Beren Saat'in Eski Sevgilisinin Annesi Sessizliğini Bozdu!

Beren Saat'in Eski Sevgilisinin Annesi Sessizliğini Bozdu!

Eski sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşan Beren Saat'e Efe Güray'ın annesinden destek geldi. Nil Ayata, "Seni çok seviyorum güzel kızım" yorumunda bulundu.

Son günlerde eşi Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat'ten geçtiğimiz günlerde ölen eski sevgilisi Efe Güray'la bir paylaşım gelmişti. Saat'in paylaşımına Güray'ın annesinden yorum geldi.

ŞAŞIRTAN HAMLE

Kenan Doğulu'nun gazetecilere "Boşanmıyoruz, üçüncü şahısları ilgilendiren bir durum olursa bunu söyleriz" açıklamasından sonra Beren Saat'ten şaşırtan bir hamle gelmişti. Saat, ikinci kez, ölen eski sevgilisi Efe Güray ile olan fotoğrafını paylaşarak, evliliklerinde sorun olduğu sinyalini verdi.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Bu olanlardan sonra ilginç bir gelişme yaşandı. Saat'in paylaşımına Efe Güray'ın annesinden yorum geldi. Nil Ayata, " "Seni çok seviyorum güzel kızım. Oğlum doğumuyla bana en güzel anneler günü hediyesini vermişti. Ne yazık ki artık sadece kalbimizde..." notunu düştü.

YORUMLAR (19)

 • EVLİLİK:
  eski meski farketmez. evlenen insan eşinden başkasını düşünecekse, eşinden başkasına bakacaksa, eşinden başkasıyla hayatı paylaşıcaksa hiç evlenmesin kardeşim. bu rezil bir durumdur ve namuslu hiçbir erkek ve kadın buna dayanamaz. evlilik sadece yatağı paylaşmak değildir. . . artık iki insanın eş olarak, kadın/erkek olarak diğerlerini tamamen sildiği bir birliktelik bir hayat yoldaşlığıdır. eğer bunu göze alamıyorsan hiç evlenme evlenip de diğerinin hayatını zehir etme
 • YÜCE TÜRK EVLADI:
  HADİ YAA? YAV BENDE BU BEREN SAATİN ESKİ SEVGİLİSİNİN ANASI NE ZAMAN SUSLUNLUĞUNU BOZACAK DİYE ÖYLECE BEKLİYORDUM.
 • MELİKE:
  İnsanlar iyuce sapittı bu dünyada kaybettiği insanı bile anamsına bile abuk subuk şeyler yazıyolar ALLAH bu duygusuz kafayı yemiş insanalrı ıslah etsin
  ESKA: ozaman senin eşinde her ay eski sevgililerinin fotoğrafını paylaşsın. İlla ölmesi gerekmez özlemek için değilmi?
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.