Aydın Erdoğan Haberleri

Aydın Erdoğan haber, Aydın Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Erdoğan - 08.04.2021
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan ve Belediye Başkanı Tutal'dan pazar yeri denetimi
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Pandemi Mücadale Koordinatörü Ferhat Tükel pazar yerinde denetimlerde bulundu.
Aydın Erdoğan - 07.04.2021
Seydişehir'de şehit polisler unutulmadı
Etkinlikler kapsamında Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Salih Yahya Koca, İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı, Muhtarlar Derneği Başkanı Levent Karaaslan görevleri başında şehit düşen polis memurlarının aileleri ve emniyet müdürlüğü personeli ile şehit polislerin mezarlarını ziyaret ederek, kabirlerinin başında Kur'an'ı Kerim okuyup dua etti.
Aydın Erdoğan - 06.04.2021
Seydişehir'de çevre yoluna yapılacak fırın ve butik dükkanların temeli atıldı
Törene katılan Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan da "Belediye başkanıma ve ekibine bu tesisin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Aydın Erdoğan - 01.04.2021
Seydişehir'de güvenlik toplantısı yapıldı
Kaymakam Aydın Erdoğan başkanlığında düzenlenen toplantıda, Seydişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan Narkotik Suçlar Grup Amirliği'nin çalışmaları, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen hizmetler, faaliyetler ve Seydişehir'in genel güvenliğine ilişkin yürütülecek hizmetler ele alındı.
Aydın Erdoğan - 31.03.2021
Seydişehir'de "en çok kitap okuyanlar" ödüllendirildi
Seydişehir İlçe Kütüphanesi'nde, 2020'de "en çok kitap okuyan"lar, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan tarafından ödüllendirildi.
Aydın Erdoğan - 30.03.2021
Konya'nın ilçelerinde "Yaya önceliği kırmızı çizimizdir" etkinliği düzenlendi
Düzenlenen programda Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Yahya İsa Koca, İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı ve Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar ilçede eğitim gören ilköğretim öğrencileriyle geçide kırmızı çizgi çekerek sürücüleri uyardı.
Aydın Erdoğan - 30.03.2021
Seydişehir esnafından Kaymakam Aydın Erdoğan'a ziyaret
Seydişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Aypar ve Yönetim Kurulu üyeleri Kaymakam Aydın Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
Aydın Erdoğan - 25.03.2021
Kar nedeniyle kapanan Konya-Antalya kara yolu ulaşıma açıldı
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal Pakistanlı heyeti, Eti Alüminyum Sosyal Tesisleri'nde ağırladı.
Aydın Erdoğan - 22.03.2021
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan bazı vatandaşlarla bir araya geldi
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Susuz Mahallesi muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Aydın Erdoğan - 18.03.2021
Seydişehir'de "41 mısra 41 çizgi" sergisi açıldı
Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen açılışa, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Koya Büyükşehir Belediyesi Proje Koordinatörü Esabil Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve vatandaşlar katıldı.
Aydın Erdoğan - 18.03.2021
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü
Protokol üyeleri daha sonra Akyol Mezarlığında bulunan şehitliğe geçti. Şehitlikte İlçe Müftüsü Adem Bebek tarafından okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan duanın ardından Kaymakamı Aydın Erdoğan ve Mehmet Tutal şehit yakınları ile bir süre sohbet etti.
Aydın Erdoğan - 25.02.2021
Seydişehir'de Kovid-19 ile mücadele toplantısı yapıldı
Seydişehir'de Kaymakam Aydın Erdoğan başkanlığında salgınla mücadele koordinasyon toplantısı düzenlendi.
Aydın Erdoğan - 20.02.2021
Seydişehir protokolü, Kovid- 19 aşısı oldu
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı oldu.
Aydın Erdoğan - 04.02.2021
Kaymakam Aydın Erdoğan, balık ürünleri işleme tesisini ziyaret etti
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, ilçede bulunan su ürünleri işleme tesisini ziyaret ederek, balık işleme ve paketleme sürecini inceledi.
Aydın Erdoğan - 22.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Seydişehir'de
Samancı, daha sonra Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan ile ilçeyi ilgilendiren konulara ilişkin fikir alışverişinde bulundu.
Aydın Erdoğan - 17.01.2021
Son dakika haberi | Seydişehir'de koronavirüs tedbirleri denetimi
Son dakika haber... Seydişehir'de Kaymakam Aydın Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı ve Pandemi Mücadale Koordinatörü Ferhat Tükel denetimlerde bulundu.
Aydın Erdoğan - 12.01.2021
Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği
Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası'nca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında 55 tablet bilgisayar Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan'a teslim edildi.
