımla ilgili anlayışımızı biraz önce düşüncemizi söyledik ama milletin kürsüsünden tekrar kurucumuz ve kurtarıcımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü partim adına, bizi seçen milletimiz adına rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum. Her geçen gün ona olan özlemimizin derinleştiğinin altını çizmek istiyorum. Bugün, Mardin Derik ilçesinde İlçe Kaymakamının makam odasında bir bomba patlatıldı sayın milletvekilleri. Kaymakam Bey'e ve onunla birlikte yaralananlara acil şifa diliyorum. Mardin Derik ilçesinde devletin en üst temsil noktasındaki makamın masasının altında bomba patlatılıyor. Güvenlik zafiyetinin hangi safhada olduğunu söylememe bile gerek yok. Ama maalesef Türkiye'nin başkenti Ankara'da da Sayın Cumhurbaşkanını ve Sayın Başbakanı korumak için Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık korumaları terör estiriyor, Anıtkabir'e insanların iki saatte ulaşmasının önü kesiliyor. Bugün daha vahim bir durum yaşandı. Bugün Ankara'da iki şeyden biri oldu. ya Anıtkabir girişinde görev yapan emniyet kuvvetleri Fetullahçı terör örgütünün mensuplarıdır ya da Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı korumaları bir siyasi partinin silahlı kuvvetleri gibi hareket etmişlerdir. Türkiye Büyük Millet Meclisinin Sayın Başkanına bu kürsüden sesleniyorum beni duyuyorsa. Bugün, Anıtkabir kapısında milletvekillerine yönelik olarak yapılan uygulamaya karşı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanını göreve davet ediyorum." BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU (Giresun) - Sayın Bakanım, önemli bir şey bugünkü olay.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 02.09.2016
Van'daki Terör Saldırısı
Törene, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Giresun Valisi Hasan Karahan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, İl Jandarma Komutanı Albay Ali İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ile vatandaşlar katıldı.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 18.08.2016
CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu Açıklaması
CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, "Türkiye'de, bir ilçe il olacaksa, bunu en fazla hakkeden ilçelerimizden biri Şebinkarahisar." dedi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 30.06.2016
Bektaşoğlu Keipa'da Konuştu
Toplantının son gününde komisyonun Hukuk ve Siyasi İşler görevini üstlenen Üyesi CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, bir konuşma yaptı.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 28.04.2016
CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu Açıklaması
CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Yağlıdere ilçesinde son yolculuğuna uğurlanan şehit uzman çavuş Süleyman Kul'un vasiyetinin yerine getirilmesi ve ailesine de ev yapımı için ilgililerle görüştüğünü ve konunun yakından takipçisi olduğunu bildirdi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 07.04.2016
CHP İstanbul Milletvekili Yedekci Açıklaması
Yedekci, TBMM'de partisinin Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, Ordu Milletvekili Seyit Torun ve Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ile düzenlediği basın toplantısında, İGDAŞ'da 24 yıldır görev yapan Umut Yıldırım'ın herhangi bir uyarı yapılmadan işten çıkarıldığını söyledi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 07.04.2016
CHP'den Fındık Fiyatlarına Tepki
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ve Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile birlikte parlamentoda düzenlediği basın toplantısında fındık fiyatlarına dikkat çekerek, 8 milyon kişinin geçim kaynağı olan fındık fiyatlarının yerlerde süründüğünü söyledi.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 07.04.2016
CHP Ordu Milletvekili Torun Açıklaması
Torun, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, 8 milyon kişinin geçim kaynağı olan fındık fiyatlarının "yerlerde süründüğünü" iddia etti.
Bülent Yener Bektaşoğlu - 13.01.2016
Meclis'te 'Millilik' Tartışması
TBMM Genel Kurulu’nda millilik tartışması yaşandı. AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan muhalefet milletvekillerine “Ben sizlere tavsiye ediyorum sabah akşam tok karnına İstiklal Marşı okuyun.” dedi. Özkan’ın millilik ile ilgili sözleri üzerine muhalefet partileri milletvekilleri tepki gösterdi. CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin arasında tartışma yaşandı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Yener Bektaşoğlu Haberleri | Bülent Yener Bektaşoğlu Kimdir - Haberler - Bülent Yener Bektaşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Yener Bektaşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresun'da Ramazan Bayramı Kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:56:45. #1.14#

title