BEDRETTİN YILDIRIM HABERLERİ

Bedrettin Yıldırım haber, Bedrettin Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedrettin Yıldırım

Bedrettin Yıldırım

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 19.8.1951

Bedrettin Yıldırım Kimdir ?

1951'de İspir'de doğdu. Eğitimci ve Yönetici; Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi'ni bitirdi. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Milli Türk Talebe Birliği Bursa Teşkilatı Yöneticiliği ve Eğitim'Bir'Sen Kütahya ve Sakarya Şubesi Kurucu ve Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bedrettin Yıldırım - 28.01.2021
CHP'li Kaya, liyakatsiz rektör atamalarının üniversitelerin başarılarının düşmesine neden olduğunu söyledi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, "Özellikle 2016 yılından sonra yapılan liyakatsiz rektör atamaları, üniversitelerimizin ulusal ve uluslararası başarılarının hızla düşürülmesine neden olmuştur.
Bedrettin Yıldırım - 18.01.2021
Son dakika haberleri... TBMM Başkanı Şentop, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
Şentop, okuduğu imam hatip lisesinde öğretmeni olan ve daha sonra birlikte milletvekilliği yaptığı Bedrettin Yıldırım'ın da cesaretli, kararlı, idealist ve mücadeleci kişiliğiyle kendisini çok etkilediğini belirtti.
Bedrettin Yıldırım - 23.12.2020
CHP'li Yıldırım Kaya, Ankapark'a yapılan harcamaları eleştirdi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Ankapark'a yapılan harcamaları aklın, mantığın, vicdanın kabul edemeyeceğini belirterek, "Melih Gökçek'in dinozorlara yatırdığı parayı bugün çocuklarımıza harcasaydık, uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerin tablet ve internet sorununu tamamen çözmüş olurduk.
Bedrettin Yıldırım - 15.12.2020
Son dakika haber! CHP'li Kaya, ABD'nin Türkiye'ye yaptırım kararını kınadı
Son dakika politika haberi: CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, ABD'nin Türkiye'ye S-400 hava savunma sistemi nedeniyle aldığı yaptırım kararını doğru bulmadıklarını belirterek, kararı alanları da karara sessiz kalanları da kınadıklarını söyledi.
Bedrettin Yıldırım - 13.12.2020
Son dakika haberi! TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Son dakika haberleri: TBMM Genel Kurulunda, CHP milletvekilleri, Milli Eğitim Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri üzerinde değerlendirmede bulundu.
Bedrettin Yıldırım - 11.12.2020
CHP'li Kaya, asgari ücretin en az 3 bin 100 lira olmasını istedi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, asgari ücretin işçi ve ailesinin asgari düzeyde geçimini sağlayacak seviyeye çekilmesi gerektiğini belirterek en az 3 bin 100 lira olmasını istedi.
Bedrettin Yıldırım - 04.12.2020
CHP'li Yıldırım Kaya, ücretsiz izin parasının asgari ücret seviyesine çıkarılmasını istedi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, pandemi sürecinde uygulanan 1170 TL ücretsiz izin parasının, asgari ücret seviyesine çıkarılması gerektiğini söyledi.
Bedrettin Yıldırım - 24.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Başkanvekili Celal Adan, "Büyük Atatürk, başkomutan olup yalnızca emperyalistlerin vahşi temsilcilerine diz çökertmemiş aynı zamanda başöğretmen olarak bu milleti muasır medeniyetlerin ötesine taşımaya çalışmıştır.
Bedrettin Yıldırım - 23.11.2020
CHP'li Kaya'dan yıl sonuna kadar 60 bin öğretmen ataması talebi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Türkiye'de 250 bin acil öğretmen ihtiyacı olduğunu belirterek ilk aşamada, bu yılın sonuna kadar 60 bin öğretmen ataması yapılmasını istedi.
Bedrettin Yıldırım - 11.11.2020
CHP'li Kaya: "Kovid-19 sürecinde temel gıda maddelerinden vergi alınmamalıdır"
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, "Kovid-19 sürecinde temel gıda maddelerinden vergi alınmamalıdır.
Bedrettin Yıldırım - 08.11.2020
Son dakika gündem: Bakan Pakdemirli ve Binali Yıldırım tsunami vuran mahalleyi ziyaret etti
Son dakika gündem haberine göre Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım İzmir depreminde tsunami vuran Seferihisar ilçesi Sığacık mahallesini ziyaret etti.
Bedrettin Yıldırım - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, 2002 yılında bin dolar olan çiftçi gelirinin bugün 3 bin dolara yükseldiğini belirterek, "Çiftçinin gelirini 3 katına çıkardığımız bir süreç yaşadık.
Bedrettin Yıldırım - 04.11.2020
CHP'li Yıldırım Kaya: "Eğitime bütçeden ayrılan pay hayal kırıklığı yarattı"
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Milli Eğitim Bakanlığına 2021 yılı bütçesinden ayrılan payın, "hayal kırıklığı yarattığını" öne sürdü.
Bedrettin Yıldırım - 28.10.2020
