ARİFE POLAT DÜZGÜN HABERLERİ

ARİFE POLAT DÜZGÜN HABERLERİ

Arife Polat Düzgün haber, Arife Polat Düzgün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arife Polat Düzgün

Arife Polat Düzgün

Doğum Tarihi 1.1.1969 - ...

Arife Polat Düzgün Kimdir ?

1969 Ankara doğumludur. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Güllü`dür. Tıp Doktoru ve Genel Cerrahi Uzmanıdır. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara`da tamamladı. 1987 yılında Aydınlıkevler Lisesinden mezun oldu. 1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nden 1997 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Arife Polat Düzgün - 1.9.2020
TBMM Başkanı Şentop, Parlamentolararası Birlik Başkanı Barron ile görüştü
Yemekte, PAB Türk Grubu Başkanı, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan ve Türk Grubu üyeleri, AK Parti Ankara Milletvekilleri Arife Polat Düzgün ve Zeynep Yıldız da yer aldı.
Arife Polat Düzgün - 31.8.2020
PAB Türk Grubu Başkanı Kan, PAB Başkanı Barron ile görüştü
Meksika milletvekili olduğunu ifade eden Barron, Türkiye ile Meksika ilişkilerinin geliştirilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Görüşmede, PAB Grubu Türk Grubu Üyesi, AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün de yer aldı.
Arife Polat Düzgün - 20.8.2020
Parlamentolar Arası Birlik 5. Dünya Parlamento Başkanları Toplantısı sona erdi
Yüzden fazla ülkenin parlamento başkanlarının bir araya geldiği 5. Dünya Parlamento Başkanları Video Konferans Toplantısında Şentop'a, PAB Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan ile Türk Grubu Üyesi, AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün eşlik etti.
Arife Polat Düzgün - 20.8.2020
AK Parti'li bazı kadın milletvekilleri, deprem simülasyonunu deneyimledi
Program kapsamında TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ankara milletvekilleri Zeynep Yıldız, Asuman Erdoğan ile Arife Polat Düzgün, İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, deprem simülatörünü de deneyimledi.
Arife Polat Düzgün - 20.7.2020
Srebrenitsa Soykırımı 25'inci yılında Keçiören'de anıldı
Keçiören Belediyesi'nin açıklamasına göre, Keçiören Aliya İzzet Begoviç Parkı'nda düzenlenen "Srebrenitsa Katliamı'nın 25'inci Yılı Anma Programı"na Bosna-Hersek Ankara Büyükelçisi Adis Alagiç, AK Parti Ankara milletvekilleri Emrullah İşler ve Arife Polat Düzgün, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören İlçe Müftüsü Mehmet Şahin, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ve Keçiörenli vatandaşlar katıldı.
Arife Polat Düzgün - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu: Başkan AK parti Erzurum milletvekili Recep Akdağ, Başkanvekili AK Parti İstanbul milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Sözcü AK parti Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, Katip MHP Ankara milletvekili Sefer Aycan.
Arife Polat Düzgün - 15.7.2020
Akyurt Kaymakamı Altın'dan şehit aileleri ve gazilere ziyaret
Programa, Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Gürbüz, MHP İlçe Başkanı Fatih Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Özkan Demirağ ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Bayram Burak Ayva katıldı.
Arife Polat Düzgün - 15.7.2020
Çubuk'ta 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün ve Belediye Başkanı Baki Demirbaş şehit yakınları ve gazilerle görüştü.
Arife Polat Düzgün - 7.7.2020
Son dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu: "Ankara-Kahramankazan yolu en kısa sürede Ankaralıların hizmetine sunulacak"
Karaismailoğlu'na incelemeleri sırasında AK Parti Ankara milletvekilleri Emrullah İşler, Zeynep Yıldız ve Arife Polat Düzgün de eşlik etti.
Arife Polat Düzgün - 11.4.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sayfasında engellilerle ilgili istatistiklerin bulunduğunu, Türkiye'de kaç engellinin olduğunu, yaşları, grupları gibi bilgilerin edinilebileceğini söyledi.
Arife Polat Düzgün - 8.4.2020
Sağlıkta şiddetin engellenmesi teklifi TBMM'de
"İnfaz düzenlemesine madde ihdasıyla ekleyelim" AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in de dün bu yönde teklifte bulunduğunu anımsatan Turan, şunları kaydetti: "Bu teklifimizi tüm partiler sağduyuyla değerlendirsinler. Makul karşılarlarsa ki öyle olması gerektiği kanaatindeyim, bunu infaz yasasına yani şu an görüşülen teklife ekleyelim. Fakat başta HDP ve CHP'nin şu an görüşülen infaz yasanının bazı bölümlerine şerhi olduğundan, bu kanuna bunu eklemeyi uygun görmediler. Ben bir daha çağrıda bulunuyorum; dünkü oylamada 7 milletvekili olan CHP'li ve tüm diğer partili arkadaşlara diyorum. Bu teklifimize makul yaklaşıyorsanız, bırakın komisyon aşamasını, zaman kaybını. Şu an görüşülmekte olan infaz yasasının içerisine bu teklifi madde ihdası olarak ekleyelim. Çünkü madde ihdası tüm partilerin imzalaması halinde söz konusu olabilir. CHP'nin teklifinin uygun olması halinde biz zaten bunu zaten eklerdik. Ceza sistematiği, ceza kanunu var. Hepsini beraber çalışıp bu adımı atmak lazım." Ak Parti Grup Başkanvekili Turan'a, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır ile AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin eşlik etti.
Arife Polat Düzgün - 18.3.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, koronavirüsle mücadelede dünyadaki hataların Türkiye'de yapılmaması için vatandaşlarla el birliğiyle çalışıldığını anlattı.
Arife Polat Düzgün - 11.2.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, Türkiye'de ilaç takip sisteminin oturduğunu belirtti.
