Barbaros Bay Haberleri

Barbaros Bay haber, Barbaros Bay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barbaros Bay - 05.08.2017
1- Bodrum'da 100 Milyon Dolarlık Proje, Sertap Erener Konseriyle Tanıtıldı
Gecede konuşan Ozan Şener, eşsiz bir koya, kum ve sahile sahip olan proje hakkında bilgi verdi. Şener, tüm yapıların mobilya ve beyaz eşya donanımlı olduğunu, yanındaki Kempinski Barbaros Bay otelinin hizmetlerinden faydalanma ayrıcalığı bulunduğunu, projenin 49 yıllığına devre tatil modeliyle Bodrum'un en gözde yeni rezidans projesi olacağını belirtti.
Barbaros Bay - 20.10.2015
Raffles İstanbul Zorlu Center Yönetim Ekibini Güçlendiriyor
İş hayatına, Kempinski Grubunda Satış Pazarlama Koordinatörü olarak başlayan Bayık, Four Seasons'ta Satış Müdürü, daha sonra Starwood Group bünyesindeki W Hotel'de Asistan Satış Direktörü ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'da Satış Direktörü olarak çalıştı.
Barbaros Bay - 10.10.2015
Bodrum - Abdullah Gül Bodrum'da
EDAM'ın bu yıl 11'incisini düzenlediği Yuvarlak Masa toplantısına, birçok bakan ve bürokratın yanısıra yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda ekonomi ve dış politika yazarları katıldı. Kempinski Otel Barbaros Bay'de EDAM Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ülgen'in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya konuk konuşmacı olarak 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül katıldı.
Barbaros Bay - 28.07.2015
Pera Palace Hotel Jumeırah'da İki Yeni Atama
Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'daki Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevinin ardından Pera Palace Hotel Jumeirah bünyesine katılan Onur Kademoğlu, İstanbul'da The Istanbul Edition, The Ritz Carlton ve InterContinental firmalarında 11 yıllık tecrübeye sahip.
Barbaros Bay - 08.05.2013
Muğla'da Mavi Bayrak Sayısı 97'e Yükseldi
MAVİ BAYRAK ALAN PLAJLAR BODRUM: Samara Hotel, Kempinski Barbaros Bay, Bodrum Holiday Resort&Ersan Resort&Spa, Delta Beach Resort, Kervansaray, Yelken Otel, Ambrosia Hotel, Hekimköy Tatil Sitesi, Voyage Türkbükü, Clmup Flipper, Ortakent Light House Otel, Magiclife Bodrum, Clup Armonia Bodrum Evleri, Kadıkalesi Resort, Aktur Dorua ve Aktur Mavi Plaj, Aktur Bitez, Sea Garden-1, Aska Otel, Taşkule Otel, Yalıkavak Halk Plajı, Gündoğan Halk Plajı, Turgutreis Günbatımı Plajı, Işıl Club Bodrum, Vogue Hotel, Clup İsis, Bodrum Park Resort, Noa Bodrum Beach Clup, Latanya BeachResort Hotel, Scala Fink Beach, Seaa Garden-II, Wow Bodrum Resort, Ortakent Halk Plajı, Kefaluka Resort Otel, La Blanche Resort, Kumbahçe Halk Plajı, Castus Fleur Beach Club, Castus Mirage Family Clup, Hotel Golden Age, Xuma Beach Club, Forever Club, Çayıraltı Halk Plajı, Gümüşlük Bölme Halk Plajı, Palmalife Resort&Spa, Bitez Halk Plajı, Armonia Holiday Village, Club Blue Dreams, Xanadu Island, Palmiye Tatil Köyü, Green Beach Resort Club, Yasmin Bodrum Resort, Royal Asarlık Beach, Higlight Hotel, Baia Bodrum Hotel, Billurkent Devremülk Villaları, Taşlık Plajı, Kumluk Plajı, Aktur Tatil Sitesi, Aktur Kamping, Hastanealtı Plajı, Kumburnu Halk Plajı, Club Hatel Meri, Hillside Beach Club.
