ALİ ŞEKERDAĞ HABERLERİ

Ali Şekerdağ haber, Ali Şekerdağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Şekerdağ

Ali Şekerdağ

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961 - ...

Ali Şekerdağ Kimdir ?

Ali Şekerdağ, 1961 yılında Elazığ'ın Palu ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ'da okudu. Yüksek öğrenimini yurt dışında okumak üzere ülke dışına çıktı fakat ailevi nedenlerden dolayı Elazığ'a geri dönmesi gerekti. 1981 yılında aktif ticarete başladı. Hayvancılık, Sanayi (Un İmalatı), Mobilya Bölge Bayilikleri ve İnşaat Sektörlerinde çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Şekerdağ - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Elazığ'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ali Şekerdağ - 19.02.2019
İyi Parti Aday Listelerini Teslim Etti
İYİ Parti'nin aday gösterdiği büyükşehirler ve adayların isimleri şöyle: Balıkesir: İsmail Ok Denizli: Ümit Bahtiyar Erzurum: Mahmut Uykusuz Gaziantep: Ejder Demir Kayseri: Dursun Ataş Kocaeli: Serdar Kaman Konya: Oğuz Şimşek Manisa: Orkun Şıktaşlı Mardin: Tuna Işıkhan Mersin: Burhanettin Kocamaz Sakarya: Cihan Kolip Samsun: Hayati Tekin Trabzon: Atakan Aksoy Van: Serkan Saygın İYİ Parti'nin İl Belediye Başkan adayları ise şöyle: Adıyaman: Abdülkadir Kırmızı Afyonkarahisar: Mahmut Koçak Ağrı: Taner Söylemez Aksaray: Özhan Türemiş Ardahan: Mete Özdemir Batman: Esat Özgül Bayburt: Yunus Özyılmaz Çankırı: Raif Oktay Çorum: Bilgi Terlemezoğlu Düzce: Ömer Küçük Elazığ: Ali Şekerdağ Gümüşhane: Mustafa Canlı Hakkari: Yaşar Yorulmaz Isparta: Gökmen Gökmenoğlu Karabük: Dursun Altıparmak Karaman: Zühtü Bahadır Bayraç Kars: Settar Kaya Kilis: Ahmet Nalçacıoğlu Kırıkkale: Mahir Yılmaz Kütahya: Aynur Sezer Muş: Erkan Çelikoğlu Nevşehir: Mehmet Özkan Niğde: Mümin İnan Osmaniye: Davut Çuhadar Rize: Yakup Özkan Siirt: Ahmet Özgür Şırnak: Haci Özer Tokat: Hüseyin Yarıcı Uşak: Muhammet Gür Yozgat: Metin Özışık.
Ali Şekerdağ - 09.02.2019
Başkan Adayı Şekerdağ, "31 Mart'taki Seçim Hem Ülke Hem de Elazığ İçin Çok Önemli"
Göreve geldikleri zaman milletle kol kola yürüyeceklerini ve var olan sorunlara çözüm noktasında büyük gayret göstereceklerini belirten Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, "31 Mart'taki seçim hem ülke hem de Elazığ için çok önemli" dedi.
Ali Şekerdağ - 08.02.2019
Başkan Adayı Şekerdağ, "Stk'lar Şehrin Olmazsa Olmazlarıdır"
STK'ların mensup oldukları toplum, kitle ve camianın var olan sıkıntılarını yetkili makamlara taşıyarak, o sorunların çözme noktasında aktif ve kurumsal bir görev yaptığına dikkat çeken Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, "Sivil toplum kuruluşları bir şehrin...
Ali Şekerdağ - 06.02.2019
Başkan Adayı Şekerdağ, "Sıkmadığımız El,çalmadığımız Kapı Kalmayacak"
Bu yola çıkmadan önce, sıkmadıkları el, çalmadıkları kapının kalmayacağını anımsatan Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, "Nasip olursa bu ziyaretlerimizi sonuna kadar devam ettirip, bu işi başaracağımıza inanıyorum" dedi.
Ali Şekerdağ - 24.12.2018
İyi Parti 15 İlde Daha Adayını Belirledi
Bu kapsamda bazı illerde belirlenen adayların isimleri şöyle: "Mersin Büyükşehir: Burhanettin Kocamaz, Balıkesir Büyükşehir: İsmail Ok, Trabzon Büyükşehir: Atakan Aksoy, Denizli Büyükşehir: Ümit Bahtiyar, Erzurum Büyükşehir: Mahmut Uykusuz, Elazığ: Ali Şekerdağ, Afyonkarahisar: Mahmut Koçak, Isparta: Gökmen Gökmenoğlu, Çankırı: Raif Oktay, Nevşehir: Mehmet Özkan, Niğde: Mümin İnan, Kars: Settar Kaya, Kırıkkale: Mahir Yılmaz, Uşak: Muhammet Gür, Osmaniye: Davut Çuhadar.
Ali Şekerdağ - 04.12.2018
İyi Parti TBMM Grup Toplantısı
