Behçet Alkan Haberleri

Behçet Alkan haber, Behçet Alkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Behçet Alkan: NGC'den AA muhabiri Alkan'a plaketBehçet Alkan 11.1.2020
Behçet Alkan 7.1.2020
GÜNDEM / 7 Ocak 2020
(Kastamonu/15.00) ÖZEL HABER 1- Sanayinin gelişiminde "savunma modeli" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: "(Sanayileşme İcra Kurulu) Bu kurul Türkiye'deki sanayi politikalarının yönlendirilmesinde etkili olacak, kamu alımları da dahil olmak kural koyucu olacak. Kamu alımlarıyla birlikte Türkiye'deki yerlileşmeyi sağlamak için bir düzen getirecek. Biz bunu çok önemsiyoruz. Mevzuatıyla ilgili çalışmalarımız sürüyor" "Savunma Sanayii İcra Komitesi çok önemli bir örnek. Savunma sanayisinde kamu alımlarıyla yüzde 20'lerdeki yerlilik oranlarını yüzde 70'lere çıkardık, çok akılcı politikalar uyguladık. Burada da Türkiye sanayisine yön verecek bir yapıyı en üst seviyede kurmak istiyoruz" (Dilara Zengin/Ankara) 2- Geçen yıl hava yolunu kullanan yolcu sayısı 209 milyonu geçti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Türkiye geneli havalimanlarında geçen yıl direkt transit yolcularla toplam yolcu trafiği, 209 milyon 92 bin 548 olarak gerçekleşti" "İstanbul ve Atatürk havalimanlarında 2019'da toplam 468 bin 38 uçak trafiği gerçekleşti. 68 milyon 650 bin 542 yolcuya hizmet verildi" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 3- GRAFİKLİ - Kapadokya'da turist sayısında tüm zamanların rekoru kırıldı Türkiye'nin gözde turizm bölgesi Kapadokya'da 2019 yılında 3 milyon 834 bin 134 turistle rekor ziyaretçi sayısına ulaşıldı TÜRSAB Kapadokya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Talip Aldemir: "2019 yılında Kapadokya'da turist rekorunu kırdık. Dünyanın birçok yerinden misafirlerimizi ağırladık. 2020'de bu rakamın da üstüne çıkarak yeni bir rekor elde etmeyi hedefliyoruz" (Behçet Alkan/Nevşehir) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Behçet Alkan 1.1.2020
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması sonuçlandı
Aralık ayı boyunca devam eden oylamada, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş", spor kategorisinde ise Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" başlıklı fotoğrafları birinci oldu.
Behçet Alkan 31.12.2019
YAYFED Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Üstün, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Behçet Alkan'ın çektiği "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" başlıklı kareye oy veren Üstün, bir şehit polisi çocuğu olarak fotoğraftan etkilendiğini söyledi.
Behçet Alkan 30.12.2019
Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Fırat, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı. Fırat, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde oylamaya sunulan fotoğrafları inceledi. "Haber" kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" başlıklı fotoğrafına oy veren Fırat, "yaşam" kategorisinde ise tercihini Cem Genco'nun fotoğrafı "Kendi engelini unuttu evladına şifa arıyor" başlıklı fotoğrafından yana kullandı.
Behçet Alkan 30.12.2019
Silivri Belediye Başkanı Yılmaz AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yılmaz, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" fotoğrafına oy verdi.
Behçet Alkan 30.12.2019
Ilgaz Dağı'nda AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylandı
Ankara Üniversitesi Öğrenci Rehabilitasyon, Sosyal, Spor, Eğitim, Uygulama Mekan ve Tesisleri (ÖRSEM) Ilgaz Otel Müdürü Veysel Sezen, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Hasan Namlı'nın "Huzur Yaylası", spor kategorisinde de Semih Yüksel'in "Rüzgar sörfüyle dünya turu" fotoğraflarına oy verdi.
Behçet Alkan 29.12.2019
MÜSİAD Şırnak Şube Başkanı Bilin AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' Oylamasına Katıldı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şırnak Şube Başkanı Yusuf Bilin, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları"nda oy kullandı. Fotoğrafları tek tek inceleyen Bilin, seçimini haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Cem Genco'nun "Luceyn'in yüzü Türkiye'de gülüyor", spor kategorisinde ise Erhan Elaldı'nın "Beytullahı'ın azmi" başlıklı fotoğrafını seçti.
Behçet Alkan 28.12.2019
MHP Kayseri Milletvekili Özdemir, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyen Özdemir, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" ve Bülent Ersöz'ün "Yavuz'un Akdeniz'e yolculuğu" başlıklı karesine oy verdi.
