Bahattin Yıldız Haberleri

Bahattin Yıldız haber, Bahattin Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahattin Yıldız - 31.12.2020
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması için fotoğraf seçti.
Bahattin Yıldız - 09.12.2020
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi beton boru üretecek
Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ile tesiste incelemede bulunarak çalışmalarla ilgi bilgi aldı.
Bahattin Yıldız - 04.11.2020
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Akçakale Belediyesine ziyaret
Başkan Yalçınkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yürüttükleri ve yapacakları çalışmalar hakkında Yanılmaz'a bilgiler verdi. Yanılmaz ise Yalçınkaya'ya yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Vehbi Beyaz ve AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık da hazır bulundu.
Bahattin Yıldız - 02.11.2020
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Viranşehir Belediyesine ziyaret
Ziyarette, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve İlçe Başkanı Ali Tekin de hazır bulundu.
Bahattin Yıldız - 24.10.2020
Ökkeş Aybek, AK Parti Halfeti İlçe Başkanı oldu
Bir otelin konferans salonunda gerçekleştirilen kongreye, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile partililer katıldı.
Bahattin Yıldız - 24.10.2020
Şanlıurfa'da başarılı sporcular ödüllendirildi
Kitap Otağı'nda düzenlenen programda, Eyyübiye Belediyesinin spor salonlarında yetişen ve katıldıkları spor branşlarında dereceye giren sporculara Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti İl Koordinatörü Orhan Karasavar, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren ile AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal tarafından altın hediye edildi.
Bahattin Yıldız - 13.09.2020
İstişare toplantısında Haliliye konuşuldu
Haliliye Belediyesinin yeni dönemdeki tüm çalışmalarının ve hayata geçirmek için projelendirdiği tüm faaliyetlerin değerlendirildiği 'Haliliye istişare' toplantısı Başkan Canpolat ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Haliliye ile ilgili tüm konuların masaya yatırıldığı toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, AK Parti Hatay Milletvekili Şanlıurfa Koordinatörü Orhan Karasay, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Şefik Bakay ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Bahattin Yıldız - 19.08.2020
Şanlıurfa Belediye Başkanı Beyazgül'den fıstık üreticilerine ziyaret
Çiftçilere bol ve bereketli bir hasat dileklerini ileten Beyazgül, şunları kaydetti: "Urfa keten köyneği fıstıkları artık olgunlaştı. Keten köyneği, lezzeti ve tadı diğer fıstıkların çok üstünde olan bir fıstık türüdür. Biz çiftçimize bereketli olsun diye duada bulunuyoruz. Bilindiği gibi Şanlıurfa bu fıstık türünde tek, yine aynı fıstık türünde de kırmızı fıstıkta da Türkiye'de en çok üreten şehir konumunda. Fıstıkçılarımız bu sene memnun, yüzleri gülüyor. Allah her daim güldürsün onları." Fıstık üreticileri ile bir araya gelen Beyazgül'e, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve meclis üyeleri de eşlik etti.
Bahattin Yıldız - 18.08.2020
Şanlıurfa yol çalışmaları
Çalışmalara ilişkin muhtarlar ve vatandaşlarla istişarelerde bulunduklarını aktaran Beyazgül, şunları kaydetti: "Vatandaşlarımızla ve muhtarımızla istişare ettik, bölgenin sorunlarını dinledik. İnşallah böyle hizmetlerimiz devam edecektir. Biz seçime girerken şunu ifade ediyorduk; Halkımızın ve insanımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz olacaktır. Bugünde halkımızı böyle mutlu görmekten memnunuz. Buradaki bağlarımız fıstıklıklarımız toz toprak altında kalıyordu şimdi rahatladılar kendileri teşekkür ediyor ve bizde kendilerine teşekkür ediyoruz. İnşallah birlikte çok güzel hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Aynı zamanda orman içi orman yolumuz mesire alanına giden yol, Gölpınar bağlantısı da bu yol üzerinde olmaktadır Orman Bölge Müdürlüğümüzle de bir protokol dahilinde bir yolumuz. Belediyemiz ekiplerince yapıldı. Geniş ve satih kaplama bir yol insanlarımızın çokça kullandığı bir yol. Hayırlı uğurlu olsun." Yol incelemeleri sırasında Başkan Beyazgül'e, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri de eşlik etti.
