Ambartepe Haberleri

Ambartepe haber, Ambartepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ambartepe - 25.04.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
KEÇİ OTLATTIĞI ANLARI PAYLAŞIYOR İstanbul'da İçerde ve Çukur dizilerinde figüranlık yaptığını belirten Ay, YouTube'a video çekmeye başladığı süreci şöyle anlattı: Benim YouTube içerik üretme gibi bir isteğim, hayalim vardı. Kendi işimizden, çobanlıktan, köy hayatından 1 yıldır videolar atmaya başladım. İlk sıralar kitlelere ulaşmak zor oldu. Sonra yaklaşık 3 ay önce ilerleme kaydettik şu an 110 bine yakın takipçimiz var. Onlara köy hayatını, hayvancılığı, doğayı, yaşadığımız ne varsa onlara aktarmaya çalışıyorum. Tabi insanlar, beni sevdi, doğallığımızı ve gerçekliğimizi sevdi. Birlikte günlük 15-20 dakika zaman geçiriyoruz. Onlarda biraz huzur buluyorlar. Yurt içinden ve yurt dışındaki takipçilerimde güzel yorum yapıyor. Bizde keyif alıyoruz bu işi yapmaktan. Hem çobanlık yapıyorum hem de YouTube içerik üretiyoruz. Her şeyimiz gerçek ve doğal. Senaryosuz, projesiz içerikler üretiyorum. Belki bu işi, bu hayatı, keçi nasıl doğum yapar, keçi nasıl otlar, keçi en çok neyi sever, hiç bilmeyen arkadaşlarımız var. Onlara da eğitici ve öğretici videolar olmuş oluyor. Daha büyük ve güzel kitlelere ulaşmak için elimizden geleni yapacağız." GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Hüseyin DUMRU/BOZKIR (Konya), -  ================== KOMŞU EVLERDE, AYRI KENTLERDE YAŞAYIP 1 DAKİKA ARAYLA İFTAR YAPIYORLAR   SAMSUN'un Terme ilçesinin Ambartepe ve Elimdağ mahalleleri ile Ordu'nun İkizce ilçesinin Şenbolluk Mahallesi'ni, evler arasından geçen dar yol ayırıyor.
Ambartepe - 05.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ-9
-Görüntü Dökümü -Kaza yerinden görüntü -TIR'dan görüntü -Polis ve dökülen sebzelerden görüntü Haber: Ahmet BAYRAK-ORDU-DHA ====================== Bir adımla şehir değiştirilen mahallelerin halkını yasak etkilemiyor TÜRKİYE'de koronavirüs önlemleri kapsamında 31 kentte giriş ve çıkışların 15 gün süreyle yasaklanmasının ardından, Samsun ve Ordu arasındaki sınır hariç büyükşehirler arası geçişler durdu. Samsun'un Ambartepe ve ilerisindeki Elimdağ mahalleleri ile Ordu'nun Şentepe Mahallesi'ni, evler arasından geçen dar yol ayırıyor.
Ambartepe - 05.04.2020
Bir adımla şehir değiştirilen mahallelerin halkını yasak etkilemiyor
TÜRKİYE'de koronavirüs önlemleri kapsamında 31 kentte giriş ve çıkışların 15 gün süreyle yasaklanmasının ardından, Samsun ve Ordu arasındaki sınır hariç büyükşehirler arası geçişler durdu. Samsun'un Ambartepe ve ilerisindeki Elimdağ mahalleleri ile Ordu'nun Şentepe Mahallesi'ni, evler arasından geçen dar yol ayırıyor.
Ambartepe - 15.11.2019
Komşu evlerde, ayrı kentlerde yaşayanlara turist ilgisi
SAMSUN'un yan yana Ambartepe ve Elimdağ mahalleleri ile Ordu'nun Şentepe Mahallesi'ni, evler arasından geçen yol ayırıyor.
Ambartepe - 25.10.2019
Terme Kaymakamı Zadeleroğlu, vatandaşlarla buluştu
Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, "Halk Buluşmaları" programı kapsamında Ambartepe ve Örencik mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Ambartepe - 08.05.2019
Komşu Evlerde, Ayrı Kentlerde Yaşayıp 1 Dakika Arayla İftar Yapıyorlar
SAMSUN'un Ambartepe ve ilerisindeki Elimdağ mahalleleri ile Ordu'nun Şenbolluk Mahallesi'ni, evler arasından geçen dar yol ayırıyor.
Ambartepe - 04.02.2019
YOLUN BİR TARAFI SAMSUN BİR TARAFI ORDU
Samsun'un Ambartepe ve Elimdağ mahalleleri ile Ordu'nun Şenbonluk Mahallesi'ni evler arasından geçen dar yol ayırıyor. İki kentin sınırı olarak kabul edilen ve yarısı Samsun diğer yarısı ise Ordu'ya ait yol bölgede oturanlara ilginç anlar yaşatıyor. Bir evden başka eve gitmeyen isteyen mahalle sakinleri şehir değiştirmiş oluyor.
Ambartepe - 25.01.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Samsun'da kar yağışı nedeniyle Terme İlçesi'nde Ambartepe Mahallesi ile Örencik Mahalle yolları, Yakakent İlçesi'nde Asmapınar-Çepni grup yolu, Vezirköprü İlçesi'nde Duruçay ve Kızılcakoru grup yolları kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Ambartepe - 25.01.2018
Samsun'da Kar Nedeniyle 43 Mahalle Elektriksiz Kaldı
Samsun'da kar yağışı nedeniyle Terme İlçesi'nde Ambartepe Mahallesi ile Örencik Mahalle yolları, Yakakent İlçesi'nde Asmapınar-Çepni grup yolu, Vezirköprü İlçesi'nde Duruçay ve Kızılcakoru grup yolları kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Ambartepe - 21.04.2017
Balkanlarla Daimi İşbirliği ve Temas Derneği'nin Genel Kurulu Yapıldı
Ali Sait Adiloğlu başkanlığındaki yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Cihangir İşbilir, Ahmet Hüsrev Adiloğlu, Olcay Kocatürk,Vedat Yücebaş, Yasin Altuntepe, Semih Peksert, Adnan Kurtuluş, Halil Ambartepe ve Mehmet Çakman.
Ambartepe - 03.02.2017
Samsun'da Yolu Kapanan Köydeki Hastaları Kurtarma Seferberliği
Terme'de kar nedeniyle yolu kapanan Ambartepe Mahallesi'nde rahatsızlanan hastalar, Terme ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yapılan yol açma çalışmasının ardından ambulansla hastaneye götürüldü.
Ambartepe - 13.01.2017
İki Şehir Bu Caddede Ayrılıyor
Samsun'un Ambartepe ile Ordu'nun Şenbolluk mahallelerini, evlerin arasından geçen cadde ayırıyor.
Ambartepe - 26.10.2016
Terme'de İki Yeni Mahalle Oluşturuldu
Terme'de Ambartepe ve Kozluk mahallelerinin bazı bölümleri ayrılarak, iki yeni mahalle oluşturuldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ambartepe Haberleri | Ambartepe Haber - Haberler - Ambartepe haberleri, son dakika ambartepe haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber! Pamuk yığını alev alev yandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 10:03:20. #1.15#
title