BOZKIR BELEDİYESİ HABERLERİ

Bozkır Belediyesi Haberleri

Bozkır Belediyesi haber, Bozkır Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bozkır Belediyesi - 9.10.2020
Bozkır'da bahçede yakılan otlar bir evi yaktı
Yangına Konya Büyükşehir Belediyesi Bozkır İtfaiye Şefliği, Bozkır Belediyesi ve Bozkır Orman İşletme Şefliği ekipleri ile vatandaşlar müdahale etti.
Bozkır Belediyesi - 15.9.2020
Bozkır'ın giriş ve çıkışları yapılan çevre düzenlemeleriyle ışıklandırıldı
Bozkır Belediyesi tarafından çevre yolu Bozkır-Konya kavşağı ve Bozkır-Seydişehir kavşağı aydınlatma çalışması tamamlandı.
Bozkır Belediyesi - 3.9.2020
Bozkır bir okul "beyaz bayrak" ve "beslenme dostu" sertifikası aldı
Bozkır Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen sertifika teslim etkinliğinde sertifikalar Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç tarafından okul müdürü Yüksel Uyar'a verildi.
Bozkır Belediyesi - 17.6.2020
Aygır Pınarı'nın cazibesi artacak
Mesire alanında yer alan mescit ve tuvaletlerde düzenleme çalışması yürütan Bozkır Belediyesi ekipleri, düzenleme çalışmasında sona geldi.
Bozkır Belediyesi - 16.6.2020
Bozkır'da hastane yolundaki korkuluklar yenileniyor
Bozkır'ın devlet hastanesi yolu üzerinde yer alan, kullanım ömrünü tamamlamış olan korkuluklar, Bozkır Belediyesi ekiplerince yenileniyor.
Bozkır Belediyesi - 28.5.2020
Bozkır'da tahinciler pazarı onarım çalışmasıyla modernleşecek
Konya'nın Bozkır ilçesinde, "tahinciler pazarı" olarak bilinen bölgedeki belediyeye ait dükkanlar, Bozkır Belediyesi ekiplerince yapılacak olan tek tip onarım çalışmasıyla modernleşecek.
Bozkır Belediyesi - 19.5.2020
Bozkır'da 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı etkinlikleri
Etkinlik boyunca Bozkır Belediyesi Zabıta ekipleri motosikletli guruba eşlik etti.
Bozkır Belediyesi - 18.5.2020
Konya'da ev yangını
Bozkır ilçesi Çağlayan mahallesinde öğlen saatlerinde çıkan yangın, Konya Büyükşehir Belediyesi Bozkır İtfaiye Amirliği Ekipleri ve Bozkır Belediyesi ekiplerinin çalışması sonucu kontrol altına alındı.
Bozkır Belediyesi - 17.4.2020
Bozkır'a yeni sosyal park yapılacak
Konya'nın Bozkır ilçesinde, yıllardır atıl durumda olan yeni kütüphanenin yanındaki araziye Bozkır Belediyesi tarafından yapılacak sosyal parkla ilçenin ortasından geçen Çarşamba çayının cazibesi artacak.
Bozkır Belediyesi - 2.4.2020
Bozkır'da koronavirüs tedbirleri
Konya Büyükşehir ve Bozkır Belediyesi ekipleri 52 mahallenin tamamında park, cami, okul, yol, çöp konteynırı, kamelyalar ve banklar, otobüsler, dolmuşlar, taksiler, dükkanlar, kamu binaları, cadde ve sokakları tek tek dezenfekte etti.
Bozkır Belediyesi - 3.1.2020
Bozkır Belediyesi çalışanlarının kar mesaisi
Bozkır'a mevsimin ilk karının düşmesinin ardından Bozkır Belediyesi Fen ve Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri ilçeye bağlı mahallelerin tamamında hizmetlerini aksatmadan yürütüyor.
Bozkır Belediyesi - 23.12.2019
Bozkır Belediyesinin eğitime desteği sürüyor
Merkez ve mahallelerde bulunan okulların sorunlarını çözüme kavuşturarak eğitime desteğini sürdürmeye devam eden Bozkır Belediyesi, son olarak Bozkır Anadolu Lisesisin Sosyal alan eksikliğini giderdi.
Bozkır Belediyesi - 5.12.2019
Bozkır'da "Haydi Bil Bakalım" yarışmasının finalisti okul belli oldu
Bozkır Belediyesi Düğün Salonu'ndaki yarışmada konuşan Bozkır Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç, "Bugün ilçemizde Haydi Bil Bakalım ilçe finalinde birinci olan Merkez İmam Hatip Ortaokulumuzu öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.
Bozkır Belediyesi - 8.11.2019
Bozkır'da Mevlid-i Nebi gecesi düzenlendi
Bozkır Belediyesi düğün salonunda gerçekleştirilen etkinlik saygı duruşu, İstiklal Marşı ve bir öğrencinin Kuran-ı Kerim tilaveti ile sürdü.
