BİLAL ÇELİK HABERLERİ

Bilal Çelik haber, Bilal Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilal Çelik

Bilal Çelik

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Bilal Çelik Kimdir ?

Fethullahçı Terör Örgütü üye olmak suçuyla tutuklanmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bilal Çelik - 28.06.2015
Antalya Vali Yardımcıları ve Kaymakam Atamaları
VALİ YARDIMCILARI Antalya Vali Yardımcılığına Çorum Vali Yardımcısı Hamdi Bolat ile Bursa Vali Yardımcısı Bilal Çelik atandı.
Bilal Çelik - 28.06.2015
Bursa'ya 9 Tane Vali Yardımcısı Atandı
Kaymakam ve Vali Yardımcısı Kararnamesi resmi gazetede yayımlandı. Buna göre Bursa'da görev yapan 6 vali yardımcısı ile 2 kaymakamın görev yeri değişti. Kararnameye göre Bursa'ya 9 vali yardımcısı, 2 ilçeye de kaymakam atandı. Bursa'da görevlendirilen vali yardımcıları ve kaymakamlar şu kişilerden oluştu: "Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Öztaş, Uşak Vali Yardımcısı Nevzat Ergün, Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Polat, Hatay Vali Yardımcısı Mehmet Eriş, Balıkesir-Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan, Mustafakemalpaşa Kaymakamı Yalçın Bulut, Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığına Kayseri Vali Yardımcısı Mustafa Mas Atlı, Yenişehir Kaymakamlığına Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Rahmi Köse." Bursa'dan ayrılan vali yardımcıları ve kaymakamlar şu isimler oluştu: "Gaziantep Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu, Edirne Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Karsloğlu, Mersin Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Eyüp Sabri Kartal, İstanbul Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, Antalya Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Bilal Çelik, Karabük Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun, Osmaniye Vali Yardımcılığına Yenişehir Kaymakamı Süleyman Yılmaz.
Bilal Çelik - 18.12.2014
Kızılcahamam Çelik'i Unutmadı
Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kadir YAMAN Bursa Vali Yardımcısı Bilal Çelik'i makamında ziyaret ederek saat hediye etti.
Bilal Çelik - 05.09.2013
Bursa'dan Kısa Kısa
-Mustafakemalpaşa köy yolları asfaltlanıyor Mustafakemalpaşa köy grup yollarında, 25 kilometrelik 2. kat asfalt çalışmaları başlatıldı.  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik, Köy Hizmetleri Daire Başkanı İsmail Aksoy, İmar ve Yapı İşleri Daire Başkan Vekili Hakan Bebek ve İl Genel Meclisi Üyesi AK Parti İlçe Başkanı Kerim Akça ile Devecikonağı, Gündoğdu, Çakallar ve Yaylaçayır köylerindeki çalışmaları inceledi.
Bilal Çelik - 25.08.2013
Vali Karaloğlu, Orhaneli ve Büyükorhan'da İncelemelerde Bulundu
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik, İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, İl Jandarma Komutanı Vedat Çolak, DSİ 1.
Bilal Çelik - 06.07.2013
Çelik Ailesinin Mutlu Günü
Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik'in kızı Meryem Selma Çelik, Merkez Valisi Kasım Esen'in oğlu Mustafa Enes ile Ankara vilayet evinde gerçekleşen nikah töreniyle evlendi.
Bilal Çelik - 19.06.2013
Bursa Valisi Harput, Asfalt Sezonunu Orhangazi'den Başlattı
Yolu, suyu, elektriği, kanalizasyonu, çevresi, asfaltı, köprüsü, menfezi, barajı ve sulaması gibi aklınıza ne gelirse kırsalın bütün hizmet ve ihtiyaçlarını İl Özel İdaresi'nin karşıladığını belirten Harput, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Kırsalda bu sene yapacağımız çalışmaların startını Orhangazi'den törenle başlatılmasına karar verdik. Bizim bu sene köylerimize yapacağımız çalışma elbette sadece bu yollarımızın iyileştirilmesi değil, kanalizasyon, sulama, menfez ve diğer çalışmalarımız da var. Bu sene tümüyle köylerimizde yapacağımız çalışmaların toplam harcama tutarı 30 milyonun üzerine çıkmaktadır. Elbette yollar bir köyün, bir şehrin bir memleketin aynasıdır. Asfalt yol artık hiçbir zaman lüks değil, tamamıyla bir ihtiyaçtır. Sıcak asfalt beton asfalt yapmak suretiyle bütün köy yollarımızı bu hizmete kavuşturmak bizim temel amacımızdır. Çünkü köylerimizde yol olayı sadece bir ulaşım değil, yol aynı zamanda turizmin de tarımın da sağlığın da önemli bir unsurudur." Harput'un konuşmasının ardından kurban kesildi, dualar edildi ve ilk asfalt çalışması başlatıldı.  Törene, İl Genel Meclis Başkanı Nedim Akdemir, İl Özel İdare Genel Sekreteri Bilal Çelik, Orhangazi Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Afganistan'dan gelen kaymakam Muhammed Zahir Naziri ile Orhangazi protokolü ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilal Çelik Haberleri | Bilal Çelik Kimdir - Haberler - Bilal Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bilal Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalyalı Merkez Valisi Dalmaz Görevden Alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 00:00:35. #1.13#

title