Barbaros Bay - 27.02.2013
"Yetenek"lerin Bulunması ve Geliştirilmesi
Çırağan Palace Kempinski de 22 Şubat 2013'de Kempinski Kariyer Günleri ışığında düzenlediği Kariyer Kampüsü etkinliğinde Kempinski'nin Yetenek Gelişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Michel Gehrig, Kempinski Türkiye ve Bulgaristan Bölge Direktörü ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü Ralph Radtke, Çırağan Palace Kempinski İstanbul Otel Müdürü Leon Baum, Kempinski Hotel The Dome Belek Genel Müdürü Nihat Tümkaya ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Genel Müdürü Kai Winkler'in katılımı ile dünya çapındaki açık pozisyonlar için 188 aday ile görüşmüştü.
Barbaros Bay - 15.02.2013
Çırağan Palace Kempinski Kariyer Kampüsü
İki günlük etkinliğin birincisi olan 22 Şubat 2013, Cuma günü 09.30-17.00 arası Kempinski otellerinin dünya çapında açık pozisyonlar; 23 Şubat 2013, Cumartesi 09.30-17.00 arası ise Çırağan Palace Kempinski İstanbul'daki stajer alımları için görüşmeler yapılacak. İki günlük etkinlikte, adaylar, Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü Ralph Radtke, Kempinski Hotel the Dome Belek Genel Müdürü Nihat Tümkaya ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Kai Winkler ve Çırağan Palace Kempinski'nin departman müdürleri ile görüşme imkanı bulacak.
Barbaros Bay - 12.09.2012
Okul Ayakkabısı Çocuk Sağlığı İçin Önemli
Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Barbaros Baykal, okul ayakkabısı alırken dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.
Barbaros Bay - 12.09.2012
Çocuğunuza Ortopedik Ayakkabı Almayın
Prof. Dr. Barbaros Baykal, özellikle okula yeni başlayacak çocuklar için ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları açıkladı.
Barbaros Bay - 12.09.2012
Çocuklar İçin Ayakkabı ve Çanta Seçimine Dikkat
SDÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Barbaros Baykal, özellikle okula yeni başlayacak çocuklar için ayakkabı seçiminde okul zemininin dikkate alınması gerektiğini söyledi.
Barbaros Bay - 14.07.2012
Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev Tatil İçin Bodrum'da
Basın mensuplarının görüntü almaması için alandan özel olarak çıkarılan Nazarbayev, ailesi, arkadaşları ve korumalarından oluşan grubuyla Kempinski Barbaros Bay Otel'e geçti.
Barbaros Bay - 29.06.2012
Elizabeth Hurley Bodrum'da
Elizabeth Hurley, Swimwear Koleksiyonu'nun dünya kampanyasında tanıtım amaçlı kullanılacak fotoğraf çekimleri için Bodrum'un Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros BayHotel'de objektif karşısına geçti.
Barbaros Bay - 26.06.2012
Turizmde En Başarılılar Ödüllendirildi
Kıyı Otellerinde En Başarılı Otel Maxx Royal … Türkiye'nin eşsiz güzellikteki kıyılarında yer alan "kıyı oteller" kategorisinde ödül, Maxx Royal'ın oldu. Maxx Royal adına ödülü Genel Müdür Burak Türkeli aldı. Kıyı otellerinde ikinciliğe Xanadu Island Bodrum layık görülürken üçüncülük ödülünü ise Kempinski Barbaros Bay Bodrum aldı.
Barbaros Bay - 19.05.2012
Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum
Yalı: , Bodrum Park Resort, Sea Garden 1, Sea Garden 2, Palmiye Tatil Köyü, Latanya Beach Resort Otel, Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum Holiday Resort&Spa, Ersan Resort&Spa.
Barbaros Bay - 17.05.2012
Muğla'da Mavi Bayrak Sayısı 79'a Çıktı
Yüzme amacıyla kullanılan suyun niteliği, çevresel eğitim ve bilgilendirme çalışmalarının yönlendirilmesi, plaj düzeni ve emniyetinin sağlanması ve çevre yönetimi gibi dört ana kriterin baz alınarak yılda bir defa verilen Mavi Bayrak alan plaj,...
Barbaros Bay - 26.03.2012
Karadeniz'in Şampiyonu Büyükşehir Kağıtspor
Kupayı, Federasyon As Başkanı Verdi Şampiyon halk oyuncular gösteri sırasında Samsunlular tarafından uzun süre ayakta alkışlanırken,mavi beyazlıların şampiyonluk kupasını Halk Oyunları Federasyonu As Başkanı Hüseyin Güler verdi.Kupayı Federasyon As başkanından alan Kağıtspor'lu sporcular şampiyonluklarını doyasıya kutladı.Halk Oyunları Koordinatörü Barbaros Bayram ve Antrenör Murat İskenderoğlu sporcuları tek tek tebrik ederek şampiyonluklarından dolayı kutladı.
