Aşk Adası'nda kadın yarışmacıları şoke eden olay! 100 kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı
Haberler » Magazin » Aşk Adası'nda kadın yarışmacıları şoke eden olay! 100 kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı - Magazin

Aşk Adası'nda kadın yarışmacıları şoke eden olay! 100 kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı

İngiltere'de yayınlanan ve bekar gençlerin gerçek aşkı aradığı Aşk Adası isimli programda kadın yarışmacılar, Connor isimli erkek yarışmacının 100'den fazla kadınla birlikte olduğunu öğrenince büyük bir şok geçirdi. Gerçeği ise Sophie isimli bir yarışmacı ortaya çıkardı.

Aşk Adası'nda kadın yarışmacıları şoke eden olay! 100 kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı

'de yayınlanan Love Island (Aşk Adası) isimli programda Connor isimli erkek yarışmacı hakkındaki gerçeği öğrenen kadın yarışmacılar büyük bir şok geçirdi.

100 KADINLA BİRLİKTE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Aşk Adası'nın bu akşamki bölümünde "Spill The Tea" adlı bir oyun oynandı. Oyun sırasında Sophie isimli bir yarışmacı, erkek yarışmacılardan Connor'un 100'den fazla kadınla yattığını ortaya çıkardı. Büyük bir şok geçiren Sophie, gerçeği okurken yüz ifadesiyle tiksindiğini herkese belli etti.

Diğer kadın yarışmacılardan ise, "Aman Tanrım" şeklinde tepkiler geldiği duyuldu.

KANEPEDE CİNSEL İLİŞKİYE GİRMİŞLERDİ

İngiltere'nin skandallarıyla çok konuşulan yarışma programı Aşk Adası'nın 2019 yılının temmuz ayında yayınlanan bölümünde Curtis Pritchard ve Maura Higgins isimli yarışmacılar kanepenin üzerinde cinsel ilişkiye girmişlerdi. Programın yapım şirketi daha önce yarışmacıların ilişkiye girdikleri anları kestiklerini söylemelerine rağmen Curtis Pritchard ve Maura Higgins, ilişkiye girmeden önce "Yetişkin izleyici" uyarısı yapmıştı.


Haber Videosu

: Aşk Adası'nda kadın yarışmacılarını şoke eden olay! 100 kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı
HABER YORUMLARI (21)

 • DELİDİR AMA!:
  Nasıl bir inanca sahipsiniz . Ağzınızdan güzel bir şey çıkmaz mı . Sıkıştığınız zaman bela okuyorsunuz . YA BİR DE GÜZEL ŞEY DİLEYİN . Nasıl bir Allah''ın kulusun . İçiniz kin ve nefret dolu . . . . . ALLAH SANA GÜZEL DÜŞÜNCELER NASİP ETSİN .
 • SANA NE:
  Sana ne zararı var insanların ya sana nee!!! Neden bela okuyorsun?! Sana mı kaldı?! Neyse ki bela döner dolaşır sahibini bulurmuş. . !
 • TEO:
  ya bi sus kes sesini. . . bitin artık. . seviyoruz cehennemi sananeeee. . . .
 • OLABİLİR:
  yıl çocıkluğumun yılları mtv de böyle programlar vardı, şimdi ye bak tvde hiç bir şey yok saçma sapan diziler haricinde her anlamda gerileyen bir ülke
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler