AYHAN ÇİFTARSLAN HABERLERİ

AYHAN ÇİFTARSLAN HABERLERİ

Ayhan Çiftarslan haber, Ayhan Çiftarslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayhan Çiftarslan

Ayhan Çiftarslan

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954 - ...

Ayhan Çiftarslan Kimdir ?

Ayhan Çiftarslan, 1954 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ,orta, lise öğrenimini aynı il de yaptıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne girdi. 1979 yılında SBF İktisat Maliye Bölümü'nü bitirdi. 1980-1981 yılında İmar İskan Bakanlığı'da Müfettiş Yardımcısı olarak görev yaptı. İçişleri Bakanlığı'da Kaymakam Adayı olarak göreve başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ayhan Çiftarslan - 31.3.2019
Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Necati Okay 60 bin 71, CHP adayı Ayhan Çiftarslan 14 bin 678, BBP adayı Bekir Eryılmaz 9 bin 232 oy aldı.
Ayhan Çiftarslan - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kahramanmaraş'ta 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ayhan Çiftarslan - 21.7.2016
Madde Bağımlısı Gençler İçin İş Birliği
Ankara Kalkınma Ajansında düzenlenen projenin imza törenine Ankara Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ve AASKF Başkanı Murat Kandazoğlu katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 27.8.2015
Ankara Üniversitesi Öğrencilerine 50 Bisiklet
Ankara Üniversitesi Rektörlüğü’nde bugün saat 16.30’da imzalanacak protokol imza törenine Rektör Prof. Dr. Erkan İbiş, Vali Yard. Ayhan Çiftarslan, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Bşk.
Ayhan Çiftarslan - 20.8.2015
Ankara'da Türkiye Şampiyonu Çıkaran Okullara Sözlü Talimatla Baskın
Ekipler yemekhaneden, okullarda sınıflara varana kadar birçok yerde inceleme yaptı. Nurettin Topçu Samanyolu Koleji’nde de tabelalar, merdivenler ve çay ocakları denetime tabi tutuldu. Bununla birlikte denetime gelen 10 ekibin de ellerinde bu okullara 'özel görevlendirme yazısı' olmadığı ortaya çıktı. Okulların avukatları, denetlemelerle ilgili müfettişlerden bir görevlendirme yazısı istedi. Bazı okullarda müfettişler, sadece İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gönderilen sözlü talimatla inceleme yaptıklarını iletti. Serhat Mahallesi’ndeki Samanyolu Özel Fen Lisesi’nde bir süre görevlendirme yazısı beklendi. Okul avukatı Adnan Şeker, görevlendirme yazısı olmadan denetim yapmaları halinde müfettişler hakkında tutanak tutup şikayetçi olacaklarını iletti. İZİN BELGELERİ ARASINDAKİ DİKKAT ÇEKEN BELGELER Öte yandan avukatlara sunulan izin belgeleri arasındaki bazı belgeler dikkat çekti. Bir belgede, Ankara Vali Vekili Nihat Nalbant tarafından Ankara’daki tüm özel eğitim kurumlarını kapsayan, 2015-2016 eğitim yılı sonuna kadar denetlenmesine yönelik izni verildiği belirtiliyor. Yazılı izne göre denetim için bir şikayetin gerekçe gösterilmesi yeterli olacak. Başka bir belgede ise 'özel eğitim kurumlarının gerekli izni almadığı ve alınan bazı ruhsatların da çalışma konusu dışında kullanıldığı' şeklinde Milli Eğitim Bakanlığı’na şikâyette bulunulduğu yer alıyor. Söz konusu şikayetin incelenmek üzerine il milli eğitim müdürlüğü ve valiliğe gönderildiği öğrenildi. Valilikte toplanan komisyon tarafından Samanyolu Kolejleri'nde inceleme yapılması yönünde talimat verildiği, Ankara Vali vekili Nihat Nalbant ve vali yardımcısı Ayhan Çiftarslan’ın 19 Ağustos tarihindeki onayıyla 8 kuruma müfettiş görevlendirmesi yazısı gönderildiği öğrenildi.
Ayhan Çiftarslan - 3.10.2013
Dünya Yürüyüş Günü
Çubuk'a bağlı Yaylak köyünden başlayan ve Karagöl'de sona eren yürüyüşe Ankara Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Ankara Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Öztürk, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden, Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.
