AYTEKİN ARSLAN HABERLERİ

Aytekin Arslan haber, Aytekin Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytekin Arslan

Aytekin Arslan

Doğum Yeri Ağrı / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Aytekin Arslan Kimdir ?

1966 yılında Ağrı'nın Eleşkirt ilçesi Değirmenoluğu köyünde doğdu. 1985-87 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Meslek yüksekokulu elektrik programları bölümünden mezun oldu. 1987-1990 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi elektrik mühendisiliği bölümünde lisansını tamamladı. 1990-91 yılları arasında askerliğe gittikten sonra özel sektörde çalışmaya başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aytekin Arslan - 16.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
Görüntü Dökümü ---------------------- -Otogaleri Çarşısı'ndan drone görüntüleri -Arşiv otomobil üretim bandı görüntüleri -Genel detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN/BURSA, Haber Kodu : 200216016 =============================== Öğrenciler, sokak hayvanlarını unutmadı IĞDIR'da, ilkokul 4'üncü sınıf öğrencileri, sokak hayvanları için yem, mama ve süt hazırladı. Sınıf öğretmeni Özkan Oğan, amaçlarının; hem öğrencilerin köpek ve kedi fobisini yenmelerini sağlamak, hem de bu kış gününde hayvanların karnını doyurmak olduğunu söyledi.  En düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 7 ile 10 arasında değiştiği Iğdır'da, Melekli Beldesi Şehit Er Aytekin Arslan ilkokulu 4'üncü sınıf öğrencileri, öğretmenleri Özkan Oğan'la birlikte bir çalışma başlattı.
Aytekin Arslan - 16.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Görüntü Dökümü ---------------------- -Otogaleri Çarşısı'ndan drone görüntüleri -Arşiv otomobil üretim bandı görüntüleri -Genel detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN/BURSA, =============================== Öğrenciler, sokak hayvanlarını unutmadı IĞDIR'da, ilkokul 4'üncü sınıf öğrencileri, sokak hayvanları için yem, mama ve süt hazırladı. Sınıf öğretmeni Özkan Oğan, amaçlarının; hem öğrencilerin köpek ve kedi fobisini yenmelerini sağlamak, hem de bu kış gününde hayvanların karnını doyurmak olduğunu söyledi.  En düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 7 ile 10 arasında değiştiği Iğdır'da, Melekli Beldesi Şehit Er Aytekin Arslan ilkokulu 4'üncü sınıf öğrencileri, öğretmenleri Özkan Oğan'la birlikte bir çalışma başlattı.
Aytekin Arslan - 13.01.2020
Iğdır'da öğrenciler empati için gözlerini bağladı
Iğdır'da öğrenciler empati için gözlerini bağladıIĞDIR'ın Melekli beldesinde Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu 4-A sınıfı öğrencileri, görme engellilerin ne gibi zorluklar yaşadığını kısmen da olsa hissedebilmek amacıyla empati çalışması yaptı.
Aytekin Arslan - 08.12.2019
'Annem öğretmenim oldu' projesi ilgi görüyor
IĞDIR'ın Melekli beldesindeki Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Aykız Aras, velilerin çocukları ile daha ilgili olması, öğretmenlerin yaşadığı zorlukları yakından anlamaları amacıyla, 'Annem öğretmenim oldu' projesini hayata geçirdi.
Aytekin Arslan - 08.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- -Kar yağışı -Kar altında yürüyen vatandaşlar -Detaylar -İşyerlerinin önünü temizleyen esnaflar -Araçların üzerindeki karları temizleyenler   -Gazi Işık ile röportaj -İlçe Merkezinden genel ve detaylar  Yaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA, (Hakkari), ========================== 'Annem öğretmenim oldu' projesi ilgi görüyor Iğdır'ın Melekli beldesindeki Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Aykız Aras, velilerin çocukları ile daha ilgili olması, öğretmenlerin yaşadığı zorlukları yakından anlamaları amacıyla, 'Annem öğretmenim oldu' projesini hayata geçirdi.
Aytekin Arslan - 04.12.2019
'Annem babam ile kitap okuyorum' projesi ile aileler kitap okuyor
Melekli Beldesi Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu 4-A sınıfı öğretmeri Özkan Oğan, öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak için proje hazırladı.
Aytekin Arslan - 04.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
  Görüntü Dökümü ------------- -Semenderlerden genel detay görüntü -Fotoğrafçı Gültekin'in semenderleri elinde tutması ve sevmesi Haber-Kamera: Coşkun MENEK / ERZİNCAN, ===================================== 'Annem babam ile kitap okuyorum' projesi Iğdır'ın Melekli beldesindeki Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nun 4-A sınıfı öğretmeni Özkan Ogan, 'Annem babam ile kitap okuyorum' projesini hayata geçirdi.
Aytekin Arslan - 01.10.2019
"İyilik İzcileri" yaşlıları unutmadı
Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu öğrencileri, "Dünya Yaşlılar Günü Kutlu Olsun" yazılı dövizler taşıyarak, beldenin en yaşlısı olan 105 yaşındaki Ümmi ve 86 yaşındaki kızı Fahriye Sakar ile diğer yaşlılara evlerinde ziyaretlerde bulundu.