CHP'li Kaya'dan MEB bütçesi eleştirisi Açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılını kutlarken derslik sorununun hala çözülmemiş olması herkesin yüreğini sızlatmaktadır.
Bedrettin Yıldırım - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, İYİ Parti'nin, "atanamayan öğretmenlerin sorunlarının araştırılarak gerekli çözümlerin belirlenmesi" konusunda verdiği önergenin, gündeme alınma önerisi kabul edilmedi.
Bedrettin Yıldırım - 12.10.2020
CHP'li Yıldırım Kaya'dan öğretmen ataması talebi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Milli Eğitim Bakanlığına ek bütçe verilerek öğretmen ataması yapılması gerektiğini söyledi.
Bedrettin Yıldırım - 05.10.2020
CHP'li Kaya: "Bilgisayarı, interneti olmayan milyonlarca çocuğumuz eğitimin dışında"
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, pandemi sürecinde eğitimde fırsat eşitliğinin tamamen ortadan kaldırıldığını, bilgisayarı, interneti ve televizyonu olmayan milyonlarca çocuğun eğitim alamadığını öne sürdü.
Bedrettin Yıldırım - 19.07.2020
Eski milletvekilinin kardeşi Mustafa Yıldırım'ın cenazesi defnedildi
TBMM 22. ve 23. Dönem Milletvekili Recep Yıldırım'ın kardeşi Mustafa Yıldırım'ın cenazesi toprağa verildi.
Bedrettin Yıldırım - 21.06.2020
ZEYDER Başkanı Yıldırım: "Gençlerin zeytin üretimine teşvik edilmesi gerekiyor"
Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, gündemin oy birliğiyle karara bağlandığı toplantıya ZEYDER Yönetim Kurulu Başkanı Bedrettin Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Bedrettin Yıldırım - 14.05.2020
CHP'li Yıldırım Kaya: "TBMM derhal açılmalıdır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, "Bizim öncelikle yapmamız gereken Meclisi çalıştırmaktır.
Bedrettin Yıldırım - 23.04.2020
CHP'li Kaya: "Türkiye eğitimde, Atatürk'ün hedeflerinin gerisine savruldu"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Türkiye'nin, özellikle son 18 yılda, 7 milli eğitim bakanı, 5 sistem değişikliği yaparak Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitimde gösterdiği hedeflerin çok gerisine savrulduğunu öne sürdü.
Bedrettin Yıldırım - 14.04.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif, TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, istifasını açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, "Hayır, beraber çalışmaya devam edelim" diyerek sahip çıktığını belirterek, "Ama bizim aklımıza tiyatro mu değil mi sorusu gelmedi.
Bedrettin Yıldırım - 10.04.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif TBMM Milli Eğitim Komisyonunda
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) Başkanvekili Prof. Dr. Rahmi Er, "Başarısız öğrencilere ilişkin, bunlara sürekli af yolu açılmasının, sistemi sıkıntıya sokacağını düşünüyoruz.
Bedrettin Yıldırım - 12.03.2020
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun CHP'li üyelerinden MEB'e "koronavirüs"...
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun CHP'li üyeleri, okullarda yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınması gereken tedbirlerle ilgili Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) çağrıda bulundu.
Bedrettin Yıldırım - 12.03.2020
Yabancı üniversitelerle 114 projede öğrenci ve akademik personel değişimine destek
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Proje Tabanlı Değişim Programı çerçevesinde Türkiye'deki üniversitelerle 36 ülkeden üniversite arasında yürütülen 114 ortak projede öğrenci ve akademik personel değişimi için destek sağlandığını belirtti.
Bedrettin Yıldırım - 08.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Adana'da dolmuş şoförü başından vurularak öldürüldüAdana'da dolmuşa aldığı bir kişinin silahlı saldırısı sonucu başından yaralanan şoför M.S., hayatını kaybetti.
Bedrettin Yıldırım - 21.02.2020
Lefkoşa'da Çağdaş Türk Kadın Ressamları Sergisi açıldı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) "Çağdaş Türk Kadın Ressamları Sergisi" açıldı.
Bedrettin Yıldırım - 21.02.2020
Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım'dan darbe açıklaması Açıklaması
Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, bugünlerde darbe söylentilerinin ortada dolaştığını belirterek, "Bu lafları ortaya atmak bile ihanettir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bedrettin Yıldırım Haberleri | Bedrettin Yıldırım Kimdir - Haberler - Bedrettin Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedrettin Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Kaya, liyakatsiz rektör atamalarının üniversitelerin başarılarının dü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 23:16:37. #1.16#

title