Ayhan Çiftarslan - 14.8.2013
Balıkesir Valisi Turhan, Tayini Çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Yemek Verdi
Turhan, 20 Temmuz 2013 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi'ne göre Balıkesir'den ayrılan vali yardımcıları ve kaymakamlar şöyle: "Balıkesir Vali Yardımcılarından Ayhan Çiftarslan Ankara Vali Yardımcılığına, Hasan Ruhi Yaylacı Düzce Vali Yardımcılığına, Abdullah Aslan Aydın Vali Yardımcılığına atandı.
Ayhan Çiftarslan - 15.5.2013
Balıkesir 1. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Açıldı
Konuşmaların ardından 1. Balıkesir İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarının açılış kurdelesi kesildikten sonra salonda içindeki 47 firmanın standını tek tek dolaşan Vali Ahmet Turhan, bilgiler aldı. Bu arada özellikle üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği fuarda gençler firmaların stantlarında cv formlarını doldurup iş müracaatında bulundu. Firma temsilcileri ile yüz yüze görüşme fırsatı bulan öğrenciler fuarı hazırlayanlara teşekkür etti. Aynı şekilde fuara katılan firmalar da kalifiye eleman ihtiyaçlarını giderme noktasında fuarın son derece yararlı olacağına inandıklarını belirterek bayta Valilik olmak üzere İşkur ve katkı sağlayanlara teşekkür etti. Fuar açılış törenine Vali Ahmet Turhan ile birlikte Balıkesir Belediye Başkan Vekili Ali Öztozlu, Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, İşkur İl Müdür Nazım Balcı, BAÜ Rektör Vekili Prof.
Ayhan Çiftarslan - 29.3.2013
Afet Yarışmasında Öğrencilere Ödül
Vali Ahmet Turhan, Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner'in elinden ödüllerini alan öğrenciler birlikte fotoğraf çektirdiler.
Ayhan Çiftarslan - 30.1.2013
Balıkesir'de Geçen Yıl Yaklaşık 10 Bin Kişi İşe Yerleştirildi
Balıkesir'de geçen yıl 9 bin 947 kişinin işe yerleştirildiği, işe yerleştirmedeki artışın bir önceki yıla oranla yüzde 71 seviyelerinde olduğu belirtildi. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu'nun 2013 yılının ilk olağan toplantısı, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan başkanlığında yapıldı. Özmerkez Karesi Salonu'ndaki toplantıya Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Belediye Başkanı İsmail Ok, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Nazım Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner ve diğer yetkililer katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 30.1.2013
Balıkesir'de 2012'de 9 Bin 947 Kişi İşe Yerleşti
9 BİN 947 KİŞİ İŞE YERLEŞTİRİLDİ İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısında, Balıkesir'de 2012 yılı içerisinde toplam 9 bin 947 kişinin işe yerleştirildiği bildirildi. 2012 yılı için işe yerleştirmedeki artışın bir önceki yıla (2011 yılına göre) oranla yüzde 71 seviyelerinde artış gösterdiği belirtildi. Toplantıda, Balıkesir'de istihdama yönelik her tür proje ve uygulamada dayanışma içerisinde uygulanması, bu birlik ve beraberliğin sürdürülmesi çalışmalarının yapılması, işgücü ihtiyaç analizi ve toplum yararına çalışma programlarının faydalı olduğu, bu birlikteliğin bu yıl ve bundan sonra da uygulanması konusunda görüş birliğine varıldığı bildirildi. Toplantıda, 2013 ve sonraki yılların eğitim programı belirlenerek mesleki eğitim faaliyetlerinin tespit edilen alanlarda gerçekleştirilmesine karar verildi. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına, Vali Ahmet Turhan ile birlikte Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Nazım Balcı, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) başkanı Mesut Aşanel ile STK temsilcileri katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 10.11.2012
Atatürk Bandırma'da Törenlerle Anıldı
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Kaymakam Ali Mantı'nın izinli olması sebebiyle Balıkesir Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Belediye Başkanı Sedat Pekel, 6.