Bozkır Belediyesi - 22.10.2019
Bozkır'a yeni yürüyüş yolu yapıldı
Bozkır'da yıllardır atıl durumda olan, ilçe merkezinde yer alan bir sokak, ilçe belediyesi tarafından yapılan yeni düzenlemeyle Bozkır'ın yeni yürüyüş yolu haline getirildi. Bozkır ilçe merkezinden geçen Çarşamba Çayı'nın kenarında bulunan sokakta yapılan peyzaj çalışması sonrasında, dinlenmek isteyen Bozkırlıların en çok tercih ettiği sosyal alanlardan biri haline geldi. Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı yapılan çevre düzenlemesiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Bozkır Belediyesi olarak yaptığımız düzenleme çalışmasıyla birlikte ilçe merkezindeki bu yolu atıl durumdan kurtararak ilçenin en güzel yerlerinden biri haline getirdik ve bu yolun atıl olmasından kaynaklanan kötü görüntü giderildi.
Bozkır Belediyesi - 20.9.2019
Bozkırlılar Vakfı 2 bin kişilik aşure dağıttı
Etkinliğe Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Koyuncu, Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet, Bozkır Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hasan Adıgüzel, Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği Başkanı Mehmet Görür, 2018 yılı yılın Ahisi Osman Kalay, ilçe protokolü ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Bozkır Belediyesi - 30.7.2019
Bozkır Belediyesi ilçedeki kurban satış ve kesim yerlerini belirledi
Konya'nın Bozkır ilçesinde Kurban Bayramı sırasında canlı hayvan satış ve kesim yerleri belli oldu.
Bozkır Belediyesi - 23.7.2019
Bozkır'da "Kültür ve Sanat Festivali" düzenlenecek
Bozkır Belediyesi, 5-6 Ağustos tarihlerinde ilçe merkezindeki Anıt Meydanı'nda kültür ve sanat festivali düzenleyecek.
Bozkır Belediyesi - 18.7.2019
Başkan Saygı, "Bozkır'ı hep birlikte yönetiyoruz"
Bozkır Belediyesi'nde gerçekleştirilen toplantıya, Bozkır Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, CHP Bozkır İlçe Başkanı Bahrı Rıza Duran, MHP Bozkır İlçe Başkanı Ata Küçükduran, İyi Parti Bozkır İlçe Başkanı Hasan Dağ, BBP Bozkır İlçe Başkanı Mehmet Demiray, SP Bozkır İlçe Başkanı Mustafa Özakan ve DP Bozkır ilçe Başkanı Halil İbrahim Gök katıldı.
Bozkır Belediyesi - 5.7.2019
Gezlevispor Kulübü maçlarını Bozkır'da oynayacak
Bozkır Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erdoğan Erdal yaptığı açıklamada "Komşu ilçemiz Hadim'in Gezlevispor Kulübü'nün ligde ki başarıları sonrasında takımız 2. Lige katılma şansını yakaladı. Farklı illerden takımların katılacağı 2. Lig müsabakaları ilçemize ait Bozkır Belediyesi kapalı spor salonunda yapılacak.
Bozkır Belediyesi - 28.6.2019
Bozkır'da öğretmenlere robotik kodlama semineri
Bozkır'da görev yapan öğretmenlere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Selçuk Üniversitesi Bozkır Meslek Yüksek Okulu tarafından stem, robotik kodlama, tasarım ve beceri konularında seminer verildi. Bozkır Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen "Tasarım Beceri Atölyeleri Bilgilendirme" seminerinde, Selçuk Üniversitesi Bozkır Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Ömer Özcan ve Bozkır Söğüt İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ali Kaya, öğretmenlere bilgi verdi.
Bozkır Belediyesi - 26.6.2019
Bozkır'da Halk Eğitim Merkezi ve KOMEK'in yıl sonu sergisi
Serginin açılışına, Bozkır Kaymakam Oltan Bayraktar, Bozkır Belediyesi Başkanı Sadettin Saygı, Emniyet Amiri Ramazan Arlı, Selçuk üniversitesi Bozkır Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Hasan Tutumlu, kurum ve kuruluşların amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bozkır Belediyesi - 5.2.2019
Bozkır Ziraat Odası Seçimleri
Bozkır Belediyesi Yeni Düğün Salonu'nda yapılan seçimlere, Ziraat Odası Başkanlığına Ali Öztürk seçildi.
Bozkır Belediyesi - 29.12.2018
Bozkır'da "Aşk-ı Mevlana" Paneli Düzenlendi
Bozkır Belediyesi Yeni Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikte, panel başkanlığını Prof.
Bozkır Belediyesi - 16.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin 2. yılında, Bozkır Kaymakamlığı ve Bozkır Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi.
Bozkır Belediyesi - 6.4.2018
Aygır Pınarı'na Ulaşım Kolaylaşacak
Bozkır Belediyesi, ilçede bulunan "Aygır Pınarı Mesire Alanı"na ulaşımın kolaylaşması için yol çalışmalarına başladı.
Bozkır Belediyesi - 9.2.2018
Bozkır Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanlığına Saçlı Seçildi
Bozkır Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen genel kurula, odaya kayıtlı üyeler yoğun katılım gösterdi.
Bozkır Belediyesi - 24.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü
Bozkır Belediyesi Yeni düğün salonunda devam eden proğramda günün anlam ve önemini anlatan şiirler okundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bozkır Belediyesi Haberleri | Bozkır Belediyesi Haber - Haberler - Bozkır Belediyesi haberleri, son dakika bozkır belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Bozkır'da bahçede yakılan otlar bir evi yaktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 20:03:26. #1.15#
title