AZİM YACAN HABERLERİ

Azim Yacan haber, Azim Yacan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Azim Yacan

Azim Yacan

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Azim Yacan Kimdir ?

Azim Yacan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde HDP Van İpekyolu Belediye Eş Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Azim Yacan - 10.7.2020
Van'da eski belediye başkanı ve meclis üyesine verilen ceza gerekçeli kararda
Van'da haklarında yürütülen terör soruşturmaları kapsamında görevden uzaklaştırılan eski İpekyolu Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan ile belediye meclis üyesi Şehzade Kurt'a verilen hapis cezalarının gerekçeli kararı açıklandı.
Azim Yacan - 18.6.2020
Van'da görevden uzaklaştırılan HDP'li Yacan ve Kurt'a hapis cezası
Van'da haklarında yürütülen terör soruşturmaları kapsamında görevden uzaklaştırılan İpekyolu Belediyesinin HDP'li eski başkanı Azim Yacan'a 9 yıl 2 ay, belediye meclis üyesi Şehzade Kurt'a 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.
Azim Yacan - 3.1.2020
Terörist yakınlarını işe alıp, dağa malzeme göndermişler
Van'da haklarında yürütülen terör soruşturmaları kapsamında görevden uzaklaştırılan İpekyolu Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan ile belediye meclis üyesi Şehzade Kurt'un, yasal dayanağı olmamasına rağmen "eş başkanlık" sistemi uyguladıkları, terörle iltisaklı kişileri işe aldıkları ve...
Azim Yacan - 12.11.2019
11 Kasım 2019 Haberleri
11 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Azim Yacan - 11.11.2019
İpekyolu eski Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan tutuklandı
VAN'da, terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan İpekyolu ilçesinin eski Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan ve Başkan Yardımcısı Şehzade Kurt, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Azim Yacan - 11.11.2019
Terörden gözaltına alınan HDP'li İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan tutuklandı
Van'da haklarında yürütülen terör soruşturması nedeniyle gözaltına alınan HDP'li İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan ve meclis üyesi Şehsade Kurt tutuklandı.
Azim Yacan - 11.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 24
GÖZALTINA ALINDI  Yangını çıkardığı iddia edilen A.G. jandarma tarafından gözaltına alındı GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ BARTIN ========================= İpekyolu eski Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan tutuklandı   VAN'da, terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan İpekyolu ilçesinin eski Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan ve Başkan Yardımcısı Şehzade Kurt, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Azim Yacan - 11.11.2019
İpekyolu eski Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan tutuklandı
VAN'da, terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan İpekyolu ilçesinin eski Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan ve Başkan Yardımcısı Şehzade Kurt, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Azim Yacan - 9.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Gözaltına alınan İpekyolu belediye başkanının yerine görevlendirmeVan'ın İpekyolu ilçe Belediye Başkanı HDP'li Azim Yacan'ın terör soruşturması kapsamında gözaltına alınmasının ardından, yerine İpekyolu Kaymakamı Sinan Aslan, belediye başkan vekili olarak görevlendirildi.
Azim Yacan - 8.11.2019
HDP Batman Milletvekili Necdet İpekyüz Açıklaması
İpekyüz, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Van'ın HDP'li İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan ve Meclis Üyesi Şehsade Kurt ile Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Eş Sözcüsü Sedat Şenoğlu'nun gözaltına alındığını anımsatarak, "Türkiye, önünü açması, rahatlaması gerekirken gözaltılar, kayyumlar ve şiddet atmosferi ile iç içe kalmaktadır.
Azim Yacan - 8.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
(GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR) HABER: Hasan KIRMIZITAŞ- Ömer ŞULUL- Şafak SAĞ/RESULAYN (Suriye), =========================== Van'ın İpekyolu Belediye Başkanı HDP'li Yacan gözaltında (2) İPEKYOLU BELEDİYESİNDEKİ ARAMALAR SÜRÜYOR Van'ın İpekyolu ilçe belediye başkanı HDP'li Azim Yacan ve Başkan Yardımcısı olan Belediye Meclis üyesi Şehsade Kurt'un terör soruşturması kapsamında sabah saatlerinde polis ekipleri tarafından gözaltına alınmasının ardından belediye binasında başlatılan aramalar sürüyor.
