Genç oyuncu Alina Boz, ölen köpeğine veda etti: Kalbimin en güzel yerinde olacaksın

Genç oyuncu Alina Boz, ölen köpeğine veda etti: Kalbimin en güzel yerinde olacaksın

Diğer - Haberler | Magazin

Başarılı oyuncu Alina Boz'un bir süredir hasta olan köpeği öldü. Sosyal medya hesabından köpeğine veda ettiği bir paylaşım yapan oyuncu, "Bana karşılıksız sevgiyi öğrettin, sen benim kalbimin en güzel yerinde olacaksın" dedi.

Paramparça ve Elimi Bırakma gibi başarılı yapımlarda rol alan 21 yaşındaki genç oyuncu Alina Boz'un yıllardır baktığı köpeği vefat etti. Köpeğine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla veda eden oyuncuya sevgilisi Mithat Can Özer'den destek gecikmedi.

"HUZUR İÇİNDE UYU PAMUK KALPLİM"

Ünlü oyuncu köpeğine veda ettiği paylaşımında "Canım köpeğim, dostum, yol arkadaşım.. Bana karşılıksız sevginin ne olduğunu tekrar tekrar öğrettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Dökemiyorum içimden geçenleri ama sen benim hep kalbimin en özel yerinde olacaksın. Son günlerinde bile hep güçlü kaldığın için sana çok teşekkür ederim. Huzur içinde uyu pamuk kalplim. Aslında dilerim ki senin gidişin birlerine fayda sağlasın. O yüzden; Lütfen, lütfen ve lütfen durumunuz yeterli ise köpeklerinize yılda bir kan testi yaptırın. Çünkü bazen dostlarımız bize çektikleri acıları göstermek istemeyebilirler. Ben bunu çok geç öğrendim, yetişemedim. Dilerim ki siz yetişirsiniz" dedi.

SEVGİLİSİNDEN DESTEK GECİKMEDİ

Uzun zamandır Alina Boz ile aşk yaşayan Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer, Alina ile köpeğinin bir fotoğrafını paylaşıp altına şunları yazdı: "Yas sevgi için ödediğimiz bedeldir.. Seni çok seviyoruz aslan..."

Genç oyuncu Alina Boz, ölen köpeğine veda etti: Kalbimin en güzel yerinde olacaksın

Kaynak: Diğer

Haber Yorumları (17)
ADALET: Tamam anlıyorum gerçekten insan her canlıya üzülmeli ancak her gün yüzlerce insanımızın öldüğü bu günlerde doğru mu sizce
OKAN: bu köpekler nası lan alıyımı bundan. sahabını ıssırıyormu bunlar
HAYVANLARI SEVEN Y: Bu dünyada güvendiğin sevdiğin biricik arkadaşını kaybetmek çok zor. . . . . . ama maalesef karşılıksız olsada bile hayvan sevgisinin ve sadıklığın ne olduğunu bilen bilir bilmeyen değil. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title