Aytekin Şahin Haberleri

Aytekin Şahin haber, Aytekin Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytekin Şahin - 18.03.2021
Son dakika haberleri: Yusufeli'nde evleri kullanılmaz hale gelen yangınzedeler, enkazda değerli eşyalarını arıyor
"Bizim burada evimizle birlikte geçmişimiz yandı" ???????3 katlı evi yanan Aytekin Şahin ise büyük bir afet yaşadıklarına dikkati çekerek, şunları söyledi: "Yangınla birlikte şiddetli bir rüzgar da çıktı.
Aytekin Şahin - 30.06.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
'HERKES TEDBİR ALMALI' İl dışında gelen vatandaşların daha duyarlı ve dikkatli olması gerektiğini ifade eden Artvinli Aytekin Şahin (59), "Dikkatsiz ve tedbirsiz davranan vatandaşlara, yoğun bakımda hastaların neler yaşadığını gösteren video ve fotoğrafları göstermek gerek.
Aytekin Şahin - 28.12.2019
Tarihi İpek Yolunda Bir Gün
Gezi Sunumun ardından gerçekleştirilen tur kapsamında Sapanca Hamamı, Rüstempaşa Camisi, Rahime Sultan Camisi ve Vecihi Kapısı ziyaret edildi. Katılım Gerçekleştirilen gezi programına Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Şahin, TÜRSAB Bölge Başkanı Aytekin Şahin, TÜRSAB Bölge Başkan Yardımcısı Murat Yapan, SATSO Başkan Danışmanı Müjgan Zaman, acente sahiplerinden oluşan 25 kişilik bir grup ve yetkililer katıldı.
Aytekin Şahin - 27.07.2016
Mardin'deki Terör Saldırısı
Buradaki törene, şehidin yakınları, Vali Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ile askeri ve mülki erkan katıldı.
Aytekin Şahin - 26.07.2016
Adana Valisi Demirtaş, Darbe Girişimi Gecesini Anlattı
Kentte askeri birliklerin de kendilerine geniş destek verdiğini anlatan Demirtaş, şöyle konuştu: "6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin'in telefonla arayıp 'Sayın Valim, biz devletimizin ve sizin emrindeyiz' demesi, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fatih Yılmaz'ın gelip benim yanımda 'Biz sizin, devletimizin emrindeyiz' demesi bile bizim gücümüze güç kattı.
Aytekin Şahin - 19.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Törene, Vali Mahmut Demirtaş, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ile askeri ve mülki erkan katıldı.
Aytekin Şahin - 06.07.2016
Giresun'da Askeri Helikopterin Düşmesi
Cenaze törenine, şehidin ailesinin yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Celalettin Güvenç, İlker Çitil ve İmran Kılıç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Fahrettin Oğuz Tor, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, MHP İl Başkanı Süleyman Öner, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Şahin - 04.07.2016
Bayram Öncesi Şehitliklere Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş, 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, 10.
Aytekin Şahin - 27.06.2016
Hakkari'deki Terör Saldırısı
Cenaze törenine, şehidin ailesi ve yakınları ile Vali Mahmut Demirtaş, 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, bazı milletvekilleri ile askeri ve mülki erkan katıldı.
Aytekin Şahin - 25.06.2016
Şehit Mücahit Şimşek Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Vali Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İlker Çitil ve Nursel Reyhanlıoğlu, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Uzay Şahin, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Şahin - 25.06.2016
Şehit Jandarma Er Şimşek Son Yolculuğa Uğurlandı
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Vali Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İlker Çitil ve Nursel Reyhanlıoğlu, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Uzay Şahin, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Şahin - 22.06.2016
Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaretler
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Demirtaş, kendisini ziyaret eden 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin ve 10.
Aytekin Şahin - 15.06.2016
Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. Yılı
İftara, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Osman Erbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Aytekin Şahin - 31.05.2016
Mehmetçik, kan bağışıyla örnek oluyor
Türk Kızılay'ı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, yönetim kurulu üyeleri Niyazi Çetinkaya, Mahmut Dalkır ve Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Tunçhan Demir, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ünsal Bulut'u ziyaret etti.
Aytekin Şahin - 04.05.2016
Şehit Uzman Çavuş Öksüz, Son Yolculuğa Uğurlandı
Törene şehit yakınlarının yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Kahramanmaraş Garnizon Komutanı Kurmay Albay Uzay Şahin, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Alper Kuşbaşolu, Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aytekin Şahin - 02.05.2016
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Helallik alınmasının ardından şehidin naaşı, törenin yapılacağı alana getirildi. Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Aytekin Şahin - 26.04.2016
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Törene, Vali Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri İlker Çitil ile İmran Kılınç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Fahrettin Oğuz Tor, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Garnizon Komutanı Albay Uzay Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Kuşbaşoğlu, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Şahin - 17.04.2016
Turizm Haftası
Vali Mustafa Büyük, CHP Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, MHP Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve vatandaşlar, Devlet Demiryolları tarafından tahsis edilen 4 vagonlu özel trenle Karaisalı ilçesindeki Varda Köprüsüne giderek burada çevreyi gezdi.
Aytekin Şahin - 07.04.2016
Korgeneral Yaşar'dan Osmaniye Valisi Al'a Ziyaret
Korgeneral Yaşar'a ziyaretinde Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin de eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aytekin Şahin Haberleri | Aytekin Şahin Kimdir - Haberler - Aytekin Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytekin Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Yusufeli'nde evleri kullanılmaz hale gelen yangınzedeler, enkazd
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 22:51:53. #1.16#

title