Ayhan Çiftarslan - 2.11.2012
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı
Özmerkezdeki toplantıya; Vali Ahmet Turhan, Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Nazım Balcı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Aydın, Saniyi ve Ticaret İl Müdürü Burhan Ağabeyoğlu, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Ahmet Kula, Balıkesir Ticaret Odası Genel Sekreteri Erdoğan Dur, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkan Yardımcısı Kazım Avcı, Sakatlar Derneği Balıkesir Şube Başkanı Orkun Dökmen ve diğer ilgililer katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 29.8.2012
Vali Yardımcısı Özdemir, Yeni Görev Yeri İstanbul'a Uğurlandı
İstanbul vali yardımcılığı görevine atanan Günay Özdemir'i uğurlamak için Balıkesir Valiliği önünde toplanan vali yardımcıları ve mesai arkadaşları, duygulu anlar yaşadı. Özdemir için düzenlenen uğlamaya törenine; vali yardımcıları Nusret Şahin, Ayhan Çiftarslan, Selda Dural, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İzzet Yıldırım, Şelale Eğitim Kurumları Genel Müdürü İzzet Bilir, Kimse Yok mu Derneği Balıkesir Şube Sorumlusu Yaşar Yeşil, Valilik Özel Kalem Müdürü Meryem Cansu ve valilik personeli katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 22.6.2012
Konaklama Sektöründe Çalışma Koşulları Tartışıldı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Bursa Grup Başkanlığı tarafından Balıkesir'de düzenlediği toplantıda, 'konaklama' sektöründe çalışma koşullarının iyileştirilmesine ve sosyal tarafların bilinçlendirilmesine yönelik bilgiler verildi. Otel Basri'deki toplantıya Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Öztozlu, İşkur İl Müdürü Nazım Balcı, İş Teftiş Bursa Grup Başkanı Yaşar Ata, Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı R.
Ayhan Çiftarslan - 8.5.2012
Balıkesir, "Dubai-Arabian Travel Market 2012"Ye Katıldı
Balıkesir Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Arabian Travel Market Turizm ve Seyahat Fuarına 70 ülkeden 2 bin firmanın katıldığı, Balıkesir standında Arapça ve İngilizce broşürler ile görsel tanıtımların yer aldığı CD ve promosyon ürünlerinin dağıtıldığı, Balıkesir'in de bulunduğu Türkiye standının katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü bildirildi. Ortadoğu'nun en önemli turizm fuarına Balıkesir'den Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız, Marmara Kaymakamı Ömer Lütfü Yaran, Havran Kaymakamı Mustafa Eldivan, Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Ayvalık Altınova Belediye Başkanı Asım Sürer, Marmara Saraylar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Balıkesir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Deniz, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden Çağlar Selçuk ile sektör temsilcileri ve çok sayıda turizmci katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 7.5.2012
'Geçen Yıl 110 Bin Trafik Kazasında 2 Bin 500 Kişi Hayatını Kaybetti'
Balıkesir'de 7-13 Mayıs Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri Atatürk Anıtı'na çelenk konulması ile başladı. Hafta nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. Kutlamaların açılış töreni Salih Tozan Kültür Merkezi'de yapıldı. Törene Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 6.4.2012
Balıkesir Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Yaşlılık ve Özürlü Maaş Dosyalarını Görüştü
Vakıf binasındaki toplantıya mütevelli heyeti üyelerinden Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Öztozlu, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın, Defterdar Vekili Yakup Yıldırım, İl Müftüsü Turgut Açari, Sosyal Hizmetler İl Müdürü H.
Ayhan Çiftarslan - 9.2.2012
Vali Vekili, CHP'li Tekin'e, "Sayın Genel Başkanım" Diye Hitap Etti
Balıkesir Vali Vekili Ayhan Çiftarslan, Atatürk'ün Gökçeyazı beldesini ziyaretinin 89.yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen törene katılan CHP'li Gürsel Tekin'e, "Sayın genel başkanım" diye hitap etti.
