Benim Adım Melek final mi yaptı, bitti mi, neden saatinde yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne zaman başlayacak?
Advertisement

Benim Adım Melek final mi yaptı, bitti mi, neden saatinde yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne zaman başlayacak?

Benim Adım Melek final mi yaptı, bitti mi, neden saatinde yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne zaman başlayacak?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Benim Adım Melek bitti mi, final mi yaptı, yeni bölümü ne zaman, saat kaçta başlayacak? Benim Adım Melek saat 20:00'da mi 21:00'da mı başlayacak? Benim Adım Melek neden yok, ne zaman? Benim Adım Melek bugün yayınlanmayacak mı? TRT 1 yayın akışı! Detaylar haberimizde.

Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek bugün tam saatinde başlamadı. Bunun ardından seyirciler tarafından Benim Adım Melek bitti mi, neden yok, ne zaman başlayacak gibi sorular soruldu. Peki, Benim Adım Melek ne zaman, saat kaçta? Benim Adım Melek geç mi başlayacak? Benim Adım Melek bitti mi, final mi yaptı, neden yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne zaman başlayacak?

BENİM ADIM MELEK NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek normalde her hafta Çarşamba günü saat 20:00 'da başlıyor. Fakat bugün yarım saat geç başlayacak. Yani Benim Adım Melek 14 Nisan Çarşamba günü saat 20:30 'da yeni bölümüyle ekranlara gelecek. TRT 1'de Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel programı olduğundan dolayı dizi biraz geç başlayacak.

BENİM ADIM MELEK FİNAL Mİ YAPACAK, BİTTİ Mİ?

TRT 1'de 18:30 ve 20:30 saatleri arasında "Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel" programı olacaktır. Bundan dolayı Benim Adım Melek dizisi yarım saat geç başlayacak. Dizi 20:30 'da yeni bölümü ile ekranlara gelecektir. Dizinin final yapması beklenmiyor. Final ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Benim Adım Melek dizisi ile ilgili final yapacak mı, bitecek mi henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat yayın akışına göre dizi bugün final yapmayacak yani dizinin haftaya yeni bölümleri de olacaktır. Ayrıca dizinin 3. sezonu olacak mı henüz o da bilinmiyor. Dizi ile ilgili gelişmeler geldiğinde haberimizde ekleyeceğiz.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

18:00 - Ana Haber

18:30 - Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel

20:30 - Benim Adım Melek

23:45 - Maveraya Yolculuk

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Nehir Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Manşet Haberler

title