BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM HABERLERİ

Biz Bize Yeteriz Türkiyem Haberleri

Biz Bize Yeteriz Türkiyem haber, Biz Bize Yeteriz Türkiyem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Biz Bize Yeteriz Türkiyem 9.7.2020
NKÜ'de geliştirilen yerli ve milli çeşitleri çiftçilerin değerlendirilmesine sunuldu
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Ziraat Fakültesi tarafından düzenlenen "Tarla Günü" etkinliğinde üniversite tarafından geliştirilen yerli ve milli 5 buğday çeşidi çiftçilerin değerlendirilmesine sunuldu.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 9.7.2020
CHP'li Antmen "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasında toplanan paraları sordu
CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasında toplanan paraların akıbetini sordu.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 6.7.2020
Milli Dayanışma Kampanyası'na destek için Türkiye turuna çıkan Özavcı Isparta'da
DSP'nin 2010'daki kongresinde genel başkan adayı olan Erol Özavcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na destek için çıktığı Türkiye turu kapsamında Isparta'ya ulaştı.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 30.6.2020
Devlet korumasındaki 926 genç ile 274 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması yapıldı
Selçuk, Kovid-19 dolayısıyla yapılan yardım ve desteklere ilişkin şu bilgileri verdi: "Mart ayından bugüne Kovid-19'la mücadele kapsamında, Bakanlık olarak sağladığımız yardım ve desteklerin tutarı 24 milyar liraya yaklaşmış durumda. Pandemi Sosyal Destek Programı kapsamında, 6 milyonu aşkın haneye, hane başına 1000'er lira teslim ettik ve 6 milyar liraya ulaştık. Çalışma hayatına yönelik, çalışanlarımızı korumak adına Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği, İşsizlik Ödeneği gibi başlıklar altında 18 milyar liralık kaynak aktarımını sağladık. En düşük emekli maaşını 1500 liraya yükselttik. Pandemi döneminde Sosyal Yardımlaşma Dayanışma vakıflarımızın periyodik paylarını da yükselterek her ay yaklaşık yarım milyar liranın vakıflarımız aracılığıyla vatandaşlarımıza ulaşmasını sağladık. Yine tüm il ve ilçelerde kamu görevlileri ve gönüllerin birlikte çalıştığı Vefa Sosyal Destek Grupları ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ettik." "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası Bakan Selçuk, salgın sonrasında "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" yardım kampanyasının başlatıldığını anımsatarak, "Milletimizin teveccühüyle kampanyamıza vatandaşlarımız 2 milyar lirayı aşkın bağış yapmışlardı.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 30.6.2020
274 şehit yakını, gazi, gazi yakını ataması kurayla yapıldı
'6 MİLYONU AŞKIN HANEYE BİNER LİRA YARDIM' Bakan Selçuk, sosyal hizmetler, sosyal yardımlar ve sosyal güvenlik hizmetlerine devam edildiğini söyledi. Bakan Selçuk, "Mart ayından bugüne kadar Kovid-19 ile mücadele kapsamında, Bakanlık olarak sağladığımız yardım ve desteklerin toplam tutarı 24 milyara yaklaşmış durumda. Pandemi sosyal destek programı kapsamında 6 milyonu aşkın haneye, hane başına biner lira olmak üzere 6 milyar lira yardım yaptık. Kısa çalışma ödeneği, nakdi ücret desteği, işsizlik ödeneği gibi başlıklar altında vatandaşlarımıza yaptığımız ödemeler 18 milyar liralık kaynak aktarımı sağladık. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla başlattığımız 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' yardım kampanyasına milletimiz büyük teveccüh gösterdi.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 22.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Haber-Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, Haber Kodu : 200622033 ============================= Doçent oldu, çiçek yerine dayanışma kampanyasına SMS atılmasını istedi ERZURUM Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Serhat Özbay, doçent olunca tebrik için çiçek göndermek isteyenlere sosyal medyadan çağrı yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına SMS göndermelerini rica etti.  Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığını yapan Serhat Özbay'ın yaklaşık 8 ay önce YÖK'e yaptığı doçentlik başvurusu sonuçlandı. YÖK tarafından Doçentliği kabul edilen eski milli güreşçi Özbay, anlamlı bir çalışmaya imza attı. Tebrik için gönderilen çiçekleri gören Özbay, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak çiçek göndermek yerine Kovid-19'la mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına SMS atılmasını istedi.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 22.6.2020
Gençlik merkezi, sağlık çalışanları için seferber oldu