Ayhan Çiftarslan - 8.2.2012
Gürsel Tekin Herşey Rey'e Tahvil Edilmez
Gürsel Tekin bugün, Atatürk'ün, Balıkesir'in İvrindi İlçesi'ne bağlı Gökçeyazı Beldesi'ne gelişinin 89'uncu yıldönümü nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Tekin'e CHP Balıkesir milletvekilleri Nedret Akova ve Haluk Ahmet Gümüş ile CHP'li belediye başkanları, il ve ilçe örgütleri yöneticileri de eşlik etti. Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasının ardından havanın yağışlı olması nedeniyle üzeri kapalı pazar yerinde devam eden törene Vali Vekili Ayhan Çiftarslan, İvrindi Kaymakamvekili Bünyamin Karaloğlu, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan da katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 8.2.2012
Tekin: Herşey Reye Tahvil Edilmez
CHP'li Tekin bugün, Atatürk'ün, Balıkesir'in İvrindi İlçesi'ne bağlı Gökçeyazı Beldesi'ne gelişinin 89'uncu yıldönümü nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Tekin'e CHP Balıkesir milletvekilleri Nedret Akova ve Haluk Ahmet Gümüş ile CHP'li belediye başkanları, il ve ilçe örgütleri yöneticileri de eşlik etti. Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasının ardından havanın yağışlı olması nedeniyle üzeri kapalı pazar yerinde devam eden törene Vali Vekili Ayhan Çiftarslan, İvrindi Kaymakamvekili Bünyamin Karaloğlu, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan da katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 21.9.2011
Belgelerini Ahilik Haftasında Aldılar
Toplantıya Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan,Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Burhanettin Ağabeyoğlu,Besob Başkan Vekili Kazım Avcı,Berberler Odası Başkanı İbrahim Demirer,Millieğitiğim Müdür Yardımcısı İbrahim Binay, Merkez İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Müdürü Yücel Dağtaş,Öğretmenler, Valiler ve öğrenciler katıldılar.
Ayhan Çiftarslan - 8.7.2011
Işıkara'dan Şarlatan Uyarısı
Türk Kızılayı Genel Başkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, din adamlarına verdiği seminerde, deprem konusunda bir sürü şarlatanın ortaya çıktığını belirterek, "En son Kütahya'da gördüm. Orada birisi çıkmış, karıncaları takip ederek depremleri önceden belirliyormuş. Toplum da buna maalesef inanıyor. Cami insanına diyeceksiniz ki, bu tür insanları toplum reddetsin, aranıza sokmasın diyeceksiniz" dedi. Türk Kızılayı Balıkesir Şubesi "Toplum Liderlerini Teşkilatlandırma Projesi" kapsamında din görevlilerine "Afet Zararlarını Azaltma Programı" semineri verdi. Seminerde, söz alan konuşmacılar aktaracakları bilgileri uzun tutunca "Deprem Dede" lakaplı Ahmet Mete Işıkara, kısa bir süre uyukladı. Seminere Balıkesir Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Bahar, Kızılay Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Gündoğan da katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 8.7.2011
Profesör Işıkara'dan Şarlatan Uyarısı
Türk Kızılayı Genel Başkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, din adamlarına verdiği seminerde, deprem konusunda bir sürü şarlatanın ortaya çıktığını belirterek, "En son Kütahya'da gördüm. Orada birisi çıkmış, karıncaları takip ederek depremleri önceden belirliyormuş. Toplum da buna maalesef inanıyor. Cami insanına diyeceksiniz ki bu tür insanları toplum reddetsin, aralarına sokmasın diyeceksiniz" dedi. Türk Kızılayı Balıkesir Şubesi, 'Toplum Liderlerini Teşkilatlandırma Projesi' kapsamında din görevlilerine 'Afet Zararlarını Azaltma Programı' semineri verdi. Seminerde, söz alan konuşmacılar aktaracakları bilgileri uzun tutunca 'Deprem Dede' lakaplı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, kısa bir süre uyukladı. Seminere Balıkesir Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Bahar, Kızılay Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Gündoğan da katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 7.7.2011
Prof. Işıkara: Bazı Şarlatanlar Karınca Hareketlerinden Deprem Tahmini Yapıyor
Türk Kızılayı Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, bilimin bugün bir depremin nerede ve ne büyüklükte olabileceğini söyleyemediğini belirterek, "Bir sürü şarlatanlar çıkmış ortaya. En son Kütahya'nın Simav ilçesinde meydana gelen depremde gördüm. Bir karıncacı çıkmış ortaya. Karıncaların hareketlerini takip ederek depremleri önceden bileceğini söylüyor. Maalesef toplumda buna inanıyor. " dedi. Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, "Toplum Liderlerini Teşkilatlandırma Projesi Afet Zararlarını Azaltma Programı" kapsamında Balıkesir'de düzenlenen eğitim seminerine katıldı. Türk Kızılayı Balıkesir Şubesi ve Balıkesir İl Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen seminer müftülüğün toplantı salonunda yapıldı. Seminere Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, İl Müftüsü Turgut Açari, Türk Kızılayı Eğitim Yönetimi Bölüm Müdürü Funda Gülay Önal, Diyanet İşleri Başkanlığı Cami Hizmetleri Daire Başkanı Yusuf Doğan, Diyanet İşleri Başkanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanı Doç.
