Eşinden boşanan Serdar Ortaç'tan evlilik çıkışı: Evlilik iki ruh hastasının işi!

Eşinden boşanan Serdar Ortaç'tan evlilik çıkışı: Evlilik iki ruh hastasının işi!

Geçtiğimiz günlerde 5 yıllık eşi Chloe Loughnan'dan boşanan Serdar Ortaç, sahnede yaptığı evlilik çıkışıyla şaşırttı.Ortaç, "Evlilik hakikaten iki ruh hastasının işi" dedi.

Eşinden boşanan Serdar Ortaç'tan evlilik çıkışı: Evlilik iki ruh hastasının işi!

2014 senesinde dünya evine giren ve sürekli haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayan Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, anlaşmalı olarak boşandı. Olaydan günler sonra Antalya'nın Kemer ilçesinde sahneye çıkan şarkıcı Serdar Ortaç, evlilik hakkında yaptığı açıklamayla konsere damga vurdu.

ŞARKILARIYLA COŞTURDU

Kurban Bayramı dolaysıyla her gün yerli ve yabancı sanatçıların konserlerinin olduğu Kemer'de bu kez sahne Serdar Ortaç'ındı.Sevilen şarkılarıylacoşkuyu doruklara çıkaran Serdar Ortaç,hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

"NORMAL İNSAN EVLENEMEZ"

Geçen yıllarda Kemer konserlerinde özellikle evliliğin ne kadar önemli olduğunu ve herkesin evlenmesi gerektiğini vurgulayan Serdar Ortaç, artık kendisinin de bekar olduğunu söyledi. Ortaç'ın sözlerini gece kulübündekiler alkışla karşıladı. Serdar Ortaç, "Evlilik hakikaten iki tane ruh hastasının işi. Yani normal insan evlenemez abi. Olmaz yani. O yüzden bütün evli adamlara hitaben iki deli bir araya gelmemeli" dedi. Ortaç daha sonra 'İki deli' adlı şarkısını seslendirdi.
Eşinden boşanan Serdar Ortaç'tan evlilik çıkışı: Evlilik iki ruh hastasının işi!
Kaynak: DHA
YORUMLAR (40)

 • GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ:
  Adı üstünde evlilik kelime içinde ev olan yani aile kurmaktır. Serdarcım sizin gurupta kadın bir yerde erkek başka bir alemde nerde akşam orda sabah önce evliliği öğren kişiyi tart. filört yaparke cinselliğin uygunluğunu baz alırsan belli zaman sonra o iş seni bırakır. sen onu sadece zihninde gönlünde genç ve güçlü görün. fiziken emanet belli bir yaştan sonra sahibine döner. hadi kuzum sesiyinde sahibi var zamanla oda gidecek böyle düşünsen iyi olur
 • M.S.CANER:
  o gün oradaydım adam biliyor eğlendirmeyi kralsın Serdar baba ; ruh hastası derken konuyu iyi bağladı orada olan bilir boş atıp savurmayın ;)
 • XXX:
  bu dönek ne diyor yine dönek binlerce dansöz var diyordu o binlerce dansözden birtaneside sensin ahmet kayaya kurban olun
 • OSMAN DOĞRUCU:
  Kadın bir yerlerde serdar bir yerlerde çalışıyor ikiside kendine çalışıyor ev hanımıyla evlenmeyi deneseydi belki daha iyi olurdu.
 • ASLI:
  ADAM HAKLI BİR ÖMÜR AYNI PARTNER ÇEKEMEM DÜŞÜNCESİ BİLE SÜPER SIKICI İNSAN YENİ MACERALAR YENİ AŞKLAR ARAR EN İYİSİ TUT Bİ BERABER YAŞA SIKILDINIZMI BİRİNİZ EVDEN ÇIKAR OLUR BİTER ÇOCUK DESEN ZOR İŞ UĞRAŞILMAZ KESŞNLŞKLE ÖOCUK YAPMAYI PLANLAMIYORUM.
 • YAZININ SONU DÜZMECE:
  Yazmak istememiş. Eller titremeye başlamış
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.