Aylin Löle Haberleri

Aylin Löle haber, Aylin Löle son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aylin Löle - 21.03.2019
Sosyal Sorumluluk Okulu, "Gönüllülük" Temasıyla Düzenlenecek
Sosyal yatırımlar alanında danışmanlık yapan Aylin Löle koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek programda, katılımcılar farklı sektörlerden yöneticilerle bir araya gelecek ve teorinin yanı sıra saha uygulamalarından örnekleri görebilecek.
Aylin Löle - 13.10.2014
Stevie'de KEDS'e 4 Ödül Birden
Kosova'nın genç işsizliğine çare olacak sosyal yatırım İşsizlik oranının %30'a, genç işsizliğinin ise %50'ye yaklaştığı Kosova'da istihdam sorununun çözümüne yönelik bir katkı sağlamayı hedefleyen KEDS Akademi; Kosova Elektrik Dağıtım Şirketi (KEDS), Kosova Eğitim, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi ve Priştina Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirildi. Kosova ve Türkiye arasında akademik bilgi alışverişi için bir platform görevi üstlenen proje, Dr. Aylin Löle tarafından geliştirildi.
Aylin Löle - 21.08.2014
Stevie'de KEDS'e 4 Ödül Birden
Kosova'nın genç işsizliğine çare olacak sosyal yatırım İşsizlik oranının %30'a yaklaştığı Kosova ekonomisi için büyük önem taşıyan istihdam sorununu çözmeyi hedefleyen KEDS Akademi; Kosova Elektrik Dağıtım Şirketi (KEDS), Kosova Eğitim, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Priştina Üniversitesi iş birliğiyle Kosova'da eğitim alanında önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirildi. Kosova ve Türkiye arasında akademik bilgi alışverişi için bir platform görevi üstlenen proje, Dr. Aylin Löle tarafından geliştirildi.
Aylin Löle - 20.08.2014
Stevie'de KEDS'e 4 Ödül Birden
Kosova'nın genç işsizliğine çare olacak sosyal yatırım İşsizlik oranının %30'a yaklaştığı Kosova ekonomisi için büyük önem taşıyan istihdam sorununu çözmeyi hedefleyen KEDS Akademi; Kosova Elektrik Dağıtım Şirketi (KEDS), Kosova Eğitim, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi ve Priştina Üniversitesi iş birliğiyle Kosova'da eğitim alanında önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirildi. Kosova ve Türkiye arasında akademik bilgi alışverişi için bir platform görevi üstlenen proje, Dr. Aylin Löle tarafından geliştirildi.
Aylin Löle - 18.08.2014
Stieve"Den "Keds Akademi"Ye 4 Ödül
İşsizlik oranının yüzde 30'a yaklaştığı Kosova ekonomisi için büyük önem taşıyan istihdam sorununu çözmeyi hedefleyen KEDS Akademi; Kosova Elektrik Dağıtım Şirketi (KEDS), Kosova Eğitim, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Priştina Üniversitesi iş birliğiyle Kosova'da eğitim alanında önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirildi. Kosova ve Türkiye arasında akademik bilgi alışverişi için bir platform görevi üstlenen proje, Dr. Aylin Löle tarafından geliştirildi.
Aylin Löle - 06.07.2014
Ttnet'in "Liderlik ve Girişimcilik Programı" İkinci Mezunlarını Verdi
TTNET'in Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ve Dr. Aylin Löle'nin katkılarıyla, girişimcilik ekosistemine donanımlı insan kaynağı yetiştirmek amacıyla başlattığı "Liderlik ve Girişimcilik Programı" ikinci dönem mezunlarını verdi.
Aylin Löle - 31.05.2014
Ttnet Girişimcilere Desteği Sürdürüyor
TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile hayata geçirilen "Liderlik ve Girişimcilik Programı"nda yeni dönem başladı.  Şirketten yapılan açıklamaya göre, TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi'nin işbirliği ve Dr. Aylin Löle'nin katkıları ile hayata geçirilen Liderlik ve Girişimcilik Programı'nda ikinci dönem bugün yapılan ilk dersle başladı.
Aylin Löle - 24.05.2014
Ttnet Girişimcilere Destek Olmaya Devam Ediyor
TTNET açıklamasına göre, TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi'nin işbirliği ve Dr. Aylin Löle'nin katkılarıyla hayata geçirilen Liderlik ve Girişimcilik Programı'nda ikinci dönem başlıyor.
Aylin Löle - 13.04.2014
Liderlik ve Girişimcilik Programı İlk Mezunlarını Verdi
TTNET'in Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ve Dr. Aylin Löle'nin katkılarıyla başlattığı "Liderlik ve Girişimcilik Programı" ilk mezunlarını verdi.
Aylin Löle - 06.02.2014
TTNET'ten Girişimcilere Yeni ve Güçlü Bir Destek Daha
TTNET'in desteği ve Dr. Aylin Löle'nin katkıları ile hayata geçirilecek Liderlik ve Girişimcilik Programı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi'nde kapılarını açıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aylin Löle Haberleri | Aylin Löle Kimdir - Haberler - Aylin Löle haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aylin Löle kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurumsal sosyal sorumluluktaki dönüşüm konuşulacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 00:37:56. #1.15#

title