Bağış Erten Haberleri

Bağış Erten haber, Bağış Erten son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bağış Erten - 29.8.2020
Sesini soluğunu bulmuş bir sinemacı: Emin Alper
'Çok komiktir ama bunu yakınlarına gösterir' Peki, Emin Alper sinema dışında nasıl biri? Çok yakın arkadaşı, spor yazarı Bağış Erten anlatıyor: "Her şeyden önce çok komik bir adamdır.
Bağış Erten - 28.6.2019
Spor dünyası Kadıköy'ün geleceğini konuştu
Kadıköy Belediyesi Başkanlık binasında düzenlenen toplantıya çok sayıda spor yazarı, öğretim üyesi, sporcu katıldı. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'nın kısa bir süre katıldığı toplantının moderatörlüğünü gazeteci Bağış Erten üstlendi.
Bağış Erten - 28.6.2019
Sanatçılardan ilginç öneriler
Kadıköy Belediyesi Başkanlık binasında düzenlenen toplantıya oyuncular Mert Fırat, Melisa Sözen, Volkan Yosunlu, Doğu Can, müzisyenler Koray Candemir, Harun Tekin, Birol Namoğlu, yönetmenler Pelin Esmer, Emin Alper, ressam Gözde Başkent, tasarımcılar Utku Lomlu, Ethem Onur Bilgiç, Aydan Çelik, karikatürist Kemal Gökhan Gürses'in aralarında bulunduğu isimler katıldı. Oturumun moderatörlüğünü gazeteci Bağış Erten üstlendi.
Bağış Erten - 5.4.2019
Petrol Ofisi Gösteri Maçı "U12 İzmir Cup Açılışına" Renk Kattı
Futbolseverlerin büyük ilgi gösterdiği fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig'in ünlü spor yazarları ve yorumcuları, Banu Yelkovan, Ceyla Büyükuzun, Uğur Karakullukçu, Merve Toy, Emek Ege, Okay Karacan, Emre Özcan, Duygu Coşkunseda, Mehmet Ayan, Bağış Erten, Metin Tekin ve Fuat Akdağ da, U12 İzmir Cup'u takip etmek için geldikleri turnuvada genç futbolcular ile bir araya geldiler.
Bağış Erten - 28.5.2018
Tsyd'den Aa Antalya Bölge Müdürlüğüne Ödül
Anadolu Ajansı (AA) Antalya Bölge Müdürlüğü kameramanı Oktay Özden, Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) düzenlediği "2017'nin En İyileri" yarışmasında ödüle layık görüldü. TSYD'den yapılan yazılı açıklamaya göre, koordinatörlüğünü Ahmet Çakır'ın yaptığı yarışma jürisi, ilgili yönetmelik uyarınca başkanlığa oy birliği ile Attila Gökçe'yi seçti. Jüri üyeleri olarak da Ali Sami Alkış, Bağış Erten, Barış Ertül, Cem Dizdar, Cem Şengül, Fatih Kuşçu, Fuat Akdağ, Fuat Ercan, Gürel Yurttaş, İbrahim Yıldız, Mert Aydın ve Murad Sezer görev yaptı.
Bağış Erten - 30.3.2018
Başakşehir İngiliz Financial Times Gazetesinde: 'Hükümet Yanlısı Bir Kulüp'
Habere deneç veren spor yazarı Bağış Erten, "Başakşehir ile birlikte hükümet ilk kez bir futbol başarı hikayesi yazmayı başarabildi" diyor.
Bağış Erten - 23.10.2017
Tedxikü, İkinci Kez Seyircisi ile Buluştu
  3 ayrı oturumda düzenlenecek organizasyona piyanist AyşedenizGökçin, Beslenme Uzmanı (Aykırı Diyetisyen) Didem Kanca Üstay, Yazar İskender Pala, Spor Yazarı Bağış Erten, Seksolog Rayka Kumru, Spor Genetiği Uzmanı Korkut Ulucan, Gazeteci Timur Akkurt, Astrofizikçi Dursun Koçer, Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, Akademisyen Aysın Turpoğlu Çelik ile Yaratıcı Drama Lideri Selçuk Sefer ve Tango Eğitmeni Ali Alper Özdemir gibialanlarında uzman kişiler konuşmacı olarak katıldı.
