AMBER TÜRKMEN HABERLERİ

Amber Türkmen haber, Amber Türkmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Amber Türkmen

Amber Türkmen

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 26.7.1973 - ...

Amber Türkmen Kimdir ?

26 Temmuz 1973 yılında Ankara’da doğdu. 1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Koro Ana Sanat Dalı Bölümünden mezun oldu. Ancak aynı anda Teori ve Kompozisyon Bölümlerini tam burslu, her dönem yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Amber Türkmen - 31.03.2019
Ankara'nın Çankaya İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, CHP Adayı Alper...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Taşdelen 308 bin 576, AK Parti adayı Amber Türkmen 94 bin 446, HDP adayı Filiz Kerestecioğlu Demir 6 bin 620 oy aldı.
Amber Türkmen - 28.03.2019
Bu Mafya Ağzıdır"
Programa AK Parti Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Yalçın Akdoğan, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Amber Türkmen de katıldı.
Amber Türkmen - 28.03.2019
Özhaseki: "Bu Mafya Ağzıdır"
Programa AK Parti Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Yalçın Akdoğan, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen de katıldı.
Amber Türkmen - 21.03.2019
Özhaseki: Mazlum Bir Adamsan Hakkını Her Yerde Ben Savunacağım
AK Parti'li Mehmet Özhaseki, Söğütözü'ndeki bir balo salonunda üniversiteliler ile bir araya geldi. Özhaseki'ye AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Amber Türkmen eşlik etti.
Amber Türkmen - 20.03.2019
Özhaseki'dan Yavaş'a: Mazlum Bir Adamsan Hakkını Her Yerde Ben Savunacağım
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Söğütözü'ndeki bir balo salonunda üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Özhaseki'ye AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve AK Parti Çankaya İlçe Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen eşlik etti.
Amber Türkmen - 20.03.2019
AK Parti'li Türkmen'den 'Doğa Parkı' Müjdesi
Cumhur İttifakı AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, seçim çalışmaları kapsamında Ankara Binicilik İhtisas Kulübü'nü ziyaret etti.
Amber Türkmen - 20.03.2019
AK Parti'li Türkmen'den 'Doğa Parkı' Müjdesi
Cumhur İttifakı AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, seçim çalışmaları kapsamında Ankara Binicilik İhtisas Kulübü'nü ziyaret etti.
Amber Türkmen - 18.03.2019
Özhaseki: Hdp'nin Yönetimde Mutlaka İşe El Koyacağının İşaretidir (4)
ÖZHASEKİ İŞ ADAMLARIYLA BULUŞTU AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Söğütözü'nde düzenlenen 'Ankara'nın Değerleri Buluşması' programında Doğu ve Güneydoğu Anadolulu iş insanlarıyla bir araya geldi. Etkinlikte Özhaseki'ye, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen eşlik etti.
Amber Türkmen - 18.03.2019
Özhaseki: "Çevreci Projeler Yazdık"
Etkinliğe, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'in yanı sıra milletvekilleri Yalçın Akdoğan, Ali İhsan Arslan, Barış Aydın, Ahmet Aydın ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen katıldı.
Amber Türkmen - 17.03.2019
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Türkmen: "Sandıktan Sürpriz Bir Sonuç Çıkacak"
AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Türkmen: "Sandıktan sürpriz bir sonuç çıkacak"ANKARA - AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, "Çok güzel bir seçim süreci geçirdik.
Amber Türkmen - 17.03.2019
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Türkmen: "Sandıktan Sürpriz Bir Sonuç Çıkacak"
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, "Çok güzel bir seçim süreci geçirdik.
Amber Türkmen - 14.03.2019
AK Parti'li Türkmen: Ben Kendime Bir Şans İstiyorum
Cumhur İttifakı AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, "Ben kendime bir şans istiyorum.
Amber Türkmen - 14.03.2019
AK Parti'li Türkmen: Ben Kendime Bir Şans İstiyorum
Cumhur İttifakı AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, "Ben kendime bir şans istiyorum.
Amber Türkmen - 11.03.2019
AK Parti'li Türkmen Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Cumhur İttifakı AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, seçim çalışmaları kapsamında Çankaya'nın Keklik Pınarı Mahallesi'nde ziyarette bulundu.
