Atçalı Kel Mehmet Efe Haberleri

Atçalı Kel Mehmet Efe haber, Atçalı Kel Mehmet Efe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atçalı Kel Mehmet Efe - 01.09.2018
Mimari Dokusunu 700 Yıldır Koruyan Kent: Birgi
Birgi'de son dönemde Unutursam Fısılda, Yeşil Deniz, Atçalı Kel Mehmet Efe, Trileçe, Tatar Ramazan gibi yapımların çekimi yapıldı.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 19.09.2017
Atçalı Kel Mehmet Efe" 22 Eylül'de Sinemalarda
Yapımcılığını Güler Nalbantoğlu'nun üstlendiği, Aydınlı efe ve halk kahramanı Atçalı Kel Mehmet Efe'nin hikayesi, 22 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 24.06.2016
Atçalı Kel Mehmet Yeniden Beyazperdede
Yakın tarihin önemli halk kahramanlarından Atçalı Kel Mehmet Efe'nin hikayesi 52 yıl aradan sonra tekrar beyazperdeye aktarılacak.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 17.05.2016
Atçalı Kel Mehmet Efe" Sinema Perdesine Aktarılacak
Ege Bölgesi'nin meşhur efesi "Atçalı Kel Mehmet Efe", Güler Yapım ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun (TRT) ortak yapımıyla sinema perdesine taşınacak.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 12.06.2015
Üç Mehmet'in Dansı Destan Yazdı
100 dansçının görev aldığı Üç Mehmet'in Dansı'nda Ege'nin ölümsüz Efeleri Atçalı Kel Mehmet Efe, Çakırcalı Mehmet Efe ve Demirci Mehmet Efe'nin yaşantılarından kesitler dansla sunuldu.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 05.06.2015
Zeybek Oyunlarında Bir Zirve Üç Mehmet'in Dansı
Ekin Dans Topluluğu, 11 Haziran günü 21.30'da E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu'nda "Üç Mehmet'in Dansı"nı sahneleyecek. Librettosunu Prof. Dr. Murat Tuncay'ın yazdığı "Üç Mehmet'in Dansı" Ege Bölgesi'nin üç ünlü Efesi; Atçalı Kel Mehmet Efe, Çakırcalı Mehmet Efe ve Demirci Mehmet Efe'nin yaşamlarından belli kesitleri dans yoluyla aktarıyor.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 20.03.2013
Hasan Celal Güzel'e Ege Efe Kültür Derneği'nden Suç Duyurusu
Siyasetçi, köşe yazarı Hasan Celal Güzel'in katıldığı bir televizyon programında sarfettiği, "Atçalı Kel Mehmet Efe, PKK'dan farklı değildir" sözleri, Ege Efe Kültür Derneği tarafından yargıya taşındı.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 20.03.2013
Eski Milli Eğitim Bakanı Güzel Hakkında Suç Duyurusu
Çelik, Güzel'in bir televizyon programında, Atçalı Kel Mehmet Efe ve efeler hakkında "hain, şaki sürüsü PKK ile benzeşme olduğunu" iddia ederek, "haydut, eşkıya, eli kanlı katil, ırz düşmanı ve terörist şeklinde" sözler sarf ettiğini dile getirdi.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 20.03.2013
'Efeler' Eski Bakan Hasan Celal Güzel Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
Ege Efe Kültür Derneği Başkanı Cem Çelik, katıldığı bir televizyon programında 'Atçalı Kel Mehmet Efe' ve genel olarak efeler hakkında ağır hakaretlerde bulunduğunu iddia ettiği eski Milli Eğitim Bakanı Hasan Celal Güzel hakkında, İzmir...
Atçalı Kel Mehmet Efe - 11.12.2012
Atçalı Kel Mehmet Filmi Basına Tanıtıldı
Yakın tarihin en önemli halk kahramanlarından biri olarak bilinen Atçalı Kel Mehmet Efe'nin gerçek hayat hikâyesinden esinlenerek beyaz perdeye taşınacak olan sinema filminin oyuncu kadrosu ve teknik ekibi, İstanbul'da yapılan tanıtım toplantısında basına tanıtıldı.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 05.12.2012
Atçalı Filmi İçin Hazırlıklar Tamam
Atçalı Kel Mehmet Efe filminin basın ve tanıtım toplantısı Cumartesi günü İstanbul Taksim Titanic Otel'de yapılacak.
Atçalı Kel Mehmet Efe - 20.02.2011
MHP Aydın Teşkilatı, Atça'da Buluştu
İl Başkanı Hasan Muti, toplantıda yaptığı konuşmada, birlik beraberlik zamanı olduğunu ifade ederek, "Türkiye'nin durumunu televizyonlardan görüyorsunuz, telefonlar dinleniyor, insanlar takip ediliyor, gazeteciler tehdit ve baskı altında. Yeniden Kuvayimilliye olalım. Zaman, Çete Ayşe, Yörük Ali Efe, hatta Atçalı Kel Mehmet Efe olma zamanıdır" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atçalı Kel Mehmet Efe Haberleri | Atçalı Kel Mehmet Efe Kimdir - Haberler - Atçalı Kel Mehmet Efe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Atçalı Kel Mehmet Efe kimdir, hayatı ve biyografisi. İlber Ortaylı'dan ADÜ'ye büyük onur.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 21:21:25. #1.15#
title