Bağış Erten - 25.9.2017
Tgc-Kas 86. Yerel Medya Semineri Eskişehir'de Yapılacak
Seminerin ikinci oturumunda Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Çiğdem Toker "Ekonomi Haberciliği", Sözcü Gazetesi Yazarı Zeynep Gürcanlı "Dış Habercilik", Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Bağış Erten "Spor Haberciliği" başlıklı birer konuşma yapacaklar.
Bağış Erten - 9.6.2017
Turizm Sektörünün Bugünü ve Yarınını Konuşacak
Türkiye turizm sektörünün en önemli etkinliği olan Uzakrota Travel Summit'te bu yılın konuşmacıları belli oldu. 17 Kasım'da Fairmont Quasar İstanbul'da düzenlenecek zirvede turizm ve medya sektöründen tanınmış isimlerin yanı sıra, iş dünyasından temsilciler ve dijital girişim konusunda önemli başarılar elde etmiş isimler yer alacak. Lüks, teknoloji, girişim ve otel rezervasyon konseptleri altında, 4 ayrı salonda gerçekleşecek etkinliklere, geçen seneye göre %100'lük artışla 1500 kişinin katılıması hedefleniyor. Özellikle otel, acente, ajans ve teknoloji şirketlerinden yoğun bir profesyonel katılımın gerçekleşmesi beklenen zirvede turizm konusunda etkin blogger'lar medya dünyasından tanınmış isimler de katılım gösterecek. BAĞLANTILI ALANLARDAN FARKLI PERSPEKTİFLER Uzakrota Travel Summit bu yıl doğrudan turizm sektöründen profesyonellerin yanı sıra, bağlantılı pek çok alandan isimleri de ağırlayacak. Katılımcılara yeni perspektifler kazandıracan konuşmacıların her biri kendi alanında önemli deneyim ve becerilere sahip. Zirveye katılacak isimler arasında yer alan Eski Sağlık ve Turizm Bakanı Bülent Akarcalı, siyaset dünyasından da edindiği eşsiz deneyimleri aktaracak. Zirvenin gerçekleştirileceği Fairmont Quasar Istanbul'un Genel Müdürü Kai Winkler, Uluslararası pazar araştırma şirketi Nielsen'in Türkiye Ülke Müdürü Erdem Tolon, ikamet ve vatandaşlık planlaması alanında küresel şirketlerden Henley & Partners Ülke Müdürü Tolga Habalı ve dijital ödeme alanında çalışan Wirecard'ın Türkiye Genel Müdürü Dündar Özdemir konuşmacı olarak zirvede yer alacak. Konuşmacı listesinde ayrıca İki Design Group Kurucu Ortağı Yüksek Mimar Murat Kader, IDO Genel Müdür Yardımcısı Murat Altıkardeşler, Gruppal Kurucu Ortağı Mehmet Can Koruyan Germanyfans Gmbh Kurucusu Hüseyin Baraner ve African Diamond Cape Town Kurucu Ortağı Tanzer Sarıalan gibi isimler bulunuyor. SPOR VE MEDYA DÜNYASINDAN TANINMIŞ SİMALAR Medya ve spor dünyasından da önemli isimleri Uzakrota Travel Summit'te konuşmacı olarak görmek mümkün olacak. Televizyon yapımcısı ve Yönetmen Gülhan Şen, Basketbol Antrenörü ve Yorumcusu İhsan Bayülken, NTVSpor Genel Yayın Yönetmeni Mert Aydın, Spor Yorumcusu Bağış Erten, Basketbol Köşe Yazarı Ünal Özüak, Spor Yorumcusu ve Köşe Yazarı Cem Dizdar ile turizm ve seyahat yazarları Cem Polatoğlu ve Kemal Kaya.
Bağış Erten - 27.4.2017
İzmir'deki Başarı, İstanbul'da Seminer Konusu Oldu
İzmir'i kadın basketbolunda marka yapma amacıyla yola çıkan ve yaklaşık iki yılda Süper Lig'in eşiğine gelen Bornova Becker Spor'un başarısı Türkiye'ye örnek oluyor.
