Ali Vatansever Haberleri

Ali Vatansever haber, Ali Vatansever son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Vatansever - 18.11.2020
Köprüde Buluşmalar 2021 "Film Geliştirme Atölyesi" başvuruları başladı
Film Geliştirme Atölyesi'ne 2020'de katılan projelerden "Aniden" (Melisa Önel) Cinelink Ortak Yapım Marketi'nden "ARTEKINO Ödülü" ile döndü. "Agoni" (Ali Vatansever) Mediterrenean Film Institute'ün senaryo atölyesine ve "Güzel Bir Gece" (Ozan Yoleri) Torino Film Lab Next'e katıldı.
Ali Vatansever - 04.12.2019
İstanbul Modern Sinema'dan yeni program
Yönetmen, oyuncu, yapımcı ve tüm film ekiplerinin katılımıyla gerçekleşecek gösterimlerle izleyiciyle buluşacak isimler arasında Barış Atay, Burak Çevik, Serhat Karaaslan, Yiğit Ege Yazar, Gözde Mutluer, Caner Şahin, Alican Yücesoy, Tarık Aktaş, Emre Yeksan, Ali Vatansever ve Ceylan Özgün Özçelik gibi ödüllü sinemacılar da yer alıyor.
Ali Vatansever - 21.11.2019
"7. Kayseri Film Festivali" 28 Kasım'da başlayacak
Festivalde bu yıl 10 film jüri karşısına çıkacak ve Burak Çevik'in "Aidiyet", Murat Pay'ın "Dilsiz", Seyid Çolak'ın "Kapan", Eylem Kaftan'ın "Kovan", Serhat Karaaslan'ın "Görülmüştür", Olgun Özdemir'in "Kızım Gibi Kokuyorsun", Kıvanç Sezer'in "Küçük Şeyler", Maryna Er Gorbach ile Mehmet Bahadır Er'in "Omar ve Biz", Can Evrenol'un "Peri" ve Ali Vatansever'in "Saf" filmleri yarışacak.
Ali Vatansever - 14.11.2019
Uluslararası Zeugma Film Festivali'ne doğru
Bari Film Festivali'nden ödülle dönen "Saf" filminin yönetmeni Ali Vatansever, Ankara Film Festivali ile İstanbul Film Festivali Köprüde Buluşmalar ödüllerine layık görülen "Arada" filminin yönetmeni Ali Kemal Çınar ve Uluslararası Adana Film Festivali'nden ve Nürnberg'den ödüller alan "İçerdekiler" filminin yönetmeni Hüseyin Karabey katılımcılarla söyleşi gerçekleştirecek.
Ali Vatansever - 07.10.2019
"Engelsiz Filmler Festivali" 11 Ekim'de başlayacak
Beş ulusal uzun film engelsiz yarışmada son dönemlerde ulusal ve uluslararası birçok festivalde ses getiren yapımların yer aldığı engelsiz yarışmada, Mahmut Fazıl Coşkun'un "Anons", Banu Sıvacı'nın "Güvercin", Ali Vatansever'in "Saf", Guillaume Giovanetti ve Çağla Zencirci'nin "Sibel" ve Emre Yeksan'ın "Yuva" filmleri yer alıyor.
Ali Vatansever - 14.04.2018
Köprüde Buluşmalar Ödülleri Sahiplerini Buldu
Filmin renk düzenleme ve online kurgu işlemlerini kapsayan Color Up Ödülü ve Daire Creative Görsel Tasarım Ödülü, Color Up'ın kurucusu Cenk Erol ile Daire Creative'in eş kurucuları Eren Erdem ve Arda Aktaş tarafından, Saf filminin yönetmeni Ali Vatansever ve yapımcısı Selin Tezcan Vatansever'e takdim edildi.
