Bülent Bilgi Haberleri

Bülent Bilgi haber, Bülent Bilgi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Bilgi - 02.02.2021
Uluslararası Demokratlar Birliğinde Köksal Kuş, Genel Başkanlık görevini devraldı
Almanya'nın Köln kentinde 24 Ocak'ta düzenlenen genel kurulda Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı seçilen Köksal Kuş, Bülent Bilgi'den görevi devraldı.
Bülent Bilgi - 27.09.2020
UID Avusturya'dan "Viyana seçimlerinde sandığa gidin" çağrısı
Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Avusturya'nın başkenti Viyana'da 11 Ekim'de düzenlenecek belediye başkanlığı seçimleri öncesinde, Türk kökenli Avusturya vatandaşlarının sandığa her zamankinden daha fazla ilgi göstermesi gerektiğini söyledi.
Bülent Bilgi - 15.07.2020
Almanya'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü törenleri düzenlendi
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, Türkiye'nin bir daha böyle karanlık bir gece yaşamamasını temenni ederek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün tüm dünyada UID olarak andıklarını ve Türkiye'de yaşananları her ülkede anlattıklarını söyledi.
Bülent Bilgi - 24.05.2020
YTB'den Avusturya'daki öğrencilere bayram hediyesi
Etkinliğe Türkiye'nin Viyana Büyükelçisi Ozan Ceyhun, Viyana Başkonsolosu Asip Kaya'nın yanı sıra YTB Başkanı Abdullah Eren, UİD Genel Başkanı Bülent Bilgi ve AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya video konferans yoluyla katıldı.
Bülent Bilgi - 14.05.2020
Almanya'da Uluslararası Demokratlar Birliği huzurevine maske hibe etti
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) desteğiyle hazırlanıp paketlenen maskeler, huzurevi önünde sosyal mesafe kuralı gözetilerek düzenlenen törenle UID Başkanı Bülent Bilgi tarafından huzurevi yetkilisi Marion Huss'a takdim edildi.
Bülent Bilgi - 24.03.2020
Uluslararası Demokratlar Birliğinden Almanya Başbakanı Merkel'e mektup Açıklaması
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e mektup gönderdi.
Bülent Bilgi - 16.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cenevre'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cenevre Havalimanı'nda, Türkiye'nin Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı, Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi Daimi Temsilcisi Sadık Arslan, Dünya Ticaret Örgütü Daimi Temsilcisi Kemal Madenoğlu, Cenevre Başkonsolosu Mehmet Sait Uyanık, Zürih Başkonsolosu Asiye Nurcan İpekçi, Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Uluslararası Demokratlar Birliği Genel Başkanı Bülent Bilgi ve İsviçre Temsilcisi Murat Şahin ile diğer yetkililer karşıladı.
Bülent Bilgi - 16.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsviçre'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Cenevre Havalimanı'nda, Türkiye'nin Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı, Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi Daimi Temsilcisi Sadık Arslan, Dünya Ticaret Örgütü Daimi Temsilcisi Kemal Madenoğlu, Cenevre Başkonsolosu Mehmet Sait Uyanık, Zürih Başkonsolosu Asiye Nurcan İpekçi, Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Uluslararası Demokratlar Birliği Genel Başkanı Bülent Bilgi ve İsviçre Temsilcisi Murat Şahin ile diğer yetkililer karşıladı.
Bülent Bilgi - 17.11.2019
Almanya'da yurt dışında yaşayan vatandaşların sorunları ele alındı
Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya ayrıca Zonguldak milletvekilleri Hamdi Uçar ile Ünal Demirtaş, Türkiye'nin Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Fatih Ekici, Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Teknopark Müdürü Doç. Dr. Umut Güney Sefercik, Zonguldak Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Türkiye Taş Kömürü (TTK) Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkuloğlu da katıldı.
Bülent Bilgi - 14.11.2019
Yurt dışındaki Türkler, Türkiye'ye fidan dikme kampanyası başlattı
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, sembolik fidan dikim töreni sonrasında yaptığı açıklamada, toplumsal ve siyasal gelişmelere değil çevresel gelişmelere de hassasiyet gösterdiklerini söyledi.
Bülent Bilgi - 18.10.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Macaristan'da
Gül Baba Vakfı Başkan Vekili Suat Gökhan Karakuş'un davetine Yılmaz'ın yanı sıra Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi ve UID Macaristan Başkanı Mehmet İnceoğlu da katıldı.
Bülent Bilgi - 18.10.2019
Almanya'da "Çok kültürlülüğün önemi: Ülkeler için zenginlik ve demokrasi sınavı" paneli
Büyükelçi Ali Kemal Aydın, panelin açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'de farklı dinlere mensup ve farklı etnik kökene sahip insanların bulunduğuna işaret ederek, "Biz de bu zenginliği koruyup, muhafaza edip bu kültürel çeşitliliği yaşatmak için çalışıyoruz." dedi. Bu bağlamda son yıllarda Türkiye'de birçok kilisenin ve sinagogun tamir edildiğini anlatan Aydın, "Çeşitliliğimiz zenginliğimizdir" değerlendirmesinde bulundu. UID Genel Başkanı Bülent Bilgi de daha önce Londra'da düzenledikleri paneli, Berlin'den sonra Brüksel, Paris, Viyana, Zürih gibi diğer Avrupa ülkelerinin başkentlerinde de gerçekleştireceklerini aktardı.