Aytekin Arslan - 15.01.2019
Hurda Lastikler Minik Patilere Yuva Oldu
Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu öğrencileri, kediler başta olmak üzere sokak hayvanlarının soğuk kış günlerinde barınmalarına katkı sağlamak için Iğdır Valiliğinin de desteğiyle harekete geçti.
Aytekin Arslan - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Programa, Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı, Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Tabur Komutanı Yarbay Murat Alankaya, İlçe Emniyet Amiri Recep Kartal, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Destan Saatcılar, AK Parti Eleşkirt İlçe Başkanı Aytekin Arslan, kurum amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Arslan - 02.08.2018
AK Parti Milletvekili Çelebi, Eleşkirt'i Ziyaret Etti
Gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Eleşkirt ilçesine gelen Milletvekili Çelebi, beraberinde AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, AK Parti Eleşkirt İlçe Başkanı Aytekin Arslan, Yücekapı Belediye Başkanı İlhami Zeyrek ile çarşı esnafını dolaştı.
Aytekin Arslan - 18.04.2018
Eleşkirt'te Kompozisyon Yarışması Düzenlendi
Yarışmada birinciliği elde eden Eleşkirt Recep Tayyip Erdoğan İmam hatip lisesi öğrencilerinden Pınar Karaca, Ağrı'da düzenlenecek finalde yarışmaya hak kazandı. Programa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan, Celal Oruç Hayvansal Üretim Yüksek Okulu Müdürü Dr.
Aytekin Arslan - 16.04.2018
Eleşkirt'te Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
Programa, Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı, Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Arslan - 23.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
Bir restoranda düzenlenen programa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, Eleşkirt Yayladüzü beldesi Belediye Başkanı Selahattin Aysu, AK Parti Eleşkirt İlçe Başkanı Aytekin Arslan, Eğitim Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, Eğitim Bir-Sen Eleşkirt Şube Başkanı Erol İsen ile öğretmenler katıldı.
Aytekin Arslan - 29.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Törene, Eleşkirt Belediye Başkan Vekili Kemal Sarı, Tabur Komutanı Yarbay Murat Alankaya, Emniyet Amiri Recep Kartal, Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Büyükhan, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan ile kurum amirleri, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Arslan - 23.10.2017
AK Parti Eleşkirt 6. Olağan İlçe Kongresi
Kongrede tek liste halinde yapılan seçimde, mevcut başkan Aytekin Arslan, 318 oyun tamamını alarak yeniden AK Parti Eleşkirt İlçe Başkanlığına seçildi.
Aytekin Arslan - 04.10.2017
Eleşkirt'te "Kitap Kafe" Hizmeti Başladı
İstiklal Mahallesi'nde gerçekleştirilen "Kitap Kafe"nin açılışına, Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Cumhuriyet Savcısı Hasan Kuragan, İlçe Emniyet Amiri Recep Kartal, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Büyükhan, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan, Memur-Sen İl Temsilcisi Süleyman Gümüşer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aytekin Arslan - 15.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Açılışa, Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Büyükhan, Cumhuriyet Savcısı Samet Yelis, Emniyet Amiri Recep Kartal, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan da katıldı.
Aytekin Arslan - 15.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Etkinliğe, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Eleşkirt Cumhuriyet Savcısı Samet Yelis, Yücekapı Belediye Başkanı İlhami Zeyrek, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan ile askeri erkan ve kurum müdürleri de katıldı.
Aytekin Arslan - 11.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Eleşkirt Cumhuriyet Savcısı Samet Yelis, Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Büyükhan, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan, belde belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aytekin Arslan - 25.05.2017
Cinayet Şüphelisi Ormanlık Alanda Yakalandı
TOKAT'ın Niksar İlçesi'nde hayvan otlatma yüzünden tartıştığı 44 yaşındaki Aytekin Arslan'ı bıçaklayarak öldüren, 25 yaşındaki Derman Çakmak yakalandı.
Aytekin Arslan - 22.05.2017
Tokat'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü
Alınan bilgiye göre, Yazıcı beldesi Şafak Mahallesi'nde Aytekin Arslan ile D.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aytekin Arslan Haberleri | Aytekin Arslan Kimdir - Haberler - Aytekin Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytekin Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Fiyatı düşürmek için et dönerde kanatlı hayvan ve loğusa şerbetli hile yapıyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:43:04. #1.16#

title