Basri Ulaş Haberleri

Basri Ulaş haber, Basri Ulaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Basri Ulaş - 10.07.2018
Lapseki'de "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Toplantısı
Hükümet Konağında Kaymakam Tahir Şahin başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş ile kurum amirleri katıldı.
Basri Ulaş - 24.05.2018
Lapseki Kaymakamlığından Şehit Yakınları ve Gazilere İftar
Şehit yakınları ve gazilerle beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Şahin, şöyle konuştu: "İftar davetimize teşriflerinizden dolayı hepinize şükranlarımızı sunuyorum. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğruna ölen varsa vatandır. Eğer vatansak biliyoruz ki aziz şehitlerimizin sayesinde. Eğer vatansak biliyoruz ki gazilerimiz sayesindedir. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak azdır." İftara, Garnizon Komutanı Yarbay Türker Altıngöz, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.
Basri Ulaş - 30.03.2018
Umurbey Kapalı Pazar Yeri, Hizmete Girdi
Umurbey beldesinde, geçen yıl Eylül ayında yapımına başlanan bin 100 metrekare alan üzerine kurulu Kapalı Pazar Yeri tamamlandı. 300 bin TL'ye mal olan pazar yerinin 500 metrekare alanı giyim, 600 metrekare alanı ise sebze ve meyve bölümünden oluştu. Bugün belde merkezindeki Halil Alanlıoğlu Kapalı Pazar Yeri'nin açılışı için tören düzenlendi. Açılış törenine, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı AK Partili Eyüp Yılmaz, Umurbey Belediye Başkanı AK Partili Sami Yavaş, Çardak Belediye Başkanı AK Partili Basri Ulaş, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Halil Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Basri Ulaş - 30.03.2018
Umurbey Kapalı Pazar Yeri Hizmete Girdi
Umurbey Beldesinde, geçen yıl Eylül ayında yapımına başlanan bin 100 metrekare alan üzerine kurulu Kapalı Pazar yeri tamamlandı. 300 bin TL'ye mal olan pazar yerinin 500 metrekare alanı giyim, 600 metrekare alanı ise sebze ve meyve bölümünden oluştu. Bugün belde merkezindeki Halil Alanlıoğlu Kapalı Pazar Yeri'nin açılışı için tören düzenlendi. Açılış törenine, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı AK Partili Eyüp Yılmaz, Umurbey Belediye Başkanı AK Partili Sami Yavaş, Çardak Belediye Başkanı AK Partili Basri Ulaş, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Halil Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Basri Ulaş - 30.03.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Umurbey Beldesinde, geçen yıl Eylül ayında yapımına başlanan bin 100 metrekare alan üzerine kurulu Kapalı Pazar yeri tamamlandı. 300 bin TL'ye mal olan pazar yerinin 500 metrekare alanı giyim, 600 metrekare alanı ise sebze ve meyve bölümünden oluştu. Bugün belde merkezindeki Halil Alanlıoğlu Kapalı Pazar Yeri'nin açılışı için tören düzenlendi. Açılış törenine, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı AK Partili Eyüp Yılmaz, Umurbey Belediye Başkanı AK Partili Sami Yavaş, Çardak Belediye Başkanı AK Partili Basri Ulaş, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Halil Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Basri Ulaş - 22.03.2018
Çanakkale'de Gazi ve Şehit Aileleri İçin Yemek
Lapseki Kaymakamlığı tarafından öğretmenevinde düzenlenen yemeğe, Kaymakam Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, Garnizon Komutanı Yarbay Türker Altıngöz, İlçe Jandarma Komutan Jandarma Yüzbaşı Uğur Abalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, gaziler ve şehit yakınları katıldı.
Basri Ulaş - 19.03.2018
CHP'li Başkan Özacar'dan Temel Atma Törenine Alınmamasına Tepki
'AYRIŞTIRICILIĞA DEĞİL, BİRLEŞTİRİCİLİĞE İHTİYACIMIZ VAR' Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ise Gelibolu Belediyesi'ne bağlı mücavir saha içerisindeki Sütlüce mevkiinde düzenlenen temel atma törenine, Gelibolu halkını temsilen katılmak istediklerini belirtti. Ancak bunun mümkün olmadığı ifade eden Başkan Özacar, şunları söyledi: "Beraberimdeki iki meclis üyesi arkadaşımla, '1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu Kule Kazık Çakım' töreni alanına gittik. Kapıdaki güvenlik görevlileri, isim ve unvan sorgulamalarında, listede adımızın yer almadığını söyledi. Biz de buradan ayrılmak durumunda kaldık. Dün sosyal medya ortamlarında, adımızın olduğunu gösteren listeleri yayınlayarak, 'Yalan söylüyorsunuz, size buradan ekmek çıkmaz' nezaketsizliği ile açıklama yapanlara cevap verme gereğini duymuyoruz. Ama illa ki bu konuda şahit göstermemizi istiyorlar ise rahatlıkla söyleyebiliriz. Törene bizler gibi ismi olmadığı için alınmayan, hemen yanı başımızda bulunan AK Parti Edirne İl Başkanı Sayın İlyas Akmeşe, buradan ayrılırken karşılaştığımız Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş arkadaşımız ile serzenişlerimizi paylaşırken, yanımıza gelen AK Parti eski İl Başkanı Sayın Yeşim Karadağ da bu durumun bire bir görgü tanıklarından sadece üç tanesidir.