Dayanışmanın önemine işaret eden Çelik, şöyle konuştu: "Sağlık çalışanlarına destek olmanın gururunu yaşıyoruz. İlk başta bunları kullanan olacak mı? diye düşündük ama zaman içerisinde ne kadar önemli bir iş yaptığımızın farkına vardık. Babamın böbrek rahatsızlığı olduğu için diyalize giriyor. Diyaliz merkezinde çalışan sağlık personelinin siperlik taktığını görünce çok mutlu olmuş. 'Benim kızım bunları yapıyor' demiş. Eve gelince de 'Kızım onları görünce seninle gurur duydum Ne kadar önemli bir iş yaptığını daha iyi anladım' dedi, ben de çok mutlu oldum." "En güzel dayanışma örneklerinden birini ortaya koyduk" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'nın önemine değinen Çelik, "Biz de bu geniş ailenin bir parçasıyız.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 22.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Haber-Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, ============================= Doçent oldu, çiçek yerine dayanışma kampanyasına SMS atılmasını istedi ERZURUM Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Serhat Özbay, doçent olunca tebrik için çiçek göndermek isteyenlere sosyal medyadan çağrı yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına SMS göndermelerini rica etti.  Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığını yapan Serhat Özbay'ın yaklaşık 8 ay önce YÖK'e yaptığı doçentlik başvurusu sonuçlandı. YÖK tarafından Doçentliği kabul edilen eski milli güreşçi Özbay, anlamlı bir çalışmaya imza attı. Tebrik için gönderilen çiçekleri gören Özbay, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak çiçek göndermek yerine Kovid-19'la mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına SMS atılmasını istedi.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 21.6.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk: "Her huzurevinde bir doktor görev yapacak"
Milli Dayanışma Kampanyası'ndaki bağışlar 2 milyar lirayı aştı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" çağrısıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'nın son durumuna ilişkin bilgileri de paylaşan Bakan Selçuk, "Kampanyadaki bağışlar 2 milyar lirayı aştı.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 21.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzüğünü Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayan kadına aynı yüzüğü hediye...
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası'na aile yadigarı yüzüğünü bağışlayan Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz'e, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal aracılığıyla aynı yüzüğü hediye etti.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 20.6.2020
GÜNDEM / 20 Haziran 2020
(Ankara/17.30/Erzurum/Balıkesir/20.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 salgını dönemindeki yardım, ödeme ve destekler 20 milyar lirayı aştı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yeni tip koronavirüs salgını sürecinde vatandaşlara 20 milyar 493 milyon 602 bin 651 lira nakdi destekte bulundu Sosyal Destek Programı kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara toplam 6 milyar 107 milyon 444 bin lira yardım yapan Bakanlık, 3 milyon 505 bin 902 çalışan için toplam 10 milyar 613 milyon 543 bin 961 lira Kısa Çalışma Ödeneği verdi (Özcan Yıldırım/Ankara) 2- Türk Silahlı Kuvvetlerinin "mayın avcıları"ndan kritik alanlarda cansiparane görev Cerrah hassasiyetiyle çalışan Özel Mayın Arama Temizleme Timi, Suriye sınırı da dahil özel bölgelerde cansiparane şekilde görevini icra ediyor Çalışmalar sırasında toplam ağırlığı 20 kilogramın üzerine çıkan, olası patlamaya dayanıklı koruyucu elbise ve botların yanı sıra gerekli ekipmanlarla metrelerce yol yürüyerek pürdikkat dedektörden sinyal almaya çalışan ekipler, buldukları patlayıcıları iğneyle kuyu kazar gibi fırçayla üzerindeki toprağı temizleyerek gün yüzüne çıkarıyor Tedbirin bir an olsun elden bırakılmadığı mayınlı arazilerdeki arama faaliyetleri, dedektörün yanı sıra özel eğitimli köpekler ve uzaktan kumandayla yönlendirilen araçlarla taranarak 3 aşamada tamamlanıyor (Kerem Kocalar-İzzet Mazı/Kilis) 3- MÜSİAD Başkanı Kaan: "Türkiye pandemi krizini başarıyla yönetti" "Gelişmiş ülkeler sosyal güvenlik sistemlerindeki tekelleşmenin ve adaletsiz dağılımın faturasını bu süreçte çok ağır ödediler" "Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası kapsamında Türkiye sevdalısı üyelerimizle birlikte toplamda 125 milyon TL destekle milletimizin yanında olduk "Bizim talebimiz kredi maliyetlerindeki düşüş uygulamalarının sadece konutta değil, uzun vadeli iş yeri edindirme kapsamında sanayi bölgelerinin ve tesislerinin alımı şeklinde de genişletilmesidir" "Üretimin gitgide doğuya kaydığı bir dünyada Türkiye coğrafyanın ona sunduğu kaderi bu kez iyi değerlendirmek durumundadır" (Furkan Gençoğlu/İstanbul) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 18.6.2020
