ATİLLA ÖDÜNÇ HABERLERİ

Atilla Ödünç haber, Atilla Ödünç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atilla Ödünç

Atilla Ödünç

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1977 - ...

Atilla Ödünç Kimdir ?

Atilla Ödünç 1977 yılında Bursa da doğdu. İlkokulu Atatürk ilkokulunda, ortaokul ve liseyi Bursa Erkek Lisesinde tamamladı. Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Ana Bilim Dalı ve Yapı Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Atilla Ödünç - 24.02.2021
Son dakika... AK Parti'li Ödünç, Bakan Fahrettin Koca'dan Gürsu'daki devlet hastanesi için tomografi cihazı talebinde bulundu
Son dakika haberi: AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç'ün, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı ziyaret ederek Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi için tomografi cihazı talebinde bulunduğu bildirildi.
Atilla Ödünç - 23.12.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Ödünç: "AK Parti büyük bir ailedir"
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Türkiye Büyük Millet Meclisindeki (TBMM) ofisinde AK Parti Bursa İl Başkanlığı görevine atanan Davut Gürkan ile eski başkan Ayhan Salman'ı ağırladı.
Atilla Ödünç - 18.12.2020
AK Parti'li Ödünç: "2021 bütçesi sürdürülebilir ve istihdam odaklı büyümeyi hedefliyor"
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, 2021 yılı bütçesinin stratejik reformlarla sürdürülebilir ve istihdam odaklı büyümeyi hedeflediğini söyledi.
Atilla Ödünç - 16.12.2020
AK Partili Ödünç, pandemiyle mücadelede Bursa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını anlattı
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, pandemiyle mücadelede Bursa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını anlattı.
Atilla Ödünç - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, tapu ve kadastro faaliyetleri kapsamında Hazine'ye 2019'da 12,2 milyar lira, 2020 yılı 30 Kasım itibarıyla yaklaşık 16,2 milyar lira harç geliri sağlandığını dile getirdi.
Atilla Ödünç - 11.11.2020
Son Dakika | AK Parti'li Ödünç: "Kentsel dönüşüm birlikte başaracağımız bir süreç yönetimidir"
Edinilen son dakika haberine göre AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, "Kentsel dönüşüm, millet olarak birlikte başaracağımız bir süreç yönetimidir.
Atilla Ödünç - 25.10.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç: "Yapı denetim sektörünü önemsiyoruz"
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Yapı Denetimciler Birliği Bursa Şubesince düzenlenen "Sektörel Sorunlar ve Çözümleri" başlıklı toplantıya katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Atilla Ödünç - 14.10.2020
Gürsu ve Kestel için "Sosyal Hizmet Merkezi" talebi
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'u ziyaret etti.
Atilla Ödünç - 08.10.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç'ten MHP'ye ziyaret
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu'na ziyarette bulundu.
Atilla Ödünç - 20.09.2020
Son dakika haberi | AK Parti'nin Bursa'daki 3 ilçe kongresi daha tamamlandı
Kongrelere AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa İl Koordinatörü Muhammet Balta, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, milletvekilleri Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel ve Zafer Işık katıldı.
Atilla Ödünç - 16.09.2020
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Eren'e "Minia Balkantürk" için teşekkür ziyareti
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ile Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Başkanı Berat Tunakan, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Abdullah Eren'e, projeye verdiği destek dolayısıyla teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Atilla Ödünç - 15.09.2020
Zambiya'nın Ankara Büyükelçisi Chilengi'den Türk yatırımcılara çağrı Açıklaması
AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi Atilla Ödünç ile Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) yöneticileri, Büyükelçi Chilengi'yi ile bir araya geldi.
Atilla Ödünç - 13.09.2020
Son Dakika: AK Parti'nin Bursa'daki 5 ilçe kongresi daha tamamlandı
Bugün gerçekleşen Nilüfer İlçe Kongresi'ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın ve Zafer Işık ile çok sayıda partili katıldı.
Atilla Ödünç - 13.09.2020
AK Parti 5 kongresini daha tamamladı
AK Parti Bursa 5 ilçe kongresini bugün itibariyle tamamladı. 11 Eylül Cuma günü Keles ve Harmancık, 12 Eylül Cumartesi Harmancık ve Büyükorhan 13 Eylül Pazar Nilüfer İlçesinin kongreleri gerçekleşti. Nilüfer ilçesinin Kongresine AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Betül Sayan Kaya, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşuğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mestan, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın, Zafer Işık katıldı.
Atilla Ödünç - 21.08.2020
Bursa'da "MİNİA BALKANTÜRK Açık Hava Müzesi" kurulacak
Kültürün önemine vurgu yapan Tunakan, şunları kaydetti: "İş insanları derneğiyiz ama kültürün de çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Kültürü güçlü olmayan ülkelerin uzun süre yaşam imkanı olamıyor. Bu bakımdan atalarımızın doğduğu ve içimizden de bazılarının doğduğu bu bölgelerdeki eserleri bu parkta yaşatıp gelecek nesle de aktarmak istedik. 2 bin 800 metrekarelik bir alanda yer alacak 'MİNİA BALKANTÜRK Açık Hava Müzesi'nde ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmesi, eğlenirken öğrenmesi için gerekli her şey düşünüldü. Tamamı aslına uygun inşa edilecek olan minyatürlerin dışında, Balkan ülkelerine özgü ülkenin simgesi olan bitkilere de yer veriyoruz. Yıl sonuna kadar bitirmeyi hedeflediğimiz bu projemizde bizlere destek veren Bursa Milletvekilimiz Atilla Ödünç, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanımız Abdullah Eren ve Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem'e çok teşekkür ediyoruz.
Atilla Ödünç - 17.08.2020
Son dakika haber: Yalova Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisi açıldı
Uğur Mumcu Kültür Merkezi'ndeki ofisin açılışı, Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk'un katılımıyla yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atilla Ödünç Haberleri | Atilla Ödünç Kimdir - Haberler - Atilla Ödünç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Atilla Ödünç kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... AK Parti'li Ödünç, Bakan Fahrettin Koca'dan Gürsu'daki devlet hastanesi iç
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 08:40:17. #1.14#
title