"En büyük hayalim Ulusal Gençlik Fonu'nu kurmak" Üniversitelerin sosyal ve fiziki altyapılarının yeniden düzenlenmesi gerektiğini vurgulayan Akşener şöyle konuştu: "İdari ve akademik personele tanınan yemekhane ve sosyal tesis gibi önceliklerin öğrencilere de tanınmasını istiyorum. En büyük hayallerimden biri Ulusal Gençlik Fonu'nu kurmak. Ulusal ve uluslararası kaynaklarla beslenen bu fonla, başarı yeterliliği sağlayan lise ve üniversite öğrencilerinin, uluslararası öğrenci değişimi programlarından, yurt dışı staj programlarından ve mesleki uygulama eğitimlerinden ücretsiz faydalanmasını hayal ediyorum. Öğrencilerden sınav ücreti alınmasın istiyorum. Genç işsizlere, vatandaşlık maaşı vermeyi hayal ediyorum. En büyük düşlerimden biri budur. Gençlerin hayata borçlu değil, alacaklı başlamasını hayal ediyorum." Seçim ittifakı görüşmeleri Yerel seçimlere ilişkin ittifak görüşmeleri hakkında da bilgi veren Akşener, önceliklerinin İYİ Partiye oy veren seçmenlerinin hakkını korumak olduğunu ifade etti. Akşener, şöyle konuştu: "Öncelikle belirteyim ki devam eden görüşmeleri bir ittifak değil sınırlı bir güç birliği olarak görüyoruz. Birinci önceliğimiz, İYİ Partiye oy vermiş olan beş milyon seçmenimizin hakkını korumaktır. Siyaset ilkelerle yapılır, ilkeler ortaya konur, uzlaşılırsa yürür, uzlaşılamazsa teşekkür edilip yol haritası çizilir. Muhataplarımız da biz de meseleye böyle bakıyoruz. Başkalarının tavrı sizleri yanıltmasın. Sac ekmeği gibi dönüp durarak siyaset yapılmaz. İYİ Parti papatya falı açar gibi, 'bir adayım yok', bir 'adayım var' diyerek siyaset yapmaz. Şartlar gerektirirse, yola tek başına çıkan İYİ Parti teşekkür eder ve tek başına yürümeyi de bilir. Medeni bir şekilde yürüyen bu sürecin, yakın zamanda sonuçlanacağını bilmenizi isterim." - Belediye Başkan Adayları Akşener, grup toplantısında, partisinin 5 ildeki belediye başkan adayını da açıkladı. Akşener, Isparta Belediye Başkanlığına Gökmen Gökmenoğlu'nu, Elazığ Belediye Başkanlığına Ali Şekerdağ'ı, Niğde Belediye Başkanlığına MHP Niğde eski Milletvekili Mümin İnan'ı, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına AK Parti Afyonkarahisar eski Milletvekili Mahmut Kocak'ı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına ise MHP'den istifa eden mevcut Başkan Burhanettin Kocamaz'ı aday olarak gösterdiklerini bildirdi.
Ali Şekerdağ - 04.12.2018
Akşener, Partisinin 5 Büyük Belediye Başkan Adayını Açıkladı (1)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, grup toplantısında beledieye başkan adaylarını açıkladı.  Akşener, İYİ Parti'nin Mersin Belediye Başkan Adayının Burhanettin Kocamaz, Afyon Belediye Başkan Adayının Mahmut Koçak, Niğde Belediye Başkan Adayının Mümin İnan,  Elazığ Belediye Başkan Adayının Ali Şekerdağ, Isparta Belediye Başkan Adayının Gökmen Gökmenoğlu olduğunu açıkladı.
Ali Şekerdağ - 04.12.2018
Flaşakşener, Partisinin 5 Büyük Belediye Başkan Adayını Açıkladı (1)
Akşener, partisinin 5 büyük belediye başkan adayını açıkladı (1)  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, grup toplantısında beledieye başkan adaylarını açıkladı.  Akşener, İYİ Parti'nin Mersin Belediye Başkan Adayının Burhanettin Kocamaz, Afyon Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Niğde Belediye Başkan Adayı Mümin İnan,  Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu olduğunu açıkladı.
Ali Şekerdağ - 19.12.2014
Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü
Anma programına Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ve vatandaşlar katıldı.
Ali Şekerdağ - 29.11.2014
Elazığ Kalkınma Kurultayı
Koçak, Kalkınma Kurultayı'nın birinci aşamasında alınan kararların ikinci aşamada nasıl gerçekleşeceğini ortaya koyduklarını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı: "Üç odak sektör ortaya koyduk. Bu 3 odak sektörde 16 nihai hedef koyduk, 120 tane stratejik hedefi var. Bunların takip edilmesi için 344 gösterge belirlendi. Sadece bu 3 sektörde yapılacaklar için 344 gösterge altında yüzlerce değişik faaliyet, gerçekleştirilecek ve izlenecek." Açılış programına, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay ve Zülfü Demirbağ, FÜ Rektörü Kutbeddin Demirdağ, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ'ın yanı sıra diğer protokol üyeleri, iş adamları, öğretim görevlileri katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Şekerdağ Haberleri | Ali Şekerdağ Kimdir - Haberler - Ali Şekerdağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Şekerdağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Şekerdağ, Parti Tabanlarından Gerekli Desteği Göremedik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:46:13. #1.15#
title