Hazinenin atıl durumdaki 2,2 milyon metrekare arazisi tarıma açıldı
Şahin, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası kapsamında Kayseri'ye yaklaşık bin 20 ton buğday tohumunun gönderildiğini vurgulayarak, şöyle dedi: "Sayın Cumhurbaşkanımızın ve bakanımızın talimatları doğrultusunda Uzunyayla'dan tutun da Yeşilhisar'a kadar boş kalan yerlerin hepsine yazlık buğday ekimi yaptık.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 12.6.2020
İOSB'den Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon liralık destek
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon liralık destekte bulundu.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 12.6.2020
İkitelli OSB'den 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına büyük destek
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" milli dayanışma kampanyasına 5 milyon lira ile destek oldu.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 11.6.2020
Huzurevi sakini bir aylık emekli maaşını Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı
Zonguldak'ta huzurevinde kalan 68 yaşındaki İlimdar Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na bir aylık emekli maaşını bağışladı.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem: Fırıncı esnafından işsiz vatandaşlara destekBiz Bize Yeteriz Türkiyem 11.6.2020
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 10.6.2020
Samsun'dan kısa kısa
Gönüllü din görevlileri tarafından "Yardım Değil Sosyal Dayanışma Projesi" kapsamında 25 bin lira tutarında ihtiyaç sahibi ailelere 250 gıda paketi dağıttıklarını belirten Özkan, "Diyanet İşleri Başkanlığımızın 'Maaşını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş Projesi' ile 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına 15 bin lira destek verdik.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem: Bingöl'de 200 bin fide toprakla buluştuBiz Bize Yeteriz Türkiyem 8.6.2020
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 6.6.2020
Vefa grubu ihtiyaç sahiplerinin çağrılarına duyarsız kalmadı
Hatay'da Antakya Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okul idarecileri ve öğretmenlerden oluşan Vefa Sosyal Destek Grubu, görevleri sırasında tespit ettikleri ihtiyaç sahibi hanelerin "gönüllü" olarak eksiklerini karşılıyor.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 6.6.2020
Hitay Holding'in çekiliş kampanyasında talihliler araçlarını aldı
Hitay, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına katkı amacıyla bizde Hitay Holding olarak bir çekilişle daha fazla katılımı sağlamak, daha fazla gelir elde etmek, daha fazla geliri bu kampanyaya aktarmak amacıyla çekiliş düzenledik.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 6.6.2020
Hitay Holding'in çekiliş kampanyasında talihliler araçlarını aldı
Hitay, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına katkı amacıyla bizde Hitay Holding olarak bir çekilişle daha fazla katılımı sağlamak, daha fazla gelir elde etmek, daha fazla geliri bu kampanyaya aktarmak amacıyla çekiliş düzenledik.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 4.6.2020
Kalkınma ajansı desteğiyle yerli tohumdan 2 milyon fide yetiştirildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Fırat Kalkınma Ajansının desteğiyle 25 bin metrekarelik İpek Yolu Gençlik ve Çocuk Çalışmaları Merkezi organik tarım alanında yerli tohumdan 2 milyon fide yetiştirilerek 20 bin vatandaşa dağıtıldığını bildirdi.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 1.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 82 günde liderlerle "koronavirüs diplomasisi"
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronvirüs salgınının Türkiye'de ilk vakasının görüldüğü 11 Mart tarihinden, normalleşme sürecinin başlangıcı sayılan 1 Haziran'a kadar geçen 82 günlük süreçte yürüttüğü yoğun diplomasi trafiğinde çok sayıda ülke lideri ile telefonda görüştü.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 29.5.2020
Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
Kilis'te bir halı fabrikası ile 65 yaş üstü vatandaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na destekte bulundu.
Biz Bize Yeteriz Türkiyem 29.5.2020
İscehisar'dan kısa kısa
Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu ibadete ara verilmesinin ardından ilk cuma namazı, belirlenen yerlerde kılındı.
Şu an buradasınız: Biz Bize Yeteriz Türkiyem Haberleri | Biz Bize Yeteriz Türkiyem Haber - Haberler - Biz Bize Yeteriz Türkiyem haberleri, son dakika biz bize yeteriz türkiyem haber ve gelişmeleri burada. NKÜ'de geliştirilen yerli ve milli buğday çeşitleri çiftçilerin değerlendirmesine sunuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.7.2020 13:56:14. #1.15#
title