Atilla Gülsar Haberleri

Atilla Gülsar haber, Atilla Gülsar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atilla Gülsar - 24.05.2018
Gündem / 24 Mayıs 2018
(Kocaeli/09.30) Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na yönelik, eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 8 sanığın yargılandığı dava görülecek.
Atilla Gülsar - 24.05.2018
Gündem Özeti / 24 Mayıs 2018
(Kocaeli/09.30) Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na yönelik, eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 8 sanığın yargılandığı dava görülecek.
Atilla Gülsar - 04.05.2018
Fetö Sanığı Eski Emniyet Müdürüne 10 Yıl Hapis İstemi
Bursa 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanık eski Bursa İl Sağlık Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya Leventoğlu ile tutuksuz sanıklar Atilla Gülsar, Faruk Öztürk, Ahmet Münir Acar, Kemal Bayraktar, Yüksel Yaşar ve avukatları ile bazı tanıklar katıldı.
Atilla Gülsar - 23.01.2018
Mahkeme Başkanından Fetö Sanığına: Burası Mahalle Kahvesi Değil
Bursa 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanıklar Ali Osman Kahya, İbrahim Saydam, Yusuf Ziya Leventoğlu ile tutuksuz sanıklar İl Milli Eğitim eski Müdürü Atilla Gülsar, K.
Atilla Gülsar - 29.11.2017
Eski Emniyet Müdürünün İsmi Mahrem İmam Listesinde
Eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 8 sanığın yargılanmasına Bursa 2.
Atilla Gülsar - 28.09.2017
Bursa'daki Fetö/pdy Davasında Ara Karar
Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik, eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 8 sanığın yargılandığı davada, Gülsar...
Atilla Gülsar - 04.08.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Bursa'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında İl eski Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, İl Milli Eğitim eski Müdürü Atilla Gülsar ve Bursa Vergi Dairesi eski Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu birçok kişi gözaltına alındı.
Atilla Gülsar - 04.08.2017
Teşvik İçin Yüksek Himmetleri İş Adamlarına Söylüyorlardı"
Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik açılan, eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 8 sanığın yargılandığı...
Atilla Gülsar - 03.08.2017
Bursa'daki Fetö/pdy Davası
Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 8 sanığın yargılandığı davanın...
Atilla Gülsar - 08.05.2017
Fetö Duruşmasında 1 Tahliye
Eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve Vergi Dairesi eski Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 5'i tutuklu 8 sanığın yargılanmasına Bursa 2.
Atilla Gülsar - 08.05.2017
Bursa'daki Fetö/pdy Davası
Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 5'i tutuklu 8 sanığın yargılandığı davada...
Atilla Gülsar - 08.05.2017
Fetö'den Yargılanan Eski Emniyet Müdürü Kahya, Gülen'in Yazısının Karşılaştırılmasını İstedi (2)
VALİ HARPUT'UN DAVASININ BİRLEŞTİRİLMESİ İSTENDİ Bursa'da 15 Temmuz darbe girişiminin ardından tutuklanan eski Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'nın da aralarında bulunduğu 5'i tutuklu toplam 8 sanığın yargılandığı 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya öğleden sonra devam edildi.    Sabahki duruşmada ifade veren Bursa eski Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'nın ardından tutuksuz sanıklardan Yüksel Yaşar savunma yaptı.   Sanıkların ifadelerinin alınmasının ardından mahkeme heyeti, Ali Osman Kahya, İl Milli Eğitim eski Müdürü Atilla Gülsar ve Bursa Vergi Dairesi eski Başkanı İbrahim Saydam, Bursa eski Sağlık İl Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya Leventoğlu'nun tutukluluk halinin devamına, Faruk Öztürk adlı sanığın da adli kontrol şartıyla tahliyesine karar verdi.
Atilla Gülsar - 08.05.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında eski Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu birçok kişi gözaltına alındı.
Atilla Gülsar - 05.05.2017
Bursa'daki Fetö/pdy Davası
Bursa'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 5'i tutuklu 8 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Atilla Gülsar - 04.05.2017
Bursa'daki Fetö/pdy Soruşturması
Bursa'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu 5'i tutuklu 8 sanık, adliyeye getirildi.
Atilla Gülsar - 27.03.2017
Milli Eğitimin Arsasını Fetö'ye Aktarmışlar
Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 8 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, tutuklu bulunan eski milli eğitim müdürü Atilla Gülsar'ın, müdürlüğün 6 bin metrekarelik arsasını örgüte ait vakfa aktarılmasına yardımcı...
Atilla Gülsar - 09.03.2017
Bursa'daki Fetö/pdy Soruşturması
Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, aralarında eski il emniyet müdürü Ali Osman Kahya ve eski il milli eğitim müdürü Atilla Gülsar'ın da bulunduğu 5'i tutuklu 8 sanık hakkında hazırlanan iddianame, 2.
Atilla Gülsar - 29.11.2016
Darbeciler Adalete Teslim Ediliyor
Eski Bursa Valisi de tutuklanmıştı Darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmalar kapsamında eski Bursa Valisi Şahabettin Harput, eski İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ve eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ile eski Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam da tutuklananlar arasında yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Atilla Gülsar Haberleri | Atilla Gülsar Kimdir - Haberler - Atilla Gülsar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Atilla Gülsar kimdir, hayatı ve biyografisi. Gündem / 24 Mayıs 2018.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 23:35:32. #1.13#

title