Beyazıt Karataş Haberleri

Beyazıt Karataş haber, Beyazıt Karataş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyazıt Karataş - 1.7.2019
KKTC'ye düşen Suriye füzesinde 'İsrail izi' iddiası
  "İSRAİL'İN MÜDAHALESİ SÖZ KONUSU DEĞİL"   Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş ise "Bu tür füzeler atıldığı zaman hedefini bulamayınca serbest uçuşla gidebildiği yere kadar gidiyor.
Beyazıt Karataş - 30.4.2019
Emekli Hava Pilot Tümgeneral Karataş'tan S-400 Açıklaması -2
TÜRKİYE'nin Rusya'dan alacağı uzun menzilli hava savunma sistemi S-400'lere ABD'nin karşı çıkması ve yeni nesil F-35 uçağı vermeyeceği yönündeki açıklamalarını, Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş değerlendirdi.
Beyazıt Karataş - 30.4.2019
Emekli Hava Pilot Tümgeneral Karataş'tan S-400 Açıklaması
TÜRKİYE'nin Rusya'dan alacağı uzun menzilli hava savunma sistemi S-400'lere ABD'nin karşı çıkması ve yeni nesil F-35 uçağı vermeyeceği yönündeki açıklamalarını, Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş değerlendirdi.
Beyazıt Karataş - 19.6.2018
Perinçek: En Değerli Mal Varlıgım Abidin Dino'nun Namık Kemal Portresi
"15-16 TEMMUZ GECESİ BİR TÜRK AMERİKAN SAVAŞI OLDU" Amerika'nın silah satışı ile ilgili kararının sorulması üzerine Perinçek, "Silah ambargosu deyimini bizim Genel Başkan Yardımcımız Beyazıt Karataş açıkladı.
Beyazıt Karataş - 19.6.2018
Perinçek: "En Değerli Mal Varlığım Abidin Dino'nun Namık Kemal Portresi
  "15-16 TEMMUZ GECESİ BİR TÜRK AMERİKAN SAVAŞI OLDU" Amerika'nın silah satışı ile ilgili kararının sorulması üzerine Perinçek, "Silah ambargosu deyimini bizim Genel Başkan Yardımcımız Beyazıt Karataş açıkladı.
Beyazıt Karataş - 9.12.2017
Vatan Partili Karataş: Dünyayı Yahudi Lobisi Yönetiyor
VATAN Partisi Aydın İl Başkanlığı'nın NATO gündemli panelinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Beyazıt Karataş, "Dünyayı Yahudi lobisi yönetiyor" dedi.
Beyazıt Karataş - 9.12.2017
Dha Yurt Bülteni-17
Görüntü Dökümü --------------------------- Yürüyüşten görüntüler Tekbirler getirilmesi Konuşmalar Aziz GÜVENER/ADAPAZARI(Sakarya),   ======================================================== 3)VATAN PARTİLİ KARATAŞ: DÜNYAYI YAHUDİ LOBİSİ YÖNETİYOR   VATAN Partisi Aydın İl Başkanlığı'nın NATO gündemli panelinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Beyazıt Karataş, "Dünyayı Yahudi lobisi yönetiyor" dedi.
Beyazıt Karataş - 7.11.2017
Perinçek'ten, Türk Yargısına Övgü (2)
'ABD ÜSLERİNDE, 50 NÜKLEER BOMBA MEVCUT' Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenledi. Perinçek'e, eşi Şule Perinçek ve partisinin İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu da eşlik etti. Perinçek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı tarafından karşılandı. Türkiye'ye özel ve çarpıcı bir haber sunmak için basın toplantısı düzenlediğini belirten Perinçek, şunları kaydetti: "Türkiye'de bulunan ABD üslerinde, 50 nükleer bomba mevcuttur. Bu bilgi Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda çok önemli görevler yapan, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Emekli Hava Tüm General Beyazıt Karataş'ın Diyarbakır 8.
Beyazıt Karataş - 7.11.2017
Dha Yurt Bülteni-19
Yapılan açıklamada, "Karaman ili Nefise Sultan Kız Öğrenci Yurdumuzdaki öğrencilerimizin korku ve panik yaşamasına neden olan ve 05.11.2017 tarihinden bu yana bazı medya organlarınca doğruluğu teyit edilmeden haberleştirilen gelişmelerle ilgili aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.  Nefise Sultan Kız Öğrenci Yurdumuzda güvenlik personeli kontrolü ve kamera güvenlik sistemleri dahil olmak üzere gerekli tüm tedbirler mevcut olup yurt binasına dışarıdan yabancı bir kişinin girmesi kesinlikle söz konusu olmamıştır.  Öğrencilerimizin korku ve panik yaşamasına neden olan olayla ilgili, Kurumumuz Başmüfettişi ve Emniyet yetkilileri tarafından yapılan soruşturma neticesinde; söz konusu hadisenin yurdumuzda kalan üç öğrenci tarafından "Şakalaşmaö maksadıyla gerçekleştirildiği yazılı beyanlarıyla anlaşılmıştır"denildi. Hangi amaçla yapılmış olursa olsun aileleri tarafından kuruma emanet edilen öğrencilerin huzurunu bozarak, paniğe sek eden söz konusu öğrencilerle ilgili gerekli disiplin işlemlerinin başlatıldığı belirtildi.   Haber: KARAMAN, ============================================ Perinçek'ten, Türk yargısına övgü/EK "ABD ÜSTLERİNDE, 50 NÜKLEER BOMBA MEVCUTTUR" Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı yaptı. Perinçek'e, eşi Şule Perinçek, partisinin İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu da eşlik etti.  Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı tarafından karşılandı. Türkiye'ye özel ve çarpıcı bir haber sunmak için basın toplantısı düzenlediğini belirten Perinçek, "Türkiye'de bulunan ABD üstlerinde, 50 nükleer bomba mevcuttur. Bu bilgi Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda çok önemli görevler yapan, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı emekli Hava Tüm General Beyazıt Karataş'ın Diyarbakır 8.