Bağış Erten - 19.12.2016
Kırıkkalegücü Spor Kulübü 2016 Yılın Spor İnsanları Ödül Töreni
Spor programı dalında Banu Yelkovan ve Bağış Erten, voleybol programı dalında Berna Sezer, spor eğlence programı dalında Fikret Engin ve Murat Özarı ve yılın basketbol programı dalında ise Yiğit Giray ve Erdem Bitik ödüle layık görüldü.
Bağış Erten - 31.3.2016
Tsyd Spor Yazarları Yarışması'nda Dereceye Giren Eserler Belli Oldu
Haber, Röportaj, İnceleme – Araştırma, Serbest Yazı, Maç Yazısı Ve Yorumu, Jürisi: Ahmet Çakır, Attila Gökçe, Bağış Erten, Can Beyazkartal, Cem Şengül, İsmail Özbayraktar, Mevlüt Yeni, Nalan Suna, Nezir Önal, Nuri Kolaylı, Şenes Erzik, Taki Doğan, Türker Arslan.
Bağış Erten - 21.4.2015
Mor Çatı t-.tam 25 Yıldır Kadınların Yanında
25 Yıldır kadına yönelik şiddetle mücadelenin ve kadın dayanışmasının sembolü olan Mor Çatı'ya gelir yaratmak amacı ile düzenlenen dayanışma yemeğine aralarında, Türkan Şoray, Beren Saat, Ezgi Mola, Cansu Tosun, Esra Dermancıoğlu, Banu Güven, Deniz Marşan, Tanem Sivar, Ayşe Tolga, Ayşe Deniz Yeğin, Başak Dizer, Ayça Sytmen, Zeynep Tosun, Raissa Sason, Vanessa Sason, Aycan Ece Yörenç, Gülseren Onanç, Bağış Erten gibi kültür-sanat, siyaset ve iş dünyasından kadına yönelik şiddete duyarlı isimlerin olduğu çok sayıda Mor Çatı dostu kadına yönelik şiddete karşı dayanışmayı büyütmek için buluştu.
Bağış Erten - 9.4.2015
Can Yayınları'ndan 'DÜŞÜNEN' Spor Dergisi: Socrates
Caner Eler'in yayın yönetmenliğini üstlendiği derginin ilk sayısında yazılarıyla Mehmet Demirkol, Kaan Kural, Harun Tekin, Bağış Erten, Attila Gökçe, Mert Aydın, Tanıl Bora, Banu Yelkovan, İbrahim Altınsay, Uğur Vardan ve Doğu Yücel gibi isimler yer alıyor.
Bağış Erten - 28.4.2014
Şampiyonu Yazdılar!
Okay Karacan – Zaman Yıllarca başarısız her sezonun ardından sil baştan kurduğu takımlarla, göreve getirilen yeni teknik adamlarla anılan, her sezon başka bir oyun mantalitesi üretmeye çalışıp hüsran yaşayan o en eski Fenerbahçe geleneğinin anahtarı Alex dönemi olmuştu. Bu dönemin Fenerbahçe'si ekonomik ve sosyal gücünü kullanarak 'olmuyorsa yenisini, en iyisi alırız' Fenerbahçe'sinden çağın şartlarına uyum sağlayan Fenerbahçe'nin doğumunu sağladı. Geçen yılın başı yeni bir milat kabul edilmeli. Bu şampiyonluk salt bu sezonun değil Kocaman dönemiyle başlayıp dinamiklerini koruyan koca bir iki yılın ürünüdür. Yanal'ın değiştirmek yerine geliştirmek üzerine kafa yormasının, saha içindeki birçok oyuncunun bu felsefeye tam anlamıyla destek verip boşlukları tamamlamasının eseridir. "İlk hafta söylemiştik" Bağış Erten – Radikal Evet, şampiyon Fenerbahçe.
Bağış Erten - 15.12.2013
Modern Futbol Nedir?