Aydın Erdoğan - 22.12.2020
Son dakika gündem: Şehit Okan Altıparmak şahadetinin 4. yılında kabri başında anıldı
Taraşçı Mahallesi Camisinde yapılan hatim duası sonrası, şehitlikte gerçekleşen anma programına, Kaymakam Aydın Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Salih Yahya Koca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Müftü Vekili Ali Akbıyık, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Yakup Söğüt ve Şehit Okan Altıparmak'ın yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Aydın Erdoğan - 22.12.2020
Seydişehir'de iki okula "kalite etiketi" verildi
Kaymakam Aydın Erdoğan, "Öncelikle proje çalışmalarında desteklerini esirgemeyen idarecilerimizi, proje çalışmalarını yürüten öğretmenlerimizi ve emeği geçen öğrencilerimize teşekkür ediyorum.
Aydın Erdoğan - 15.12.2020
Sağlık çalışanlarına destek için pedal çevirdiler
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde yoğun çalışmalarıyla yorulan sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon sağlamak için düzenlenen etkinliğin başlangıç işareti Kaymakam Aydın Erdoğan tarafından verildi.
Aydın Erdoğan - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2021 yılı bütçelerinin görüşmeleri sürüyor.
Aydın Erdoğan - 03.12.2020
Seydişehir'de engelli öğrenciler meyve fidanı dikti
Öğrencilerin pandemi kurallarına uygun olarak katıldığı fidan dikim programına, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar ve engelli öğrenciler ile velileri katıldı.
Aydın Erdoğan - 30.11.2020
Seydişehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne "başarı" belgesi
Bu nedenle Bakanlık tarafından başarı belgesi ile onura edildiklerini ifade eden Dereli, "Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Aydın Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahir Kibar'a ve kurumda bulunan müdür yardımcılarımız olmak üzere hocalarımıza, kursiyerlerimize ve tüm personelimize teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum.
Aydın Erdoğan - 26.11.2020
Emekli öğretmenlere "Hizmet Şeref Belgeleri" verildi
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, ilçedeki farklı okullarda görev yapan ve emekliye ayrılan öğretmenlere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Hizmet Şeref Belgelerini verdi.
Aydın Erdoğan - 20.11.2020
Son dakika... Demirtaş'ın, Başsavcı Kocaman'a yönelik tehdit suçlamasıyla yargılanmasına başlandı
Demirtaş'ın ardından konuşan avukatlarından Aydın Erdoğan, Ceza Muhakemesi Kanunu'na (CMK) göre davada derhal beraat kararı verilebileceğini belirtti.
Aydın Erdoğan - 11.11.2020
Seydişehir'de fidanlar toprakla buluştu
Protokol üyeleri, Anabağlar Mahallesinde bulunan alanda 915 fidanı toprakla buluşturdu. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, daha yaşanılabilir ve zümrüt yeşili bir Seydişehir için ağaçlandırma ve yeşil alan çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti. Kaymakam Aydın Erdoğan ise ülke genelinde başlatılan kampanya kapsamında Seydişehir'de fidan dikim çalışmalarının devam edeceğini belirtti.
Aydın Erdoğan - 26.10.2020
Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu perdelerini açtı
Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2020-2021 sezonunu müzikli komedi "Ebegümeci" oyunuyla açtı.
Aydın Erdoğan - 16.10.2020
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan muhtarlarla bir araya geldi
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, muhtarlarla bir araya geldi.
Aydın Erdoğan - 14.10.2020
Şehit Burak Aydoğan'ın ismi kütüphanede yaşatılacak
İmam Hatip Ortaokulu'nda oluşturulan Burak Aydoğan Kütüphanesinin açılışı Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yahya İsa Koca, Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar ve şehidin ailesi tarafından gerçekleştirildi.
Aydın Erdoğan - 13.10.2020
Seydişehir'de muhtarlardan Kaymakam Erdoğan'a ziyaret
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Karaaslan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayarak fikir alışverişinde bulundu.
Aydın Erdoğan - 09.10.2020
Seydişehir'de Kovid-19 denetimleri devam ediyor
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ilçedeki farklı iş kollarında faaliyet gösteren iş yerlerini denetledi.
Aydın Erdoğan - 24.09.2020
Seydişehir'de Kovid-19 tedbirleri denetimleri
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçedeki iş yerlerini denetledi.
Aydın Erdoğan - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, muharip gaziler, askerler ve vatandaşlar katıldı.
Aydın Erdoğan - 17.09.2020
Seydişehir'de Kovid-19 denetimleri
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, İçişleri Bakanlığı'nın 81 il valiliklerine gönderdiği "Sağlık için hepimiz için" başlıklı genelgesi kapsamında ilçe esnafını ziyaret edip, denetimlerde bulundu.
