Barış Yöş Haberleri

Barış Yöş haber, Barış Yöş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barış Yöş 8.6.2020
Çatı katı aşıkları buluştu!
Sıcacık hikayesiyle Yeşilçam filmi tadındaki romantik komedinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor.
Barış Yöş 13.9.2019
"Vuslat"ın ikinci sezonu 16 Eylül'de izleyiciyle buluşacak
Yapımcılığını A23 Medya'nın, yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği, "Vuslat"ın senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.
Barış Yöş 7.1.2019
Vuslat", TRT 1 Ekranlarında Seyirciyle Buluştu
Özkan, aynı zamanda dizinin imkansız bir aşk hikayesini ele aldığına işaret ederek, dizide canlandırdığı "Feride" karakterine ilişkin şunları anlattı: "Feride çok küçük yaşta annesini kaybetmiş. Üvey annesi, babası ve 3 kardeşi ile beraber hayatını idame ettirmeye çalışan bir karakter. Babasıyla birlikte geçimini sağlıyor. Aziz'le tanışma olayı Feride'nin hayatının bir dönüm noktası oluyor." Dizinin ilk iki bölümünü Murat Onbul'un çektiğini aktaran Özkan, "Şimdi de Barış Yöş'le devam ediyoruz.
Barış Yöş 4.5.2016
Türkiye Gençlik Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Ayrıca, Türk Silahlı Kuvvetleri, Koray Avcı, Athena, Buray, Mustafa Ceceli, Sıla, Derimod, Tuba Büyüküstün, Barış Arduç, Barış Yöş, Meriç Acemi, Kiralık Aşk, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Dumankaya, Düğün Dernek, Ezgi Mola, Powertürk, Star TV, ATV Ana Haber, Beyaz Show, Beyazıt Öztürk, Yüzde % Futbol, Alem Fm, Adem Metan, Mehmet Sepil, Acun Ilıcalı, Arda Turan, Ülker, Sahibinden.
Barış Yöş 21.4.2016
En İyi Şarkı Sen
En İyi Şarkı KORAY AVCI – SEN, En İyi Müzik Grubu ATHENA, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı, BURAY, En İyi Erkek Sanatçı MUSTAFA CECELİ.
Barış Yöş 12.12.2014
"HAYAT Ağacı" 13. Bölümüyle 16 Aralık Salı Trt1'de
''Hayat Ağacı'', 13. bölümüyle 16 Aralık Salı 23.oo'da TRT 1 ekranlarında… Kenan, Pelin'in yaptıklarını öğrenmiş ve Pelin'i özel bir kliniğe kapatmıştır. Artık sıra Umut'u geri kazanmaya gelmiştir. Kenan yaptıklarıyla yüzleşmeye karar verir! Eşref'in konağına gidip ayakkabı dükkânını yakanın kendisi olduğunu aileye açıklar! Esra hamile olduğunu söylemek için Arif'le görüşmek ister; ancak durumdan habersiz olan Arif, Cengiz'in aklına uyarak kendisini Esra'dan uzak tutmaya çalışır. Böylece Esra'ya kolay lokma olmadığını gösterecektir. Esra, Arif'i geri kazanabilecek midir? Ayşen hala daha Cengiz'i affetmiş değildir. Onu boşamayacak, süründürecektir! Cengiz ise son bir oyun oynar ve Ayşen'i kıskandırmak maksatlı sahte sevgilisini Birce ile tanıştırır. Bu hamle Ayşen için bardağı taşıran son damla olur. Ayşen'in kıskançlıktan kendini kaybetmesi gözlerini karakolda açmalarına sebep olacaktır! Kiracılarının evden çıkışı Murat'ın Filiz'e hoş bir sürpriz hazırlamasına neden olur. Filiz'in en büyük hayali gerçek olacak mıdır? Kliniğe kapatılan Pelin, her şeyin sorumlusu olarak Umut'u görmektedir. Klinikten kaçmayı başaran Pelin soluğu Umut'un yanında alır. Umut'un hayatı büyük bir tehlikededir! Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
Barış Yöş 22.11.2014
"Hayat Ağacı" Tavla Turnuvası!!!
Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
Barış Yöş 20.11.2014
"HAYAT Ağacı" 10. Bölümüyle 25 Kasım Günü Trt1'de
Umut, kendisini Kenan tarafından intikamı için kullanılmış sanmaktadır. Kenan'la yüzleşir. Ancak asıl soru eve gelen zarfı Umut'a kimin gönderdiğidir. Bu sorunun cevabı Umut'u çok zor bir seçime zorlar. Umut ailesiyle Kenan arasında kalıp bir seçim yapmak zorunda kalacaktır! Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
Barış Yöş 22.10.2014
"HAYAT Ağacı" 6. Bölümüyle 25 Ekim Cumartesi Trt1'De...
