Beşiktaş Başkanı Orman'a "Stat" Eleştirisi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Beşiktaş Başkanı Orman'a "Stat" Eleştirisi

AA - Haberler | Spor
Beşiktaş Başkanı Orman'a

Eski Beşiktaş Kulübü yöneticilerinden Ateş: "Sayın Fikret Orman, stat konusunu şova dönüştürmüştür ve maalesef stat için gerçekten emek verenlere saygısızlık etmiştir"

Eski Beşiktaş Kulübü yöneticilerinden Seyit Ateş, Vodafone Arena Stadı'nın ruhsatını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'dan alan Kulüp Başkanı Fikret Orman'ın "şov yaptığını" ileri sürdü.

Fikret Orman'ın ilk döneminde futbol komitesi içinde yer alan Ateş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, siyah-beyazlı kulübün başkanı Orman'ın Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile birlikte düzenlediği ve Vodafone Arena Stadı'nın ruhsatını aldığı toplantıyı şaşkınlıkla takip ettiğini belirtti.

"Yeni stat için kimlerin ne fedakarlık yaptığını gördüm. Sayın İsmail Ünal üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır ancak bu törenin basına yansıtılış şeklinin altında başka hesaplar yatmaktadır" iddiasında bulunan Ateş, şunları söyledi:

"Sayın Fikret Orman, ruhsat teslim toplantısında basit bir durumu şova dönüştürmüştür ve maalesef bu stat için gerçekten emek verenlere saygısızlık etmiştir.

Bizzat gören ve yaşayan biri olarak Beşiktaş İnönü Stadı'nın yeniden yapılması konusunda şu ana kadar yapılan çalışmaların başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Spor Bakanı Suat Kılıç'ın sayesinde gerçekleştiğini söylemek isterim. Kimse bu durumu seçim malzemesi haline getirmesin. Başkan Fikret Orman bu toplantıyla kamuoyunda farklı algılar yaratmış ve maalesef her zaman olduğu gibi bir vefasızlık örneği göstermiştir." - İstanbul

AA - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
title