Ali Vatansever - 13.04.2016
Köprüde Buluşmalar" Ödülleri Sahiplerini Buldu
Köprüde Buluşmalar 10 bin dolarlık Destek Ödülü'nü, "Perihan" filmi yapımcısı Müge Büyüktalaş alırken, Melodika Ses Post Prodüksiyon Ödülü Ali Vatansever'in "Saf" isimli projesine verildi.
Ali Vatansever - 17.02.2016
Köprüde Buluşmalar Film Geliştirme Atölyesi Projeleri Belirlendi
Köprüde Buluşmalar Film Geliştirme Atölyesi'ne başvuran projeler, danışma ve okuma kurulu tarafından belirlendi. Kurulca 100 başvuru arasından seçilen 8 kurmaca ve 2 belgesel projesi, 12-13 Nisan'da yapılacak Film Geliştirme Atölyesi'ne katılmaya hak kazandı. Atölye sonunda Kültür ve Turizm Bakanlığı 10 bin dolarlık destek ödülü, Melodika Ses Post Prodüksiyon Ödülü ve Akdeniz Film Enstitüsü (MFI) Senaryo Atölyesi Ödülü sahiplerini bulacak. Film Geliştirme Atölyesi'ne, yönetmenler Onur Saylak ve Doğu Akal, yapımcı Ziya Cemre Kutluay'ın "Daha", yönetmen ve yapımcı Orhan İnce'nin "Kaplumbağa Terbiyecisi", yönetmen Lusin Dink ve yapımcı Emine Yıldırım'ın "Kül Mektup", yönetmen Nazlı Elif Durlu ve yapımcı Annamaria Aslanoğlu'nun "Leyla", yönetmen Can Evrenol ve yapımcı Müge Büyüktalaş'ın "Perihan", yönetmen Ali Vatansever ve yapımcı Selin Vatansever Tezcan'ın "Saf", yönetmen Uğur Becer ve yapımcı Aslı Akdağ'ın "Sınır Bozukluğu", yönetmen Esra Saydam ve yapımcı Işılay Yanbaş ve Nisan Dağ'ın "Soytarı", yönetmen İmre Azem ve yapımcı Gaye Günay'ın "Yeniden İnşa Çağı", yapımcı Olena Yershova Yıldız ve senarist Serdar Soydan'ın "Haremden Kaçış" filmleri seçildi.
Ali Vatansever - 03.03.2015
Kırklareli'nde Spor
Rumeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban Ali Vatansever, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5-8 Mart tarihlerinde Nevşehir'de düzenlenecek okullar arası 'Türkiye Halter Şampiyonası'na katılacaklarını belirtti.
Ali Vatansever - 10.09.2014
"ÜNLÜLERDEN İmza Aldılar Hatıra Fotoğrafı Çektirdiler"
Zinciriye Medresesinde düzenlenen imza günü'ne Aksaray belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı ile Türk sinemasının ünlü isimleri Yusuf Sezgin, Haldun Boysan, Suna Selen, Bülent Bolat, Altan Gördüm, Devrim Evin, Sinan Albayrak, Yetkin Dikinciler, Yunus Emre Yıldırımer, Ceyda Ateş, Tuvana Türkay, Türkan Hikmet Güzel, Ferhat Yılmaz, Gökçe Uğur, Zeynep Kavin, Nihat Mürşitpınar, Esin Çelik, Altan Akışık, Ali Vatansever ile yönetmen Kürşat Kizbaz ve çok sayıda davetli katıldı.
Ali Vatansever - 21.05.2014
"Saroyan Ülkesi" Bu Hafta Levent Kültür Merkezi, Onat Kutlar Sahnesinde
"Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Lusin Dink'in "Saroyan Ülkesi" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Vatansever Haberleri | Ali Vatansever Kimdir - Haberler - Ali Vatansever haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Vatansever kimdir, hayatı ve biyografisi. Köprüde Buluşmalar 2021 Film Geliştirme Atölyesi başvuruları başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 19:36:43. #1.15#
title