Böbrek Ameliyatı Olmak İsteyen Hasta, Doktorların Mesaisi Bittince Ameliyathanede Unutuldu

Böbrek Ameliyatı Olmak İsteyen Hasta, Doktorların Mesaisi Bittince Ameliyathanede Unutuldu

İstanbul'da bir hastanede böbrek ameliyatı için bıçak altına yatmak isteyen hasta, ameliyathanede unutuldu. Saatlerce ameliyathanede bekletilen hastaya doktorların mesaisinin bittiği ve çıktığı söylenince, genç adam hayatının şokunu yaşadı.

İstanbul'da bir devlet hastanesinde 34 yaşındaki Buğra Kiftir isimli hasta, ameliyathanede unutuldu. Saatlerce ameliyathanede bekletilen hastaya doktorların mesaisinin bittiği ve çıktığı söylendi.

BÖBREK HASTASI ADAM AMELİYATHANEDE UNUTULDU

İstanbul'da bir hastanede böbrek ameliyatı için bıçak altına yatan 34 yaşındaki Buğra Kiftir, ameliyathanede unutuldu. Saatler sonra fark edilen genç adam yaşadığı olayın şaşkınlığını üzerinden atamadı.

"DOKTORLARIN ÇIKTIĞI VE MESAİSİNİN BİTTİĞİ SÖYLENDİ"

Ameliyathanede unutulan Buğra Kiftir, "Genelde sargı bezi, makas unutulduğu söylenir. Beni tamamen ameliyathanede unuttular. Doktorların çıktığı ve mesai saatlerinin bittiği söylendi.

Buğra Kiftir

"4-5 SAAT YATARAK BEKLEDİM, SKANDAL BİR DURUM"

Ancak ben 4-5 saat orada yatıyor bir şekilde bekledim. Kesinlikle skandal bir durum. Orada unutuldum fakat yaşlı bir insan ya da ufak bir çocuk da yerimde olabilirdi." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Buğra Kiftir, hastane hakkında şikayetçi olacağını söyledi.

YORUMLAR (82)

  • LEVENT DOKTOR:
    preop denilen salonda bekleyen vaka mesainin çok dışına taştığı için bu acil olmayan elektif vakalarda ameliyat kalır ve ertesi günü normalde 1. veya 2. vaka olarak kalır. bu tür olaylar beklenmedik durumlarda her hastanede görülür. doktorlar fabrika, hastalarda ürün olmadığı, ve her hasta hiç bir zaman birbirine benzemediği için bu olaylar görülür. hasta ameliyat salonunda değil, ameliyat bekleme salonunda bekletilir. malesef bu beklenmedik olay doktorlar okey oynarken olmaz. önceki vakalardan
  • LEVENT:
    bu adam çekinirmi hiç. anasının gözü. hazırda avukat. bırakın bu ayakları. bu haberlere doğrusu ortaya çıkmadan atlamayın. olay söyle. hasta önceki ameliyatın bitmesine yakın ameliyata çağırılır. bu vakalar sonlara doğru olur. önceki ameliyat ters bir durum olur ve ameliyat beklenmedik şekilde uzar. son vaka mesaide bittiği ve mesainin dışına çok taştığı ve bu ameliyatında alınması durumunda, aynı ameliyathanede nöbetçi ekibin çalışmasını engelleyecektir. hasta ameliyat hazırlık odasında bekler
  • ..:
    Hastanelerde randevu yok.aciller tıklım tıklım.özellikle anadolu tarafı.diş dahada feci.bakanlık el atsın.olmuyor.nüfus artıyor.
Tüm 82 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.