BASRİ GÜZELOĞLU HABERLERİ

Basri Güzeloğlu haber, Basri Güzeloğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Basri Güzeloğlu

Basri Güzeloğlu

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 22.9.1964

Basri Güzeloğlu Kimdir ?

22 Eylül 1964 Ankara doğumlu olan Hasan Basri Güzeloğlu, idareci bir aileden gelmektedir. İlk, orta ve lise eğitimini yurdumuzun değişik yörelerinde tamamlamıştır. A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 04.07.
Biyografinin devamı için tıklayın
Basri Güzeloğlu - 10.06.2020
Vali atamaları Resmi Gazete'de
Atama kararları ile Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Aksaray Valisi Ali Mantı ve Karaman Valisi Fahri Meral mülkiye başmüfettişliğine atanarak merkeze alındı.
Basri Güzeloğlu - 10.06.2020
Valiler Kararnamesi yayımladı: 41 ilin valisi değişti
Resmi Gazete'nün bugünkü sayısında yer alan Valiller Kararnamesi ile Muğla Valisi Esengül Civelek Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı'na atanırken toplam 41 ilin valisi değişti. 17 ilin valisi Mülkiye Başmüfettişi oldu, 23 ilin valisi yeni illere atandı. 8 ilçenin kaymakamı da çeşitli illere vali olarak atandı.  Kararnameye göre; Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlulları, Konya Valisi Cüneyt Orhan Toprak, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Aksaray Valisi Ali Mantı, Karaman Valisi Fahri Meral, Mülkiye Başmüfettişi oldu.
Basri Güzeloğlu - 08.06.2020
Diyarbakır'da maskesiz dolaşmak yasaklandı
Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Diyarbakır genelinde maske kullanımı ve sosyal mesafe konusunda istedikleri düzeye gelemediklerini belirtti.
Basri Güzeloğlu - 07.06.2020
Diyarbakır'da bit pazarı kapatıldı
Sur'daki olaylardan sonra Bağlar ilçesi Koşuyolu Parkı alanına taşınan ve giyimden elektronik ürünlere kadar ikinci el eşyaların satıldığı pazar, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatı üzerine çalışma başlatan Bağlar Belediyesi ve polis ekiplerinin çalışması sonucu boşaltıldı.
Basri Güzeloğlu - 05.06.2020
Diyarbakır OSB'de 5'inci etap sevinci
Açıklamada, 5'inci etabın imara açılması için olumlu görüş bildiren başta Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ile yatırımcı diğer kurum temsilcilerine teşekkür edildi.
Basri Güzeloğlu - 04.06.2020
Dünya Çevre Günü
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun "Dünya Çevre Günü" dolaysıyla mesaj yayımladı.
Basri Güzeloğlu - 30.05.2020
Diyarbakır'da silahlı saldırıda şehit olan polis Atakan Arslan için tören
Basına kapalı gerçekleştirilen törene şehidin ailesi, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Erdem, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman ve Dicle Üniversitesi Rektörü Prof.
Basri Güzeloğlu - 25.05.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden down sendromlu kursiyere bayram sürprizi
Kursiyerlere Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun bayram mesajı iletildi.
Basri Güzeloğlu - 24.05.2020
Diyarbakır'daki gezi otobüsüyle bayram konseri
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Kültür ve Kongre Merkezi'nde çalışan konservatuvar öğretmenleri, koronavirüs salgını nedeniyle gezi otobüsüyle konser etkinliği başlattı. Öğretmenler, caddeleri dolaşan otobüste çeşitli enstrümanlarla yöreye özgü türküler seslendirip, konser verdi. Vatandaşların bayramlarını kutlayan ekip, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun bayram mesajını okudu.
Basri Güzeloğlu - 24.05.2020
Diyarbakır'da kısıtlama süresince 100 otobüs hizmet verecek
Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelgeye istinaden 81 ilde gerçekleşen sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Diyarbakır'da 100 otobüsün toplu taşıma hizmeti vereceği öğrenildi. Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatları doğrultusunda kentte çalışmalarına aralıksız sürdürdüklerini belirten Ulaşım Daire Başkanlığı Koordinatörü Şevket Toprak, kısıtlama boyunca 100 otobüs tahsis ettiklerini aktardı.
