Aytaç Altın Haberleri

Aytaç Altın haber, Aytaç Altın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytaç Altın - 17.11.2014
Gökçeada'da "Yeryüzü Pazarı" Kurulacak
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bünyesinde yürütülen proje, Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye değer bulundu. Projenin koordinatörlüğünü yürüten Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aytaç Altın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu tarz faaliyetlerle adadaki alternatif turizm potansiyelinin ortaya çıkarılabileceğini söyledi.
Aytaç Altın - 09.03.2013
Esafed'in Somali'yi Açlıktan Kurtarma Projesi Şekilleniyor
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Aytaç Altın da Somali'ye iki kere gittiğini, insanlarının Türklere çok büyük saygı duyduğunu söyledi.
Aytaç Altın - 18.02.2013
Esafed Somali'de Tarım ve Hayvancılık Seferberliği Başlattı
Uzun bir iç savaştan sonra ilk bilimsel faaliyet olan "Somali Hayvancılık, Tarım ve Balıkçılığının Durumu ve Geleceği" isimli çalıştay Mogadişu'da yapıldı. ESAFED'in düzenlediği, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) ve İslam Konferansı Teşkilatı (İKT)'nın bir alt kuruluşu olan İslam Ülkeleri İstatistik Ekonomik Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi (SESRIC)'nin desteklediği çalıştaya, Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinden dokuz öğretim üyesi, Somali Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile Somali üniversitelerinden 84 bilimadamıyla bakanlık çalışanı katıldı. Düzenleme kurulu başkanlığını ÇOMÜ Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aytaç Altın'ın yürüttüğü çalıştayın açılışını, Somali Doğal Kaynaklar Bakanı Abdirisak Mohamed Omar ve Türkiye'nin Somali Büyükelçisi Dr.
Aytaç Altın - 11.02.2013
Düzeltme - Çomü, Somali'deki Çalıştayın Başkanlığını Yaptı
Somali Cumhuriyeti'nde düzenlenen çalıştayda, hayvancılık ve balıkçılığı ele alındı. Çalıştayda zor durumda olan bu ülkenin en büyük meselesinin eğitimsizlik olduğu vurgulandı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ)'nin verdiği bilgiye göre Somali'deki uzun iç savaştan sonra ilk bilimsel faaliyet olan "Somali Hayvancılık, Tarım ve Balıkçılığının Durumu ve Geleceği" isimli çalıştayın düzenleme kurulu başkanlığını, ÇOMÜ Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aytaç Altın yaptı.
Aytaç Altın - 11.02.2013
Çanakkale'deki Çalıştayda Somali'nin Hayvancılık ve Balıkçılığı Konşuldu
Çanakkale'de düzenlenen çalıştayda, Somali Cumhuriyeti'nin hayvancılık ve balıkçılığı ele alındı. Zor durumda olan bu ülkenin en büyük meselesinin eğitimsizlik olduğu vurgulandı. Somali'deki uzun iç savaştan sonra ilk bilimsel faaliyet olan "Somali Hayvancılık, Tarım ve Balıkçılığının Durumu ve Geleceği" isimli çalıştayın düzenleme kurulu başkanlığını, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aytaç Altın yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aytaç Altın Haberleri | Aytaç Altın Kimdir - Haberler - Aytaç Altın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytaç Altın kimdir, hayatı ve biyografisi. Caretta carettaları 7 ülkenin öğrencileri koruyacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 06:25:31. #1.16#

title