Çağla Şıkel'e "Memelerini göstermemeyi öğret" diyen Arto, tazminat ödeyecek

Çağla Şıkel'e "Memelerini göstermemeyi öğret" diyen Arto, tazminat ödeyecek

Hürriyet - Haberler | Magazin

Çağla Şıkel'in Youtube kanalı için çektiği video için "Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin" şeklinde bir yorum yapan Arto, ünlü modele 10 bin lira tazminat ödeyecek.

Çağla Şıkel, kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla Arto'dan şikayetçi olmuş, 1 milyon liralık manevi tazminat davası açmış ve 3 ay mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

10 BİN LİRA ÖDEYECEK

Tazminat davasının duruşması İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görüldü. Davayı karara bağlayan mahkeme, davayı kısmen kabul ederek 10 bin lira manevi tazminatın davalı Arto'dan alınarak Çağla Şıkel'e ödenmesine karar verdi.

ARTO NE DEMİŞTİ?

Manken ve oyuncu Çağla Şıkel, önceki gün YouTube, hesabından bir video çekerek mini etekle nasıl frikik vermeden oturulup kalkılmasına yönelik takipçilerine bilgi vermişti. Çağla Şıkel'in bu videosunu sert bir dille eleştiren Arto, "İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin" ifadelerini kullanmıştı.

ÇAĞLA'NIN VİDEOSU OLAY OLMUŞTU

Çağla ŞIkel'in seneler önce "Her Şey Dahil" programında dans ederken göğsü açılmıştı. Çok konuşulan bu canlı yayın kazası, YouTube'da 'En Popüler Video' kategorisinde yer aldı ve 1 milyon kez izlenmişti.

Çağla Şıkel'e 'Memelerini göstermemeyi öğret' diyen Arto, tazminat ödeyecek

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (35)
KARA KARGA: Artonun agzı durmaz modasının gecmedıgını kanıtlamak ıster gıbı eskıden kımse kızmazdı artoya bacagından vurulana dek ...
DAHA ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİM: Bu kadında ''Teşhir Hastalığı'' var, bir yerlerini göstermeden duramıyor.
HAKAN POLAT: Adam ne demiş ki
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title