Amber Türkmen - 06.03.2019
Çankaya Adayı Türkmen: Seçimi Kadınlarımızın Desteği ile Kazanacağım
CUMHUR İttifakı Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, müzisyenlerle sokak sokak gezerek kutlayacaklarını söyledi.
Amber Türkmen - 05.03.2019
Yılın Enleri" Ödül Töreni
Programa katılan AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, bu tür törenlerin rekabeti artırdığını ve yapılan işin kalitesini yükselttiğini belirtti.
Amber Türkmen - 28.02.2019
Özhaseki: Ankara'ya Adaysanız Projelerinizle Geleceksiniz (3)
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, partisinin Çankaya İlçe Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen'in projelerini tanıttığı toplantıya katıldı.
Amber Türkmen - 26.02.2019
Hizmet Eden Kimse, Ona Oy Vermek Lazım"
Çavuşoğlu ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, başkentte Dikmen bölgesi kanaat önderleriyle sohbet toplantısında bir araya geldi.
Amber Türkmen - 26.02.2019
Bakan Çavuşoğlu: "Çankaya Değişime Tabi Tutulacak"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dikmen'de kanaat önderleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıda konuşan Bakan Çavuşoğlu, bir ay sonra gerçekleştirilecek yerel seçimlere değindi. Gün boyu Çankaya'da öğrencilerle, yaşlılarla, gazilerle ve iş adamlarıyla ve çeşitli kesimlerle bir araya geldiklerini söyledi. Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen'in yarın proje lansmanını gerçekleştireceğini belirten Çavuşoğlu, "Mehmet Özhaseki bey Ankara için hazırladığı projeleri bir kitapçık haline getirdi.
Amber Türkmen - 26.02.2019
Ne Kadar Hain Varsa Hepsi de Zillet İttifakı İçinde"
Ankara Çankaya'da AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen'in, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da Mehmet Özhaseki'nin seçilmesinin önemine değinen Çavuşoğlu, bu seçimlerin ülkenin bekası ve geleceği için de büyük önem taşıdığına dikkati çekti.
Amber Türkmen - 26.02.2019
Teröristlerin Güdümündeki Partilere Saygımız Olmaz"
Bakan Çavuşoğlu, AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen ve beraberindeki heyet ile, Ankara'da Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı'nda gaziler ve şehit yakınlarıyla bir araya geldi.
Amber Türkmen - 26.02.2019
Bakan Çavuşoğlu: "Neresi Kürdistan?"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti ve MHP Çankaya İlçe Yönetimleri ile Birlik ve Beraberlik Toplantısına katıldı. Toplantıda AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen de yer aldı.
Amber Türkmen - 25.02.2019
AK Parti Adayı Türkmen: Çankayalının İlk Kadın Başkanını Seçmek İstediğini Hissediyorum
Ankara'da, AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Amber Türkmen, "Çok güzel tepkiler alıyorum.
Amber Türkmen - 23.02.2019
Deli Gibi Çalışacağım"
Kayseri'de Alevi vatandaşlarla sürekli iletişimde olduğunu söyleyen Özhaseki, şöyle devam etti: "Kayseri'de Alevi kardeşlerimin hepsi benim başımın tacıdır. Başkanlarının hepsinde benim telefon numaram vardı. Gece gündüz ararlardı. Cemevinin yerini gittim ben buldum, derneğe tahsis ettim. İnşaat başlarken gittim para topladım. İleri gelen sünni iş adamlarını çağırdım, bir gün dedim ki 'hep dostluk deriz kardeşlik deriz ya atın paraları sözle olmaz bu böyle atın paraları inşaat böyle başlayacak. Cami diye gelseler veriyorsunuz. Cemevine de vereceksiniz kardeşim.' Emin olun o topladığım paralarla Kayseri'deki Cemevinin inşaatına başladım. İnanıyorum ki herkes yaşadığı ortamda mutlu olmalı, rahat olmalı. Bir belediye başkanının işi insanların yaşadığı ortamı daha keyifli hale getirmektir." AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen ise seçildiği taktirde birikimlerinin hepsini görevi için kullanacağını ve daha iyi bir ilçeye kavuşulacağını söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Amber Türkmen Haberleri | Amber Türkmen Kimdir - Haberler - Amber Türkmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Amber Türkmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara'nın Çankaya İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, CHP A
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 10:56:16. #1.15#

title