Aydın Erdoğan - 08.09.2020
Son dakika haberi: Seydişehir Kaymakamı Erdoğan, devlet hastanesini denetledi
Gelen son dakika haberine göre Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Devlet Hastanesi'nde aksaklıkların yaşanmaması için denetim gerçekleştirdi.
Aydın Erdoğan - 05.09.2020
Adanaspor'da yeni yönetim kurulu belirlendi
TFF 1.Lig ekiplerinden Adanaspor'da yeni yönetim kurulu belli oldu.
Aydın Erdoğan - 30.08.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü Konya ve ilçelerinde kutlandı
Törene Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Aydın Erdoğan - 29.07.2020
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Okan Altıparmak'ın ailesine ziyarette bulundu.
Aydın Erdoğan - 24.07.2020
Seydişehir Sosyal Hizmetler Merkezi için çalışmalar başladı
Tutal, Akyüz ve beraberindekiler, Kaymakam Aydın Erdoğan'ı ziyaret ederek hizmet binası açılması planlanan alanlarda incelemelerde bulundu.
Aydın Erdoğan - 10.07.2020
Kaymakamlar Yalıhüyük'ün Gölcük Yaylası'nda buluştu
Toplantıya, Yalıhüyük Kaymakamı Kılınç, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Ahırlı Kaymakamı Kadir Yurdagül, Hadim Kaymakamı Tufan Bağır Gilan, Akören Kaymakamı Yunus Emre Temel, Taşkent Kaymakamı Uğur Karakaya ve Seydişehir Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan katıldı.
Aydın Erdoğan - 06.07.2020
Seydişehir Bisiklet Festivali sona erdi
İlk etabı 64 kilometre, ikinci etabı 73 kilometre olan etabın tamamlanmasının ardından Kuğulu Parkta geceyi geçiren bisikletseverler, burada kamp ateşi etkinliğine katıldı. Kamp ateşi etkinliğine Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Yahya İsa Koca ve İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir katılarak sporculara katılım belgesi verdi.
Aydın Erdoğan - 24.06.2020
Seydişehir'e gezici sağlık tarama aracı kazandırıldı
Aracın ilçeye hayırlı uğurlu olmasını dileyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Gerek devletimiz, gerek hükümetimiz Türkiye'de sağlık alanında tarihi bir dönüm noktasını bizlere yaşattılar. Bu çalışmayı biraz daha kırsaldaki kardeşlerimizin işlerinin kolaylaşması ve şehir merkezine kadar gelmeden sağlık problemlerinin çözülmesi için böyle bir proje çalışması yaptık. Bizlere bu imkanı sunan Japonya Büyükelçiliğimize de ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Gezici sağlık taraması aracı ile kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın ayağına sağlık hizmetini götürmüş olacağız. Kırsalda yaşayan kadın, çocuk ve yaşlılarımızın ilk tedavisi ile ilgili önemli bir hizmet. Bu hizmetin içinde hastaneye gelmeden yapılabilecek tetkik ve tedavilerle ilgili taramalar var." dedi. Kaymakam Aydın Erdoğan da devletin hem tesis noktasında, hem de sağlık personeli noktasında çok ciddi yatırımlar yaptığını belirterek, "Bu bağlamda ilçemizde sağlık anlamında özellikle kırsal kesimde sağlık noktasında hizmetini daha seri alabilmesi için böyle bir projeyi Belediyemizle gerçekleştirdik.
Aydın Erdoğan - 24.06.2020
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan, yapımı devam eden SGK binasında incelemelerde bulundu
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, yapımı devam eden Sosyal Güvenlik Kurumu binasında incelemelerde bulundu.
Aydın Erdoğan - 05.06.2020
Seydişehir özel eğitim uygulama okulu serasında üretim yapılıyor
Serayı ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, "KOP Mesleki Gelişim Atölyesi Projesi kapsamında öğrencilerimizin mesleki becerilerinin geliştirilmesi amacıyla hazırlayıp hayata geçirdiğimiz seramızda ürünler almaya başladık. Bu proje ile Özel Eğitim Okulu öğrencilerimiz tohumdan hasada kadar her çeşit bitkiyi yetiştirme fırsatı buluyorlar. Projenin başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Aydın Erdoğan'a ve projeyi yürüten öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.
Aydın Erdoğan - 02.06.2020
Şehit Uzman Çavuş Burak Aydoğan, memleketi Konya'da toprağa verildi
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakcı, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Harun Tüfekçi, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Fidan Yüksel, Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Şakir Uslu, Konya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkan Mehmet Tutal ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aydın Erdoğan Haberleri | Aydın Erdoğan Haber - Haberler - Aydın Erdoğan haberleri, son dakika aydın erdoğan haber ve gelişmeleri burada. Seydişehir Kaymakamı Erdoğan ve Belediye Başkanı Tutal'dan pazar yeri denetimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 16:13:46. #1.14#

title