Arife Polat Düzgün - 7.2.2020
Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün de göç konusunda mazluma kapı açtıkları için kendilerini eleştirenler olduğunu belirterek, böyle kişilerin empati yapmalarını ve olaya sadece ekonomik yük olarak bakılmamalarını istedi.
Arife Polat Düzgün - 30.1.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, "112 Acil Çağrı Merkezinde yapılan çalışmalara" ilişkin konuşmasında, Ortak Çağrı Merkezi Projesi'nin detaylarını anlattı.
Arife Polat Düzgün - 28.1.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, 26.
Arife Polat Düzgün - 18.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün ise yerel yönetimlere verilen önem doğrultusunda bütçeden verilen kaynağı yüzde 18,2 artışla 97,3 milyar seviyesine çıkardıklarını kaydetti.
Arife Polat Düzgün - 5.12.2019
İlaç sektörü İKMİB'in çalıştayında buluştu
Çalıştaya, Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Sözcüsü Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Ümmü Gülşen Öztürk, İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcısı Dr.
Arife Polat Düzgün - 25.11.2019
AK Partili kadınlar "kadına şiddete turuncu çizgi" çekti
Varol, AK Parti Kadın Kolları tarafından 81 ilde düzenlenen 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla AK Parti Ankara İl Başkanlığı önünde bir araya gelen aralarında Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün'ün de bulunduğu gruptakiler, kadına yönelik şiddete dikkati çekmek amacıyla temsili turuncu çizgi çekti.
Arife Polat Düzgün - 13.11.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün de aynı konuda gündem dışı söz alarak, dünyada 425 milyondan fazla insanın diyabetle yaşadığını, bu hastalığa karşı farkındalık ve erken teşhisin hayati önem taşıdığını dile getirdi.
Arife Polat Düzgün - 17.9.2019
Güdül ilçesinde sağlık eğitimi merkezi açıldı
Açılış törenine Kaymakam Doğan Dinç, Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. A.Haluk Özen, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Ankara Milletvekilleri Arife Polat Düzgün ve Zeynep Yıldız ve davetliler katıldı.
Arife Polat Düzgün - 1.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 24
Kalecik Belediyesi, bin aydan hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi'nde ilçe sakinlerini iftar sofrasında bir araya getirdi. İlçe meydanında tertiplenen programa, Kalecik Kaymakamı Abdullah Abid Öztoprak, Kalecik Belediye Başkanı Duhan Kalkan, AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Arife Polat Düzgün - 22.5.2019
Nadir Görülen Hastalıklar"La İlgili Araştırma Komisyonu Toplandı
AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, akraba evliliklerine ilişkin bilgilendirmenin önemine işaret ederek, farkındalık çalışması yapılması gerektiğini, nadir hastalıklarla ilgili daire başkanlığı kurulmasının faydalı olacağını kaydetti.
Arife Polat Düzgün - 15.5.2019
Mecliste Tansiyon Ölçümü Yapıldı
Tansiyonunu ölçtüren AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün ise siyasette tansiyonun yüksek olduğunu ancak kendisinin tansiyonun normal olduğunu söyledi.
Arife Polat Düzgün - 15.5.2019
TBMM'de Hipertansiyon Farkındalık
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde hipertansiyon farkındalık etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, AK Parti Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, CHP Ankara milletvekili Tekin Bingöl katıldı ve tansiyonlarını ölçtürdüler.
Arife Polat Düzgün - 14.5.2019
TBMM Araştırma Komisyonlarına İlişkin Kararlar Resmi Gazete'de
Kararda, ALS, SMA, DMD, MS hastalıklarında ve kesin tedavisi bilinmeyen diğer hastalıklarda uygulanan tedavi, bakım yöntemleri, bu hastaların ve yakınlarının yaşadıkları sorunların ve çözümlerinin belirlenmesi için kurulan Meclis Araştırması Komisyonu Başkanlığına AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, başkanvekilliğine AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, katip üyeliğine AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, sözcü olarak ise AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu seçildi.
Arife Polat Düzgün - 14.5.2019
TBMM Araştırma Komisyonu Kurulmasına İlişkin Kararlar Resmi Gazete'de
Komisyonun başkanlık divanında AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş başkanvekili, AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün ise katip üye olarak yer aldı.
Arife Polat Düzgün - 8.5.2019
TBMM Araştırma Komisyonu Üyeleri Belli Oldu
ALS, SMA, DMD, MS Hastalıklarının araştırılması: AK Parti; Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, Hatay milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Kütahya milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Niğde milletvekili Selim Gültekin, Samsun milletvekili Ahmet Demircan, Uşak milletvekili İsmail Güneş, CHP; Ankara milletvekili Gamze Taşçıer, Kütahya milletvekili Ali Fazıl Kasap, Ordu milletvekili Mustafa Adıgüzel, HDP; Diyarbakır milletvekili Semra Güzel, MHP; Gaziantep milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, İYİ Parti Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Arife Polat Düzgün Haberleri | Arife Polat Düzgün Kimdir - Haberler - Arife Polat Düzgün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arife Polat Düzgün kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Başkanı Şentop, Parlamentolararası Birlik Başkanı Barron ile görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 12:08:31. #1.14#
title