Bu Tuvalete Giren, Duvara Not Yazmadan Çıkmıyor

Bu Tuvalete Giren, Duvara Not Yazmadan Çıkmıyor

Bursa tarihi surlarda bulunan kafede ücret 1 lira 40 kuruş olan tuvaleti kullanan kişiler duvarlara not, hatıra defterine de düşüncelerini yazıyor. Müşteriler ayrıca içeride saç düzleştirici, fön makinesi, ayakkabı fırçası gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor.

Bursa tarihi surlarda bulunan bir kafenin tuvaleti,ilginç konsepti ve müşterilerine sunduğu hizmetle dikkat çekiyor. Saç düzleştirici, fön makinesi, ayakkabı fırçası gibi çeşitli malzemeler bulunan tuvaleti kullananlar, duvarlara not, hatıra defterine de düşüncelerini yazabiliyor.

GİRİŞ ÜCRETİ 1 LİRA 40 KURUŞ

Yamaç Kafe'deki tuvaleti kullanabilmek için 1 lira 40 kuruş ödeyen kişiler, içeride saç düzleştirici, fön makinesi, makyaj malzemesi, ayakkabı fırçası gibi çeşitli hizmetlerden yararlanabiliyor.

MÜŞTERİLER DUVARLARA NOT YAZIYOR

Müşteriler ayrıca duvarlara duygu ve düşüncelerini yansıtan not bırakabiliyor ya da hatıra defterini düşüncelerini yazabiliyor. Tuvaleti kullananlar, diğer müşterilerin yazdığı notları, özlü sözleri okuma fırsatı buluyor.

"İLGİ GÖRDÜ VE 3 HATIRA DEFTERİ OLDU"

Tuvaletin işletmecisi Can Mert Filiz (26), "Burada müşterilerimizin kullanabileceği her şey var. Saç düzleştiricisi, fön makinesi, makyaj malzemesi, ıslak mendil gibi her şey mevcut. İçeri giren arkadaşlar hatıra olarak not bırakıyorlar, biz de bu notlar aracılığıyla birçok arkadaşımızdan teşekkür alıyoruz. En çok da sevgililerinin isimlerini yazıp tarih atanlar oluyor. Biz ilk önce yeşil çam hatırası astık, bir gün bir müşterimiz onun üzerine not bırakmış, onun üstüne birkaç müşteri daha not bıraktıktan sonra biz oluruna bıraktık, şimdi gelen müşteriler not bırakıyor. Biz de bunu geliştirerek hatıra defteri yaptık, ilgi gördü ve 3 hatıra defteri doldu. Tuvaleti kullanan arkadaşlar ihtiyaçlarını gördükten sonra önerilerini deftere döküp bize daha çok yardımcı olmaya çalışıyorlar" dedi.

Kaynak: DHA