Barbaros Bay - 18.03.2012
Dünya Turizm Oscarları'nın Avrupa Ayağı İçin Türkiye'den 43 Aday
Avrupa'nın önde gelen resort oteli dalında da Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Mardan Palace ve Rixos Premium'un yeraldığı 3 aday var.
Barbaros Bay - 26.01.2012
Bodrum'da Güvenli Sürüş Eğitimi
Serhat Kılavuz Sürüş Akademisi ile ortaklaşa gerçekleştirilen Eğitim Semineri Kempinski Hotel Barbaros Bay toplantı salonunda Teorik Sürüş Güvenliği Teknikleri konusu anlatılarak başladı.
Barbaros Bay - 15.10.2011
Bağış: "Konuşulmadık Bir Şey Bırakmadık" "Bakan Egemen Bağış" Haberine Ek
Bodrum'un Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'de AB toplantısına katılan Egemen Bağış'ın yaklaşık iki buçuk saat süren toplantıdan keyifli ve neşeli çıktığı görüldü.
Barbaros Bay - 15.10.2011
Egemen Bağış: "Açıklanan Rapor Ayet-İ Kerime Değil" (2)
Egemen BAĞIŞ.BAĞIŞ.Bodrum'un Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'de AB toplantısına katılan Bakan Egemen Bağış'ın yaklaşık iki buçuk saat süren toplantıdan keyifli ve neşeli çıktığı görüldü.
Barbaros Bay - 15.07.2011
Herkesin Harcı Değil...
AİLECE TATİL YAPIYORLAR Ünlü oyuncu Şebnem Özinal, eşi Şefik Öztek ve kızları Ayşe ile birlikte Bodrum'da tatil yapıyor. La Boutique Alkoçlar Otel'de kalan Özinal, fotoğraflarının çekildiğini görünce, üzerine pareosunu giymeyi tercih etti. Çiftin küçük kızları Ayşe, objektiflere öpücük yollamayı ihmal etmedi. ROGER SANCHEZ COŞTURDU Grammy ödüllü ünlü DJ Roger Sanchez, geçtiğimiz gün Bodrum Ortakent'teki Fink Beach'te tatilcileri kendinden geçirdi. Partiye katılanlar arasında Murat Cevahir de vardı. Cevahir, Sanchez'in partisi için Çeşme'den Bodrum'a geldiğini söyledi. YAT ŞOVA KATILDILAR Geçtiğimiz gün Kempinski Bodrum'un marinası göz alıcı yatların gövde gösterisine sahne oldu. 12 yıldır yatçılık sektörüne hizmet veren Deniz Yatçılık, Kempinski Hotel Barbaros Bay ile birlikte, yat severlerle yatçılık mevsiminin gelişini kutladı.
Barbaros Bay - 25.06.2011
Ronaldo Çok Mutlu Döndü
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatil yapan ünlü futbolcu Ronaldo, sevgilisi Rus manken İrina Shayk ile Portekiz'e döndü. Bodrum'da 6 gündür sevgilisi ile tatilini geçiren Real Madrid'in futbolcusu Christiano Ronaldo, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e ait özel jet ile saat 11. 45'te ülkesine gitti. Kempinski Barbaros Bay Hotel'den VIP araç ile Milas-Bodrum Havalimanı'na gelen Ronaldo'un tatilden keyifli döndüğü görüldü.
Barbaros Bay - 25.06.2011
Ronaldo Mutlu Ayrıldı
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatil yapan ünlü futbolcu Ronaldo, sevgilisi Rus manken İrina Shayk ile Portekiz'e döndü. Bodrum'da 6 gündür sevgilisi ile tatilini geçiren Real Madrid'in futbolcusu Christiano Ronaldo, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e ait özel jet ile saat 11. 45'te ülkesine gitti. Kempinski Barbaros Bay Hotel'den VIP araç ile Milas-Bodrum Havalimanı'na gelen Ronaldo'un tatilden keyifli döndüğü görüldü.