Azim Yacan - 8.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Görüntü Dökümü ------------- -İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi -Yangından detay -İtfaiye ekipleri detay -Genel, detay görüntü Haber-Kamera: İsmail Hakkı SEYMEN/BURSA, ================================ Van'ın İpekyolu Belediye Başkanı HDP'li Yacan gözaltında Van'ın İpekyolu ilçe belediye başkanı HDP'li Azim Yacan, terör soruşturması kapsamında sabah saatlerinde polis tarafından gözaltına alındı.
Azim Yacan - 8.11.2019
HDP'li İpekyolu Belediye Başkanı Yacan'a terörden gözaltı
Van'da haklarında terör soruşturması yürütülen HDP'li İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan ve meclis üyesi Şehsade Kurt, gözaltına alındı.
Azim Yacan - 8.11.2019
FLAŞ
Van'ın İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan ve Eş Başkan Şehzade Kurt, terör soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
Azim Yacan - 8.11.2019
FLAŞ
Van'ın İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan ve Eş Başkan Şehzade Kurt, terör soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
Azim Yacan - 15.5.2019
Futbol: Tff 3. Lig Play-off
Karşılaşmayı, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kurum amirleri ve çok sayıda taraftar izledi.
Azim Yacan - 30.4.2019
Başkan Ertan: Van Gölü İmdat Çığlıkları Veriyor
Van-Özalp Karayolu üzerindeki tesis için düzenlenen törene Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan, Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Mustafa Avcı, İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan, büyükşehir belediyesi meclis üyeleri, belediye personeli ile firma yetkilileri katıldı.
Azim Yacan - 17.4.2019
Hdp'den İpekyolu Belediye Başkanı Seçilen Yacan, Mazbatasını Aldı
VAN'ın Merkez İpekyolu Belediye Başkanı seçilen HDP'li Azim Yacan ve eş başkanı Şehzade Kurt, bugün İl Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldı.
Azim Yacan - 1.4.2019
Van Van Büyükşehir Belediyesi'ni Hdp'li Eş Başkanlar Kazandı
Van'ın merkez İpekyolu ilçesini HDP'nin eş başkan adayları Azim Yacan ve Şehzade Kurt, merkez Edremit ilçesini Gülcan Kaçmaz Sayyiğit ve Medeni Özer, Muradiye'yi Yılmaz Saran ve Leyla Balkan, Özalp'ı Yakup Almaç ve Dilan Öğrenci, Saray'ı Caziye Duman ve Şabettin Bilmez, Başkale'yi Erkan Acar ve Şengül Polat, Çaldıran'ı ise Leyla Aksak ve Faruk Demir, oyların çoğunluğunu alarak kazandı.
Azim Yacan - 1.4.2019
Van Büyükşehir Belediyesi'ni Hdp'li Eş Başkanlar Kazandı
İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname ile DBP'li Van Büyükşehir Eş Başkanları Bekir Kaya ve Hatice Çoban görevden alınırken, dönemin Van Valisi Murat Zorluoğlu ise Belediye Başkan Vekili olarak atandı. Yoğun bir seçim gündeminin yaşandığı Van'da HDP'nin eş başkan adayları Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı büyükşehir belediyesini kazanırken, daha önce kazandıkları bazı ilçeleri ise kaybettiler.   GÜRPINAR, ÇATAK VE BAHÇESARAY'DA BU KEZ AK PARTİ KAZANDI AK Parti'de olan Merkez Tuşba ilçesini HDP'nin eş başkan adayları  Yılmaz Berfi ve Ayşe Mamur kazanırken, Daha önce HDP'de olan ve yerine kayyum atanan Gürpınar, Çatak ve Bahçesaray ilçelerini ise bu kez Cumhur İtifakı'nı desteklediği AK Parti adaylarına kaptırdı. Ak Parti adayları Meki Arvas Bahçesaray'da, Hayrullah Tanış Gürpınar'da, Abdurrahman Şeylan ise Çatak'ta resmi olmayan sonuçlara göre yeni belediye başkanları seçildi. 2014 yerel seçimlerinde AK Parti'nin kazandığı Gevaş ilçesinde ise bir değişiklik olmadı ve AK Partili aday Murat Sezer oyların çoğunluğunu alarak belediye başkanı seçildi. Van'ın büyük ilçelerinden olan Erciş'teki oy sayım işlemleri ise halen sürüyor.     Van'ın merkez İpekyolu ilçesini HDP'nin eş başkan adayları Azim Yacan ve Şehzade Kurt, merkez Edremit ilçesini Gülcan Kaçmaz Sayyiğit ve Medeni Özer, Muradiye'yi Yılmaz Saran ve Leyla Balkan, Özalp'ı Yakup Almaç ve Dilan Öğrenci, Saray'ı Caziye Duman ve Şabettin Bilmez, Başkale'yi Erkan Acar ve Şengül Polat, Çaldıran'ı ise Leyla Aksak ve Faruk Demir, oyların çoğunluğunu alarak kazandı.
Azim Yacan - 4.3.2019
Kesin Aday Listesi
Van'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Azim Yacan Haberleri | Azim Yacan Kimdir - Haberler - Azim Yacan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Azim Yacan kimdir, hayatı ve biyografisi. Van'da eski belediye başkanı ve meclis üyesine verilen ceza gerekçeli kararda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 06:22:01. #1.14#
title