Beyazıt Karataş - 5.11.2017
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek Açıklaması
Doğu Perinçek, yaşanan sürecin çetin olduğunu ve çeşitli tehlikeleri bulunduğunu vurgulayarak, şunları kayedetti: "Türkiye'deki Amerikan üsleri Amerika'ya kapatılmalıdır. Bunlar bizim vatanımızın parçasıdır, TSK'nın kesin kumandası ve kontrolü altına geçmelidir. Amerika silahlarını alıp gitmelidir. Türkiye Amerika ile cephe cepheye gelmiştir. Amerika üzerimize FETÖ'sünü, PKK'sını, IŞİD'ini sürdü ve yenildi ama son çılgınlıkları da her an gündeme gelebilir." Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Beyazıt Karataş da İncirlik'te 50 ileri nesil nükleer bomba bulunduğunu ileri sürerek, İncirlik'in ABD kullanımına kapatılması, nükleer bombaların da taşınması gerektiğini savundu.
Beyazıt Karataş - 2.10.2017
Haftanın Tarihine Bakış
2011- İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi, ikinci "Balyoz Planı" davasının, "Balyoz Planı" davasıyla birleştirilmesine karar verdi. Hakkında yakalama kararı bulunan Tümgeneral Beyazıt Karataş tutuklandı.
Beyazıt Karataş - 3.11.2015
Balyoz Planı" Davasında Beraat Edenlerden Tazminat Davası
"Balyoz Planı" davasında beraat eden 6 subayın "Devlet içinde bir yapının kasıtlı hukuksuzluğunun" mağduriyetlerine yol açtığı gerekçesiyle açtığı tazminat davasının ilk duruşması, görüldü.  Karşıyaka 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen ilk duruşmaya, davacılar Utku Arslan, Turgay Erdağ, Turgay Yamaç ve avukatları ile davacılar Beyazıt Karataş, Mehmet Fatih Ilgar ve Mehmet Koray Ergaşa adına vekili Murat Ergün katıldı.
Beyazıt Karataş - 25.2.2015
Vatan Partisi İzmir Örgütüne Katılımlar
Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı'na başvurarak partiye katılan yeni üyelere, genel başkan yardımcısı Beyazıt Karataş ve il başkanı Mustafa Tosunlar'ın katılımıyla rozetleri takıldı.
Beyazıt Karataş - 30.9.2013
Haftanın Tarihine Bakış
Hakkında yakalama kararı bulunan Tümgeneral Beyazıt Karataş tutuklandı.
Beyazıt Karataş - 31.7.2013
Balyoz Darbe Planı Davasının Temyiz Duruşmasının 11. Günü
Daha sonra sanıklar Süleyman Namık Kurşuncu, Necdet Tunç Sözen, Kubilay Baloğlu, Mustafa İlhan, Yalçın Ergül, Rasim Arslan, Namık Sevinç, Namık Sevinç, Şenol Büyükçakır, Ayhan Gümüş, Yusuf Volkan Yücel, Atilla Özler, Çetin Can, Osman Başıbüyük, Hüseyin Dilaver, Beyazıt Karataş, Nurettin Işık, Gürkan Yıldız ve Tevfik Özkılıç'ın avukatı Haluk Pekşen, savunmasına başladı.
Beyazıt Karataş - 31.7.2013
Balyoz Planı Davası Yargıtay'da Sanık Avukatı Pekşen.
-HAMİLİ KART DURUMU VAR MI- Süleyman Namık Kurşuncu, Necdet Tunç Sözen, Kubilay Baloğlu, Mustafa İlhan, Yalçın Ergül, Rasim Arslan, Namık Sevinç, Namık Sevinç, Şenol Büyükçakır, Ayhan Gümüş, Yusuf Volkan Yücel, Atilla Özler, Çetin Can, Osman Başıbüyük, Hüseyin Dilaver, Beyazıt Karataş, Nurettin Işık, Gürkan Yıldız ve Tevfik Özkılıç'ın Avukatı Haluk Pekşen, müvekkillerine sürekli Türkiye'de adaletin topal olabileceğini ancak kör olmadığını söylediğini aktararak, Başsavcılığın tebliğnamesinin ardından bu inancını yeniden sorguladığını belirtti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyazıt Karataş Haberleri | Beyazıt Karataş Kimdir - Haberler - Beyazıt Karataş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Beyazıt Karataş kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD Senatosu, Savunma Bakanlığı'na Türkiye'nin elindeki S-400 sistemini satın alma
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 06:23:47. #1.14#
title