Bahattin Yıldız - 21.06.2020
AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin'in Kovid-19 testi pozitif çıktı
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Viranşehir ilçe başkanımız Kovid-19'a yakalanmıştır.
Bahattin Yıldız - 31.03.2020
İnsan Vakfı 12 ildeki 29 yurdunu sağlık çalışanlarına tahsis etti!
12 ildeki 29 yurt sağlık çalışanlarına tahsis edilmek üzere hazır hale getirildi! İnsan Vakfı, Adana - Çukurova - Özel Yediveren Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Ankara - Çankaya - Özel İnsan Vakfı Mavera Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Ankara - Çankaya - Özel Akif Emre Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Antalya - Kepez - Özel Ertuğrul Gazi Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Antalya – Konyaaltı - Özel Aksa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Aydın - Efeler - Özel Efeler Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Diyarbakır - Kayapınar - Özel Kayapınar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Erzurum - Yakutiye - Özel Süheyla Sıtkı Alp Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Isparta - Merkez - Özel Isparta İnsan Vakfı Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Isparta - Merkez - Özel İnsan Vakfı Zafer Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu , İstanbul - Avcılar - Özel İnsan Vakfı Avcılar Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul - Bahçelievler - Özel İnsan Vakfı Bahçelievler Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul - Bakırköy - Özel İnsan Vakfı Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul - Ümraniye - Özel Ihlamurkuyu Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul - Maltepe - Özel İnsan Vakfı Maltepe Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul - Fatih - Özel İnsan Vakfı İstanbul Vefa Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul - Üsküdar - Özel İnsan Vakfı Metin Yüksel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul - Esenyurt - Özel Mehmet Akif Ersoy Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul - Üsküdar - Özel İnsan Vakfı Bulgurlu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, İzmir - Karabağlar - Özel Şehit Bahattin Yıldız Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İzmir - Karabağlar - Özel İzmir Şule Yüksel Şenler Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Kahramanmaraş - Özel Nevres Ongun Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, Konya - Selçuklu - Özel İnsan Vakfı Vera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu, Konya - Meram - Özel İnsan Vakfı Mavera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu, Konya - Meram - Özel Vefa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Konya - Meram - Özel Meryem Cemile Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Konya - Karatay- Özel Hayati Üstün Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Konya - Selçuklu - Özel Medeniyet Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Sakarya - Adapazarı - Özel Diriliş Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, yurtlarda sağlık çalışanları misafir edilecek.
Bahattin Yıldız - 21.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Görüntü dökümü; -Kaza yerinden detaylar -TIR'dan detaylar -Salçalardan detaylar Haber-Kamera:  Gökhan ÖZHAN/MUSTAFAKEMALPAŞA (Bursa), ============================= AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş: Avrupa'nın siyaseti zehirleniyor (2)   KURTULMUŞ: TÜRKİYE İLELEBET PAYİDAR OLACAKTIR AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıldönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı himayesinde Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenecek 'Kurtuluşunun 100'üncü Yılında Uluslararası Kültür ve Tarih Festivali' için bir otelde düzenlenen lansman toplantısına katıldı. 3 gün sürecek etkinlik için düzenlenen toplantıya Kurtulmuş'un yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Eşref Fakıbaba, Gülender Açanal, Halil Özcan, Ahmet Akay, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, HRÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız da katıldı.
Bahattin Yıldız - 21.02.2020
Şanlıurfa'nın kurtuluşunun 100. yılı etkinlikleri tanıtıldı
Etkinliğe, AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba, Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, Halil Özcan, Ahmet Akay, HRÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve davetliler katıldı.
Bahattin Yıldız - 21.02.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, "Türkiye'yi Yarınlara Taşımak" Konferansı'nda konuştu...
Kurtulmuş'a AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba, Gülender Açanal, Halil Özcan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, HRÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bahattin Yıldız Haberleri | Bahattin Yıldız Kimdir - Haberler - Bahattin Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahattin Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'den Başbuğ, Sağlar ve Ataklı hakkında suç duyurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 04:28:28. #1.16#

title