Ayhan Çiftarslan - 13.6.2011
Kahramanmaraş, İlk Kadın Vekilini Çıkardı
Milli Görüş'ün kalesi olan Kahramanmaraş'ta Ak Parti, 4 vekilin üzerini çizip yerine yeni isimler koyarak girdiği seçimlerde Kahramanmaraş tarihinde ilk kez bir kadını milletvekili olarak Ankara'ya gönderdi. SP Genel Başkanı'nın köyünde Ak Partinin üstünlük sağlaması da bu seçimin dikkat çeken bir yanı oldu. 2007'de olduğu gibi yine Ak Parti 6, CHP, 1 ve MHP 1 milletvekili çıkardı. Kahramanmaraşlılar Ak Parti'den Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil, Mahir Ünal, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Sevde Bayazıt Kaçar, Sıtkı Güvenç'i, CHP mevcut milletvekili Durdu Özbolat, MHP ise Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanı Mesut Dedeoğlu'nu Meclis'e gönderdi. Başbakan Erdoğan'ın her zaman hayranlıkla bahsettiği merhum şair ve ANAP eski milletvekili Adil Erdem Bayazıt'ın İstanbul'da yaşayan yapımcı kızı Sevde Bayazıt Kaçar 6'ıncı sıradan ilk kadın milletvekili oldu. CHP, 2007'de yüzde 9. 83 olan oyunu yüzde 11. 5'e çıkartabildi. MHP ise 2007'deki 12. 39'luk oyunu yüzde 13'e çıkartabildi. Belediye Başkanı'nın CHP'li olduğu Pazarcık İlçesi'nde de AK Parti üstünlüğünün gerçekleşmesi, bu seçimin sürprizi oldu. Nurhak İlçesi'nde ise il genelinin aksine CHP üstünlüğü damgasını vurdu. CHP'de mevcut milletvekili Durdu Özbolat'ın yeniden birinci sırada aday gösterilmesi CHP'de büyük rahatsızlık yaratmış, listenin ikinci sırasında yer alan Ayhan Çiftarslan ile 4.
Ayhan Çiftarslan - 9.6.2011
İntihar Eden Havran Kaymakamı İçin Mevlit Okutuldu
Havran Kaymakamlığında çalışanlar tarafından Hükümet Konağı'nın bahçesinde lokma hayrı yapıldı, ardından Camii Kebir'de mevlit okutuldu. Edremit Kaymakamı ve Havran Kaymakam vekili Osman Tunç'un ev sahipliğinde yapılan lokma hayrına, Balıkesir Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Bandırma Kaymakamı Ali Mantı, Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Susurluk Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, Balya Kaymakamı Bekir Abacı, Dursunbey Kaymakamı İbrahim Küçük, Burhaniye Kaymakamı Ali Uslanmaz, Manyas Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Gömeç Kaymakamı Faruk Ekiz ve Havran Belediye Başkanı Hasan Lofçalıoğlu ile çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.
Ayhan Çiftarslan - 13.4.2011
CHP'li 2 Aday, Adaylıktan Çekildi
CHP Kahramanmaraş ikinci ve dördüncü sıra milletvekili adayları adaylıktan çekildi. CHP Kahramanmaraş ikinci sıra milletvekili adayı Ayhan Çiftarslan yaptığı açıklamada, CHP Kahramanmaraş milletvekili aday adayları olarak, halen CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat'ın yeniden aday gösterilmemesini istediklerini, aksi takdirde istifa edeceklerini bildirdiklerini, ancak istemlerinin dikkate alınmadığını ve Özbolat'ın yeniden birinci sıradan aday gösterildiğini söyledi.
Ayhan Çiftarslan - 13.4.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Kahramanmaraş ikinci ve dördüncü sıra milletvekili adayları, adaylıktan çekildi. CHP Kahramanmaraş ikinci sıra milletvekili adayı Ayhan Çiftarslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP Kahramanmaraş milletvekili aday adayları olarak, halen CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat'ın yeniden aday gösterilmemesini istediklerini, aksi takdirde istifa edeceklerini bildirdiklerini, istemlerinin dikkate alınmadığını ve Özbolat'ın yeniden birinci sıradan aday gösterildiğini söyledi.
Ayhan Çiftarslan - 11.4.2011
Chp Milletvekili Aday Listesi(2)
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle. (ANKA/SON).
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ayhan Çiftarslan Haberleri | Ayhan Çiftarslan Kimdir - Haberler - Ayhan Çiftarslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayhan Çiftarslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 15:26:19. #1.14#
title