Ortak iyi ve kötü örnekler Ancak bir de 'iyi' olanı ifade etmesi durumu var. Bunun da arkasında ülkenin çağdaşlaşma sürecinde dile yerleşen 'modern' sözcüğünün ulaşılması gereken ideal ve ortak iyi gibi manalara sahip olması yatıyor olmalı. Bir şey modern ise bizi ileriye götürür, eğer değilse ama işe yarıyor olsa da zaman içerisinde yanlışla sonuçlanır ön kabulüne sıkça rastlanıyor ve en çok da fazlasıyla muğlak kullanıldığı görülüyor: Bağış Erten: "Futbol tanrıları modern zamanların 'realist' futbolu karşısında ilk defa romantiklerin kalbine göre bir son hazırladı ve Barça son dakikada Chelsea'yi eledi.
Bağış Erten - 25.5.2013
"Çoğu Yorumcu İşsiz Kalır"
Futbol maçlarının ardından spor programlarında yorumcuların 'futbol'un dışına çıkarak tartışmaları RTÜK'ün dikkatinden kaçmadı. Bu kapsamda RTÜK bir dizi kurallar koymak zorunda kaldı. Erkek yorumculara ince bir dokundurma da futbol üzerine kalem oynatan Banu Yelkovan'dan geldi. Cihan Medya Haber Dergisi'ne konuşan Yelkovan'a göre "Erkeklere 'güzellik' kriteri koysak, çoğu yorumcu işsiz kalır." Radikal Gazetesi'nde spor yazarlığı ve NTV Spor'da Bağış Erten ile birlikte 'Yenilsen de Yensen de' programını hazırlayıp sunan Banu Yelkovan, Cihan Medya Haber Dergisi'ne konuştu.
Bağış Erten - 14.5.2013
"Hayat Fena Halde Futbola Benzer" Söyleşisi
Sporda şiddetin Türkiye'ye egemen olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu: "Şanlıurfaspor'da görev yaparken 1,5 ay önce kovulduk. Maç önceleri deplasmanlarda rakip taraftarın şiddetine maruz kalıyoruz. Bunları o kadar normalleştirdik ki artık kendi taraftarımızın önüne çıkarken de belli protestolara ve şiddete maruz kalmaya başladık. Sürekli sorunları konuşuyoruz ancak çözüm üzerine kimsenin konuştuğunu görmedim. Aslında futbol hayatın önüne geçti. Hayat futbola benzemeye başladı. Şiddet, yasalarla ve ağır cezalarla çözülemez. İç hesaplaşma yapmalıyız. Bireysel hesaplaşmamızı yapamazsak, bu acıları yaşamaya devam edeceğiz. O şiddetini eleştirdiğimiz üst düzey oyuncular, burada olsaydı salon dolardı. Karamsar olmadan, gerçekleri gözardı etmeden, birbirimize destek vererek, bireysel temizliğimiz yaparak bu işten kurtulabiliriz." Takım kaptanı Bağış Erten de AYAZMA'nın, Almanya'dan gelen bir turnuva daveti üzerine yaklaşık 3 yıl önce kurulduğunu hatırlatarak, turnuvaya katıldıktan sonra maçlar yapmaya devam ettiklerini bildirdi.
Bağış Erten - 13.5.2013
Ünlüler Futbol Müsabakası İçin Eskişehir'e Geliyor
Bağış Erten, Doğu Yücel, Can Öz, Alpay Erdem, Serkan Öz, Harun Tekin, Mustafa Kemal Öztürk ve Selim Serezli gibi müzisyenlerden, yazarlardan ve oyunculardan oluşan takım, çekirdek kadrosunu Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu Anadolu Üniversitesi karması ile yarın saat 17: 00'da Yunus Emre Kampüsü Futbol Sahası'nda karşı karşıya gelecek.
Bağış Erten - 27.2.2013
RTÜK'ten Önemli Panel
'Sporda Şiddet' konulu panelin düzenlendiği toplantıya, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı Engin Tuzcuoğlu, spor yazarı ve yapımcı İlker Yasin ve spor yazarı Bağış Erten katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bağış Erten Haberleri | Bağış Erten Kimdir - Haberler - Bağış Erten haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bağış Erten kimdir, hayatı ve biyografisi. Lionel Messi: Barcelona'dan ayrılmakta kararlı görünen yeşil sahaların 'uzaylısı'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 16:15:27. #1.15#
title