Bülent Bilgi - 11.10.2019
Uluslararası Demokratlar Birliğinden "Barış Pınarı Harekatı"na destek
UID'in Genel Başkanı Bülent Bilgi'nin imzasını taşıyan açıklamada, "Tu¨rkiye Cumhuriyeti'nin attığı bu adımı destekliyor, insanlık ve dayanışma adına uluslararası toplumu bu harekatı desteklemelerini bekliyoruz.
Bülent Bilgi - 26.07.2019
Uluslararası Demokratlar Birliği Avustralya'da teşkilatlanacak
Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Avustralya'da teşkilatlanma çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle görüştü.
Bülent Bilgi - 14.07.2019
Almanya'da 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, burada yaptığı açıklamada, üç yıl önce yapılan hain darbe girişimini unutmamak ve unutturmamak için Avrupa genelinde çok sayıda etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Bülent Bilgi - 07.07.2019
Almanya'da "15 Temmuz Şehitleri Anma Programı"
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, burada yaptığı konuşmada, UID olarak gelecek günlerde Avrupa'nın ve Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyada çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi.
Bülent Bilgi - 25.05.2019
Fransa'da Uluslararası Demokratlar Birliği'nden iftar programı
Çapacı da davetlilere UID Genel Başkanı Bülent Bilgi'nin selamlarını iletti.
Bülent Bilgi - 17.05.2019
Almanya'da Uluslararası Demokratlar Birliği İftarı
İftara UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, Türkiye'nin Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes, Essen Başkonsolosu Şener Cebeci, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran ve AK Parti Berlin Temsilcisi Meryem Göka'nın yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Bülent Bilgi - 22.03.2019
Gurbetçilerden Yemen'e 4 Milyon TL'lik Yardım
"Gönül coğrafyamızdan insanlar da kampanyaya katkıda bulundu" Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi de teşkilat olarak Yemen'de yaşananlara sessiz kalamayacaklarını ifade etti.
Bülent Bilgi - 23.02.2019
Uid Kuzey Makedonya Olağan Kongresi Üsküp'te Yapıldı
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, gazetecilere yaptığı açıklamada, önümüzdeki süreçte teşkilatın sadece Avrupa'da değil Avrupa'nın dışında da faal olacağını söyledi.
Bülent Bilgi - 10.02.2019
Belçika'daki Türk Kadınlardan Yemen'e Yardım Kampanyası
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi de "Biz artık teşkilat olarak Avrupa'nın sınırlarına dayandık ve Avrupa'nın dışına çıkma vaktimiz de çoktan gelmiştir.
Bülent Bilgi - 24.01.2019
Türkiye'ye Yatırım Yapmanın Tam Zamanı"
AK Parti Berlin Temsilcisi Meryem Göka, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, UID Belçika Başkanı Basir Hamarat, UID kadın kolları üyeleri ve diğer davetlilerin katıldığı toplantıda, UID'nin Belçika faaliyetlerine ilişkin sunum da yapıldı.
Bülent Bilgi - 21.12.2018
Avrupa'dan Yemen'e İnsani Yardım Kampanyası
Almanya'nın Köln kentindeki UID Genel Merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, özellikle Avrupa ülkelerinde yaşayan herkesi Yemen halkına destek olmaya çağırdı.
Bülent Bilgi - 21.11.2018
Türkiye ile Almanya'nın Çıkarları Ortak"
Toplantıda, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Türkiye'nin Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik, UID Genel Başkanı Bülent Bilgi ve Berlin Bölge Başkanı Sinan Kaplan hazır bulundu.
Bülent Bilgi - 29.09.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya'dan Ayrıldı
Erdoğan'ı, Köln havalimanından Türkiye'nin Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mustafa Yeneroğlu ve Zafer Sırakaya, Uluslararası Demokratlar Birliği Genel Başkanı Bülent Bilgi uğurladı.
Bülent Bilgi - 27.09.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya'ya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı, Tegel Havalimanı'nın askeri bölümünde Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın ve eşi Berna Aydın, Adalet Bakanı Abdulhamid Gül ve eşi İlknur Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, YTB Başkanı Abdullah Eren, UID Genel Başkanı Bülent Bilgi ve diğer yetkililer karşıladı.
Bülent Bilgi - 24.07.2018
Almanya Anayasayı Koruma Teşkilatı Tarafından İzlenen Uıd'den Tepki
Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Almanya Anayasayı Koruma Teşkilatı (BfV) tarafından izlendiklerinin ortaya çıkmasına tepki göstererek "Hukuk devleti olarak bildiğimiz Almanya'nın böyle bir karar alması Almanya adına yüz kızartıcı bir olay." dedi.
Bülent Bilgi - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, fotoğrafları inceleyen Almanlara, FETÖ'nün karanlık yüzünü ve 15 Temmuz'da Türkiye'de yaşananları anlattı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Bilgi Haberleri | Bülent Bilgi Kimdir - Haberler - Bülent Bilgi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Bilgi kimdir, hayatı ve biyografisi. Uluslararası Demokratlar Birliğinde Köksal Kuş, Genel Başkanlık görevini devraldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 20:35:44. #1.14#

title