Haberler

Altın Pusula 4 Kez Grup 7 İletişim'i Gösterdi

Güncelleme:

Grup 7 İletişim Halkbank, Pera Müzesi ve Sabancı Vakfı ile 4 Altın Pusula Ödülü aldı.

Grup 7 İletişim, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 18. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'nden dört ödülle döndü. Halkbank'ın "80. Kuruluş Yıldönümü" iletişimiyle Kurumsal İletişim, Sabancı Vakfı'nın "Filantropi Semineri" ile Gündem Yönetimi, Pera Müzesi'nin "İstanbul'da Deniz Sefası Sergisi" ile Medya İlişkileri kategorilerinde ödüle layık görülen Grup 7 İletişim, Halkbank için yaptığı "Ortak Gelenek Ortak Gelecek" filmiyle de Kategori Dışı Projeler ödülünü aldı. Grup 7 İletişim'in bugüne kadar aldığı Altın Pusula Ödülleri'nin sayısı 25'e ulaştı.

Pera Müzesi ve İstanbul Araştırmaları Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen "İstanbul'da Deniz Sefası: Deniz Hamamından Plaja Nostalji" sergisi, İstanbul kent tarihine yön veren plaj ve deniz kavramlarını odağına aldı. Şahıs ve kurum koleksiyonlarından derlenen, resim ve fotoğraf gibi orijinal malzemelerin yer aldığı serginin medya ilişkilerini Grup 7 İletişim yürüttü.

Sabancı Vakfı, 11. Filantropi Semineri'ni 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile aynı haftada Engelsiz Yaşam Teknolojileri temasıyla düzenlendi. Teknolojinin engelli bireylerin hayatına etkisinin konuşulduğu seminere ilham verici konuşmacılar katılırken, fuaye alanındaki sergide Türkiye'den ve yurtdışından engelli alanında geliştirilmiş teknolojik ürün ve uygulamalar da sergilendi. Grup 7 İletişim, etkinliğin hem içerik üretiminde hem de medya ilişkilerinde sorumluluk aldı.

Halkbank, "İnsana Değer Veren, Ülkeye Değer Katan Banka" stratejisiyle gerçekleştirdiği 80. yıl iletişimi kapsamında tüm paydaşlarına birebir temas edeceği proje ve etkinlikler düzenledi. Bankanın 80. yıl etkinliklerinde gösterilmek üzere hazırlanan "Ortak Gelenek Ortak Gelecek" filmini için Türkiye'nin En Yaratıcı 100 İnsanından ebru sanatçısı Garip Ay ile çalışıldı.Grup 7 İletişim, 80. Kuruluş yıldönümü iletişiminin stratejisinin belirlenmesi ve bu kapsamdaki projelerin tasarımı, uygulaması ve medya ilişkilerinin yürütülmesi sorumluluğunu aldı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Twitch kapandı mı? Twitch neden kapandı, sebebi ne? Twitch'e yasak mı geldi, neden girilmiyor? Hull City - WBA maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hull City - WBA maçı nereden izlenir? PROTEİN TOZU ZARARLI MI? Protein tozu kilo almak, kilo vermek için kullanılır mı? Protein tozunun zararı var mı, her gün kullanılır mı? YAZ TATİLİ KISALDI MI? Yaz tatili kaç gün oldu, kısaltıldı mı? İşte MEB'den yaz tatili açıklaması! KAYSERİSPOR – ÜMRANIYESPOR CANLI: Bandırmaspor – Ümraniyespor maçı nereden, nasıl izlenir? Bandırmaspor Ümraniyespor canlı yayın linki! KAYSERİSPOR – ANKARAGÜCÜ CANLI: Kayserispor – Ankaragücü maçı nereden, nasıl izlenir? Kayserispor Ankaragücü canlı yayın linki! Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı nereden izlenir? Kayserispor - Ankaragücü maçı hangi kanalda, saat kaçta? Kayserispor - Ankaragücü maçı nereden izlenir? Hasan Hüseyin Korkmazgil neden öldü? Hasan Hüseyin Korkmazgil ölüm sebebi ne? Dinimizde kandil var mı? İslam'da kandil var mıdır? İslamiyet'te Kandil gecesinin yeri ve önemi nedir? Bir yılda kaç kandil var? Bir yılda kaç kere kandil olur, kaç tane vardır? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 24 Şubat Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Berat kandili hangi ibadetler yapılır? Berat kandilinde oruç tutulur mu, ne namazı kılınır? 24 Şubat kandil mi? Yarın kandil mi? Bugün ne kandili, hangi kandil? Berat kandili hangi gece? Tolga Sarıtaş nişanlandı mı? Tolga Sarıtaş kiminle evlendi, nişanlandı?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title