Gazetelerde dedikodu malzemesi olan Umut evdekilerin yüzüne nasıl bakacaktır? Kenan ise Umut'un canını acıtmak isterken kendi kalbinden vurulacağını hesap edemez. Tüm intikam yeminlerine rağmen geri adım atabilecek midir? Selen, Birce'den hıncını alma yolunu bulmuş ve onu merdivenlerden itenin Birce olduğu yalanını söylemiştir. Birce bir anda bütün ailenin hedefi haline gelir. Ayşen'in Birce'ye olan tepkisi Cengiz'i zorlayacaktır! Murat, kredi konusundaki gerçekleri söylemek zorunda hisseder kendini! Dükkânın Filiz'in evinin ipoteğiyle toparlandığını öğrenen Eşref bütün aileyi ilgilendiren bir karar alır ve dükkânı Filiz'in üstüne yapar! Aile üyelerinin bu konuya tepkileri ne şekilde olacaktır? Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
Barış Yöş 20.9.2014
Dev Kadronun İlk Bölüm Heyecanı
Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
Barış Yöş 2.9.2014
''Hayat Ağacı'', Çok Yakında TRT 1'de Seyircisiyle Buluşacak
Yeni dizi ''Hayat Ağacı'', çok yakında TRT 1'de seyircisiyle buluşacak… Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
Barış Yöş 2.4.2013
Bir Aşk Hikâyesi'nde Sürprizler Başlıyor
Yayınlandığı ilk bölümüyle büyük ilgi gören ve FOX TV'de izleyicisiyle buluşan "BİR AŞK HİKÂYESİ' 2 Nisan Salı gününden itibaren saat 20.30 itibariyle ekrana gelecek. Yapımcılığını MF Yapım'ın (Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan) yaptığı, Barış Yöş tarafından çekilen, başrollerinde Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu rol aldığı "BİR AŞK HİKÂYESİ" ilk bölümünden itibaren izleyenleri ekrana bağladı.
Barış Yöş 18.3.2013
Doğum Tarihi Tüm Yetimler Gibi 1 Ocak
MF Yapım'ın ilk dizi projesi olarak ekrana gelecek yapım, usta yönetmen Barış Yöş tarafından yönetiliyor.
Barış Yöş 5.3.2013
Fox Tv'den Yeni Dizi: Aşk Hikayesi
"AŞK HİKAYESİ"nin yönetmenliğini geçtiğimiz sezon çektiği aşk öyküsüyle izleyenleri ekrana bağlayan 'ADINI FERİHA KOYDUM' dizisinin yönetmeni Barış Yöş üstleniyor.
Barış Yöş 18.2.2013
Yine Uyarlama Bir Dizi Geliyor...
Yapımcılığını MF yapım'ın üstlendiği "Özür Diliyorum Seni Seviyorum"un başrollerini Ufuk Bayraktar, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise son olarak fenomen dizi"Adını Feriha Koydum"u yöneten Barış Yöş bulunuyor.
Barış Yöş 21.5.2012
Kısa Film Yarışması
"Özel ALEV Lisesi Uluslararası Kısa Film Yarışması" için sinema ve televizyon dünyasının önemli isimlerinden Nihat Zengin, Akasya Asıltürkmen, Alper Erze ön elemeler için jüri koltuğuna otururken; Barış Yöş, Brigitte Goditsch, Semih Taytak, Hakan Algül ve Yrd.
Barış Yöş 14.7.2011
Kollama Filmi
Bir muamma bu kitap… Bir bilmece… Bir kör düğüm… Ancak bulunduğunda, tabi bulunursa. Ancak okunduğunda, tabi okunursa. Ancak çözüldüğünde tabi çözülürse… Yönetmen: Barış Yöş Senaryo: Nakkaş Oyuncular: Mehmet Özgür, Hüseyin Köroğlu, Osman Kot, Eşref Kolçak, Ertan Kılıç Filmin Türü: Dizi, Aksiyon Orijinal Adı: Kollama Yapımcı Firma: Samanyolu Yapım Yılı: 2008 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Resmi Sitesi: http://www.
Şu an buradasınız: Barış Yöş Haberleri | Barış Yöş Kimdir - Haberler - Barış Yöş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barış Yöş kimdir, hayatı ve biyografisi. Umuda ihtiyaç var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.9.2020 13:36:38. #1.15#
title