Basri Ulaş - 12.02.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Umurbey Belediyesi tarafından bu yıl 28'inci kez Umurbey Geleneksel deve güreşleri düzenlendi. Marmara ve Ege bölgesinden 100'e yakın devenin güreş mücadelesi ilgi ile izlendi. Güreş esnasında bazı develerin tel örgülerin arkasında güreşleri izleyen seyircilerin üzerine doğru yönelmesi heyecan yarattı. Belde merkezindeki futbol sahasında düzenlenen güreşleri Çardak Belediye Başkanı AK Partili Basri Ulaş ile çok sayıda vatandaş izledi.
Basri Ulaş - 07.02.2018
Çardak'a Gazi Yakup Bey Heykeli Dikildi
Belediye Başkanı Basri Ulaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Çarşı Meydanı için bir süre önce başlattıkları çevre düzenlemesi kapsamında beldenin tarihi isimlerinden Gazi Yakup Bey'in heykelini yaptırarak, meydana yerleştirdiklerini belirtti.
Basri Ulaş - 17.01.2018
AK Parti Lapseki İlçe Danışma Toplantısı
Belediye Sosyal Tesisleri'ndeki toplantıya, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, Kadın Kolları Başkanı Sevda Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Burhan Kaya ile parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Basri Ulaş - 15.01.2018
Çardak Belediyesi Kreş ve Kur'an Kursu Yapacak
Belediye Başkanı Basri Ulaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Çardak'ta daha önce atıl halde bulunan bir binayı yıkarak, buraya 40 öğrenci kapasiteli kreş ile Kur'an kursu yapacaklarını bildirdi.
Basri Ulaş - 25.11.2017
Ak Partili Turan: Biz Amerika'nın 52. Eyaleti Değiliz
Reza Zarrab davasına da değinen Turan, şunları kaydetti: "Türkiye'nin bir vatandaşı bir başka ülkeye ihracat yaptığı için üçüncü ülke tarafından yargılanıyor. Bu vahim bir tablodur. O ülkenin kanunları farklı olabilir ama bizim ticaretimizi, ihracatımızı, ithalatımızı bir başka ülkenin kuralları belirleyemez ki. Kim ne derse desin bir polemik yapmak istemiyoruz. Biz dünyanın gittiği yeri biliyoruz. Ama şunu da biliyoruz; biz Amerika'nın 52. eyaleti değiliz. Biz Türkiye'nin menfaatlerini, kendi vatandaşların ticaretini, kendi kuruluşların duruşunu önemseriz ama biz bir başka bir ülkenin eyaleti falan değiliz. O yüzden son gündemde olan dava başta olmak üzere Türkiye ile ilgili yapılan iddiaların, oyunların ne olduğunu biliyoruz. O davanın muhatabı Türkiye'nin bir başka ülkeye yaptığı ticaret ile ilgilidir. Size ne ya. O ülkeyle ilgili yapılan ticarette bir sıkıntı varsa, bunu Türk mahkemeleri veya ihracat yapan firmalar yargılar. Senin ambargon varmış. Senin ambargon kendi ticaretinle ilgili olabilir. Ama bizim ihracatımızla ilgili olmaz, olmaması lazım. O yüzden biz Türkiye'de bu konularda adım atarken nasıl atacağımızı kendimiz biliyoruz. Ama bunu yaparken de Türkiye'de bazı siyasal partilerin Türkiye'nin yanında, mahkemede devletin yanında olmak varken, nasıl ki Türkiye'de FETÖ'nün sözcülüğünü yaptılar, bugün de Amerika'nın sesi radyosu gibi çalışmalarını ibretle takip ediyoruz. İstiyoruz ki kendilerine gelsinler, Türkiye'nin sesi gibi davransınlar." Bülent Turan'ın Lapseki programlarına Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı AK Partili Eyüp Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Umurbey Belde Belediye Başkanı AK Partili Sami Yavaş, Çardak Belediye Başkanı AK Partili Basri Ulaş ve vatandaşlar katıldı.
Basri Ulaş - 25.11.2017
Dha Yurt Bülteni-15
AK Partili Turan'ın Lapseki programlarına Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı AK Partili Eyüp Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Umurbey Belde Belediye Başkanı AK Partili Sami Yavaş, Çardak Belediye Başkanı AK partili Basri Ulaş ve vatandaşlar katıldı.
Basri Ulaş - 15.11.2017
Lapseki'de Altın Madenciliği Faaliyetleri
Toplantıya Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Uğur Abalı ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Basri Ulaş Haberleri | Basri Ulaş Kimdir - Haberler - Basri Ulaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Basri Ulaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Uzmanlık seviyesinde mesleki eğitim verilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 19:16:22. #1.16#

title