AZİZ AYDINLIK HABERLERİ

Aziz Aydınlık haber, Aziz Aydınlık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aziz Aydınlık

Aziz Aydınlık

Aziz Aydınlık Kimdir ?

CHP Şanlıurfa İl Başkanı 27.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aziz Aydınlık - 19.08.2021
Vali Erin, Şanlıurfa için Tehlikeye Dikkat Çekti
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri ve Aziz Aydınlık, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli üç televizyonun ortak verdiği...
Aziz Aydınlık - 16.08.2021
Şanlıurfa'da Vatandaşlara Kritik Aşı Uyarısı
Vali Abdullah Erin, pandemi sürecindeki genel durum ve aşı çalışmaları hakkında bir toplantı yaptı. Valilikte gerçekleştirilen toplantıya; Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Faruk Bayuk, siyasi parti başkanları, vali yardımcıları, meslek odaları başkanları ve basın mensupları katıldı.
Aziz Aydınlık - 10.04.2021
Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.
Aziz Aydınlık - 09.02.2021
TBMM Genel Kurulu
Grup önerilerinin ardından ihtisas komisyonlarında boş bulunan ve CHP'ye düşen üyelikler için seçim yapıldı. TBMM Milli Savunma Komisyonuna Kayseri Milletvekili Çetin Arık, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM Dilekçe Komisyonuna Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık seçildi.
Aziz Aydınlık - 12.10.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan CHP Şanlıurfa Milletvekili Aydınlık'ın tedavisi sürüyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık'ın tedavisinin sürdüğü bildirildi.
Aziz Aydınlık - 09.06.2020
CHP heyeti Şanlıurfa'da çiftçilerin sorunlarını dinledi
Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, yazılı açıklamasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla ülke genelinde yaşanan dolu, sağanak yağış, sel ve benzeri afetler nedeniyle zarar gören çiftçilerin sorunlarının tespiti ve taleplerinin dinlenmesi için milletvekillerinden oluşan heyetlerin çalışmalara başladığını kaydetti.
Aziz Aydınlık - 15.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Şanlıurfa CHP İl teşkilatının kongresi Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda yapıldı. İki adayın yarıştığı kongreye katılan partililere, açılan stantta tavuk döner ikram edildi. CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık'ın da hazır bulunduğu kongrede mevcut CHP İl Başkanı Hayretttin Cidir ile Büyükşehir yasasıyla beldeden mahalleye dönüşen Kısas'ın eski Belediye Başkanı Ali Ersöz aday oldu.
Aziz Aydınlık - 01.01.2020
CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç'un babası toprağa verildi
Elbistan ilçesinde, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Cemevi'nde yapılan törene, Öztunç ailesinin yanı sıra Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İmran Kılıç ve Habibe Öçal, CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Aziz Aydınlık - 13.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, seçim bölgesindeki sorunlara değinerek çiftçinin elektrik ve kredi borcunu ödeyemez hale geldiğini söyledi.
Aziz Aydınlık - 17.11.2019
Şanlıurfa'da 5 bin kişi 'Ali Dede' sofrasında buluştu
Karaköprü Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 'Şeyh Ali Dede Hayratı' etkinliklerinde 5 bin kişiye kuru fasulye pilav ikram edildi.1600'lü yıllarda Şanlıurfa'da yaşayan ve sahibi olduğu arazileri bölge halkına bağışladığı rivayet edilen hayırsever Şeyh Ali Dede adına yıllardır şenlikler düzenleniyor. Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe; Karaköprü Kaymakamı Ufuk Akıl, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Zemzem Gülender Açanal, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, ilçe belediye başkanları, STK temsilcileri ve yaklaşık 5 bin vatandaş katıldı.
Aziz Aydınlık - 17.11.2019
Şanlıurfa'da "Ali Baba" hayratı kapsamında kuru fasulye ve pilav dağıtıldı
Programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri ve Zemzem Gülender Açanal, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ile ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aziz Aydınlık - 17.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
Karaköprü Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 'Şeyh Ali Dede Hayratı' etkinliklerinde 5 bin kişiye kuru fasulye pilav ikram edildi.1600'lü yıllarda Şanlıurfa'da yaşayan ve sahibi olduğu arazileri bölge halkına bağışladığı rivayet edilen hayırsever Şeyh Ali Dede adına yıllardır şenlikler düzenleniyor. Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe; Karaköprü Kaymakamı Ufuk Akıl, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Zemzem Gülender Açanal, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, ilçe belediye başkanları, STK temsilcileri ve yaklaşık 5 bin vatandaş katıldı.
Aziz Aydınlık - 15.11.2019
11 Nisan Kurtuluş Camisi ibadete açıldı
Kur'an-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından caminin açılışı Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ilgililer tarafından yapıldı.
Aziz Aydınlık - 27.10.2019
Şehit Erdoğan Türkel için tören düzenlendi
Törene, Şanlıurfa Vali Vekili İsmail Çetinkaya, AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri Ahmet Akay, Halil Özcan ve Mehmet Ali Cevheri, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz ile kurum amirleri ve askeri yetkililer katıldı.
Aziz Aydınlık - 22.09.2019
Şanlıurfa'da 10 bin kişiye aşure dağıtıldı
Programa Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Aziz Aydınlık - 07.08.2019
Suruç'taki canlı bomba saldırısı davası
Duruşmaya, saldırıda yaşamını yitirenlerin yakınları, yaralananlar, davaya müdahil olan avukatlar, HDP Şanlıurfa milletvekilleri Ayşe Sürücü ve Ömer Öcalan ile CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Aziz Aydınlık - 30.06.2019
Şanlıurfa'da husumetli aileler barıştırıldı
Bunun üzerine ilçedeki bir düğün salonunda, Vali Erin, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Kaymakam Furkan Duman, İl Jandarma Komutanı Albay Eyüp Sabri Kirişçi, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, kanaat önderi İzzettin Aksan ve her iki ailenin fertlerinin katılımıyla barış yemeği düzenlendi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aziz Aydınlık Haberleri | Aziz Aydınlık Kimdir - Haberler - Aziz Aydınlık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Aydınlık kimdir, hayatı ve biyografisi. Ezginin Günlüğü, 19. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'nde müzikseverlerle buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 10:32:04. #1.15#

title