Behçet Alkan 27.12.2019
GÜRTİAD ve MÜSİAD yöneticileri Gürcistan'da AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Turan ise oyunu, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Halil Fidan'ın "Harran'da Yaşam", spor kategorisinde ise Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.
Behçet Alkan 27.12.2019
Yakutiye Belediye Başkanı Uçar, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Başkan Uçar, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşamda Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş" sporda ise yine Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" fotoğrafına oy verdi.
Behçet Alkan 27.12.2019
Adıyaman'da temizlik işçileri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
AA foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyen temizlik işçilerden Bahri Yalçıntaş, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik Çocukların Yüzünü Güldürdü", Yaşam kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Çamlıca'da Kandil Akşamı" ve spor kategorisinde ise Mustafa Yalçın'ın "Millilerden Asker Selamı" adlı fotoğrafına oy verdi.
Behçet Alkan 27.12.2019
Terörle mücadele kahramanlarının tercihi "Millilerden asker selamı" oldu
Komiser yardımcısı Muhammet Kurt, haber kategorisinde Hakan Burak Altunöz'ün "Sarıkamış Şehitleri Anısına", yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz Yürüyüş" ve spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın "Millilerden Asker Selamı" fotoğrafına oy verdi. Polislerden Ömür Furkan Yurt ise haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik Çocukların Yüzünü Güldürdü", yaşam kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Çamlıca'da Kandil Akşamı" ve spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın "Millilerden Asker Selamı" fotoğrafını seçti.
Behçet Alkan 26.12.2019
İÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yolcu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" fotoğrafını seçen Ergün, "yaşam" kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz Yürüyüş" başlıklı fotoğrafına oy verdi.
Behçet Alkan 26.12.2019
Bursa Ticaret Borsası Başkanı Matlı, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" fotoğrafına oy veren Matlı, yaşamda Ali İhsan Öztürk'ün "Çukurca'da çeltik tarlası", sporda ise Ayhan İşcen'in "Milli yüzücüden Tokyo hedefi" başlıklı karesini tercih etti.
Behçet Alkan 26.12.2019
Ankara Belediye Meclisi başkanvekillerinin tercihi "Millilerden asker selamı" oldu
Fotoğraflar hakkında AA muhabirinden bilgi alan Ünal, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Halil Fidan'ın "Harran'da yaşam" ve spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" başlıklı fotoğrafına oy verdi.
Behçet Alkan 25.12.2019
Yeni Akit Gazetesi Yayın Kurulu Üyesi Murat Alan AA'nın "Yılın Fotoğrafları"nı oyladı
Alan, haber kategorisinde, Behçet Alkan'ın Mehmetçiğin, Suriye'nin kuzeyinde Barış Pınarı Harekatı ile kontrol altına alınan yerleşim birimlerinde savaş mağduru çocuklara çikolata şeker dağıtımında çektiği "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" adlı fotoğrafa oy verdi.
Behçet Alkan 25.12.2019
Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Başçeri, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocuklarını yüzünü güldürdü" isimli fotoğrafı oylayan Başçeri, "yaşam" kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Çukurca'da çeltik tarlası", "spor" kategorisinde ise Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" fotoğrafını tercih etti.
Behçet Alkan 25.12.2019
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yıldız, AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde oylamaya sunulan fotoğrafları tek tek inceledi. Haberde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" başlıklı fotoğrafını seçen Yıldız, yaşamda Halil Fidan'ın "Harran'da yaşam", sporda ise Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" başlıklı karesine oy verdi.
Behçet Alkan 25.12.2019
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
"Haber" kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", "yaşam" kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş" fotoğrafını tercih eden Işıksu, "spor" kategorisinde Mustafa Yalçın'ın Fransa-Türkiye maçında çektiği "Millilerden asker selamı" fotoğrafına oy verdi.
Behçet Alkan 25.12.2019
TOKİ Başkanı Bulut, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" başlıklı fotoğrafına oy veren Bulut, yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş" fotoğrafını tercih etti.
Behçet Alkan 24.12.2019
Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Kılavuz, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" başlıklı fotoğrafına oy veren Kılavuz, yaşamda Halil Fidan'ın "Harran'da yaşam", sporda ise Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" başlıklı karesini tercih etti.
Şu an buradasınız: Behçet Alkan Haberleri | Behçet Alkan Kimdir - Haberler - Behçet Alkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Behçet Alkan kimdir, hayatı ve biyografisi. AA Genel Müdürü Şenol Kazancı, AA Yılın Fotoğrafları oylamasının birincilerini tebrik et
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.4.2020 22:59:32. #1.15#
title