Basri Güzeloğlu - 23.05.2020
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Güzeloğlu'dan Ramazan Bayramı mesajı
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Basri Güzeloğlu - 20.05.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi temizlik filosuna 110 araç ekledi
Vali ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Doğal Gaz Dolum Tesisi'nde araçların hizmete alınması nedeniyle düzenlenen programda, koronavirüs (Kovid-19) salgın mücadelesinde belediye olarak önceliklerinin halk sağlığı olduğunu söyledi.
Basri Güzeloğlu - 20.05.2020
Diyarbakır'da 400 milyon liralık yatırıma öncülük eden TKDK'den yatırımcılara davet
Yatırımcılara davet Yenilenebilir enerji üretimine önem verdiklerine dikkati çeken Güneş, şöyle devam etti: "Projenin bir parçası olmak üzere her projede yenilenebilir enerjiyi destekliyoruz. Proje yüzde 60 destekleniyorsa projenin elektrik ihtiyacını karşılayacak yenilenebilir enerji üretimi projesini de aynı oranda destekliyoruz. Ülkemizin her tarafından yatırımcıları Diyarbakır'a yatırım yapmaya çağırıyorum. Projeleri değerlendirirken kadın ve gençlerimizin projelerine öncelik veriyoruz. Hem mevcut hibe oranlarımızın daha avantajlı olması hem de ilimizin var olan potansiyeli buraya yatırım yapılması için yeterli nedeni oluşturmakta. Yatırımcılarımız kapasitelerine göre belirlenen değerler arasında bize proje sunabilecekler. Projeleri bu rakamların üstünde olabilir. Bu durumda biz destek kısmını 500 bin avro üzerinden değerlendireceğiz." Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olmasını kendileri için şans olarak değerlendiren Güneş, "Projeler hazırlanırken temin edilmesi gereken evraklar, ruhsatlar var.
Basri Güzeloğlu - 20.05.2020
Diyarbakır'da 19 Mayıs coşkuyla kutlandı
Saat 19.19'da ise Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, milli sporcularla beraber Türk bayrakları ile donatılan Diyarbakır Stadyumu'nda İstiklal Marşı okudu.
Basri Güzeloğlu - 12.05.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden engellilere yardım
Engelli vatandaşlar, ulaştırılan yardım kolileri ve Engelliler Haftası'nda yapılan anlamlı ziyaretten dolayı Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu ile ekiplere teşekkür etti.
Basri Güzeloğlu - 12.05.2020
Diyarbakır ve Mardin'de 16-19 Mayıs'ta sokağa çıkma sınırlaması uygulanmayacak
Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı üzere 16-19 Mayıs'ta 4 gün süreyle sokağa çıkma sınırlaması getirildiğini belirtti.
Basri Güzeloğlu - 12.05.2020
Diyarbakır 4 günlük kısıtlamadan muaf tutuldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından korona virüs önlemleri kapsamında 16-17-18-19 Mayıs tarihleri için sokağa çıkma yasağının uygulanacağı açıklandı. Alınan karar sonrası resmi twitter hesabından açıklamalarda bulunan Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, 16-17-18-19 Mayısta sokağa çıkma kısıtlamasının kentte uygulanmayacağını bildirdi.
Basri Güzeloğlu - 10.05.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden annelere ziyaret
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu ile eşi Ayşe Güzeloğlu'da telekonferans görüşmesiyle şehit annesinin Anneler Gününü tebrik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Basri Güzeloğlu Haberleri | Basri Güzeloğlu Kimdir - Haberler - Basri Güzeloğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Basri Güzeloğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Mülkiye başmüfettişliğine atanan Vali Güzeloğlu Diyarbakır'dan ayrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:37:36. #1.16#

title