Barbaros Bay - 25.06.2011
Ronaldo, Çok Mutlu Döndü
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatil yapan Real Madrid'in Portekizli oyuncusu Ronaldo, sevgilisi Rus manken Irina Shayk ile ülkesine döndü. Ronaldo için havaalanı VIP girişine kırmızı halı serildi. Bodrum'da 6 gündür sevgilisi ile tatilini geçiren Real Madrid'in futbolcusu Christiano Ronaldo, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e ait özel jet ile saat 11. 45'te ülkesine gitti. Kempinski Barbaros Bay Hotel'den VIP araç ile Milas-Bodrum Havalimanı'na gelen Ronaldo'un tatilden keyifli döndüğü görüldü.
Barbaros Bay - 24.06.2011
Çarşaf Altında Aşk
Ronaldo'nun objektiflerden gizlenmek için bulduğu yöntem de işe yaramadı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 5 gündür Rus sevgilisi ile tatil yapan dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo mavi yolculukta bu kez objektiflerden gizlenmek için her türlü önlemi denedi. Issız koyda elinde dürbünle çevreyi gözetledikten sonra sevgilisi Irina Shayk ile yatın üzerine çıkan Ronaldo aldığı önlemleri yeterli bulmayıp üzerlerine bir de çarşaf örttü. Tüm bunlara rağmen dünyaca ünlü futbolcunun sevgilisiyle sıcak anları yine DHA objektifine yakalandı. Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Ronaldo Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'den bugün sabah saatlerinde ayrıldı.
Barbaros Bay - 24.06.2011
Ronaldo, Cennet Koylara Hayran Kaldı, Villa Fiyatlarını Sordu
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 5 gündür Rus sevgilisi Irina Shayk ile tatil yapan, yaklaşık 8 ada ve 30'a yakın koy gezen dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun, cennet koylara hayran kaldığı öğrenildi. Ronaldo'nun Bodrum'da villa fiyatlarını sorduğu ve ormanlık alan içerisinde bin metrekarelik bir villa bulunduğu takdirde satın alabileceğini söylediği belirtildi. Koy gezilerine devam eden Ronaldo, objektiflerden gizlenmek için her türlü önlemi denedi. Dürbünle çevreyi gözetledikten sonra sevgilisi Irina ile yatın üzerine çıkan Ronaldo, aldığı önlemleri yeterli bulmayıp üzerlerine çarşaf örttü. Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'de kalan Ronaldo, daha önce DHA objektifine yakalandığı için bugünkü turunda ilginç önlemler aldı.
Barbaros Bay - 23.06.2011
Bodrum'da Ronaldo Turları Başladı
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 4 gündür sevgilisiyle birlikte tatilini geçiren dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo turistik ilçede günün konusu oldu. Ronaldo'yu görmek isteyen yerli ve yabancı turistler için Barbaros Koyu'na günlük tur düzenlenmeye başlandı. Ronaldo'yu görüntülemek isteyen basın mensupları ise zodiak bot ile otele yanaşmaya çalışırken, Ronaldo'nun tenis maçından sonra otelin bahçesinde sevgilisi ile kısa bir yürüyüş yaptığı görüldü. Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatilini geçiren Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Ronaldo Pazar günü tatile geldiği Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'de bugün (Perşembe) Rus sevgilisi 25 yaşındaki Irina Shayk ile birlikte kısa bir yürüyüş yaptı.
Barbaros Bay - 23.06.2011
Bodrum'da Ronaldo Turları Başladı
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 4 gündür sevgilisiyle birlikte tatilini geçiren dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ilçede günün konusu oldu. Ronaldo'yu görmek isteyen yerli ve yabancı turistler için Barbaros Koyu'na günlük tur düzenlenmeye başlandı. Ronaldo'yu görüntülemek isteyen basın mensupları zodiak bot ile otele yanaşmaya çalışırken, Ronaldo'nun tenis maçından sonra otelin bahçesinde sevgilisi ile kısa bir yürüyüş yaptığı görüldü. Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatilini geçiren Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Ronaldo, Pazar günü tatile geldiği Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'de bugün Rus sevgilisi 25 yaşındaki Irina Shayk ile birlikte kısa bir yürüyüş yaptı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Barbaros Bay Haberleri | Barbaros Bay Kimdir - Haberler - Barbaros Bay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barbaros Bay kimdir, hayatı ve biyografisi. SAMSARA'da Ayça Ceylan Performansı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 04:40:42. #1.15#

title