ALİ KİLCİ HABERLERİ

Ali Kilci haber, Ali Kilci son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Kilci

Ali Kilci

Doğum Tarihi 1.1.1951

Ali Kilci Kimdir ?

25. Dönem MHP Kayseri Milletvekili Adayı Ali Kilci, 1951 yılı doğumlu ve meslek yüksek okulu mezunu. 1997 yılından bu yana Ticaret Odası Başkanlığı yapan Kilci; DEİK Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Kayseri Serbest Bölge Yönetim Kurulu Üyesi, Kilci Gıda A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Kilciler Grup A.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Kilci - 29.09.2020
Kayseri Ticaret Odası Meclis Toplantısı
Vefat eden eski başkanlar Hasan Ali Kilci ve Asaf Mehmetbeyoğlu'nun isimlerini iki toplantı salonunda yaşatacaklarını kaydeden Gülsoy, atıl durumdaki eski hizmet binasının da Kayseri Ticaret Müzesi olarak hizmet vereceğini belirtti.
Ali Kilci - 21.06.2020
Eski MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci hayatını kaybetti
Eski MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Ali Kilci - 21.04.2019
CHP Amasya Teşkilatından Kılıçdaroğlu'na Saldırıya Kınama
CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı kınayarak, "Bu alçakça saldırıyı düzenleyenler; cumhuriyete, demokrasiye, ülkemizin birlik ve beraberliğine sarsılmaz bir inançla bağlı olarak halkımızın iradesiyle birlikte yenilecektir" dedi.  Amasya'da CHP teşkilatı, Ankara'daki şehit cenazesinde CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya tepki gösterdi. CHP Amasya İl Başkanlığı binasında, Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci ve partililerin katıldığı basın açıklamasında konuşan İl Başkanı Reşat Karagöz, saldırıyı kınadıklarını söyledi.
Ali Kilci - 16.04.2018
Amasya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi
CHP Amasya İl Başkanlığı tarafından Yavuz Selim Meydan'ındaki Atatürk Anıtı önünde 'OHAL değil, demokras istiyoruz' sloganıyla basın açıklaması ve oturma eylemi yapıldı. Açıklamaya CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, CHP Parti Meclis Üyesi Sevda Erdem Kılıç ile birlikte ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Ali Kilci - 16.04.2018
Amasya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi
CHP Amasya İl Başkanlığı tarafından Yavuz Selim Meydan'ındaki Atatürk Anıtı önünde 'OHAL değil, demokras istiyoruz' sloganıyla basın açıklaması ve oturma eylemi yapıldı. Açıklamaya CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, CHP Parti Meclis Üyesi Sevda Erdem Kılıç ile birlikte ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Ali Kilci - 16.04.2018
Dha Yurt Bülteni-13
CHP Amasya İl Başkanlığı tarafından Yavuz Selim Meydan'ı Atatürk Anıtı'nda 'OHAL değil, demokras istiyoruz!' başlığıyla basın açıklaması ve oturma eylemi yapıldı. 81 ilde ortak yapılan açıklamaya CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, CHP Parti Meclis Üyesi Sevda Erdem Kılıç ile birlikte ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Ali Kilci - 06.03.2018
CHP'den Şeker Fabrikaları İçin İmza Kampanyası
Merkeze bağlı Mustafa Kemal Paşa Caddesi'nde kurulan stantta, Amasyalılara şeker fabrikalarının özelleştirilmemesi ve satılmaması için imza kampanyasına destek olmaları yönünde bilgilendirme yapıldı. CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, imza kampanyasına ilişkin "Ülkemizde ekonominin lokomotifi olan Mustafa Kemal Atatürk tarafından 'Her fabrika bir kaledir' cümlesinden yola çıkarak, şeker fabrikalarının özelleştirme kapsamına alınmasının iptal edilmesi için 'Geleceğimi sattırmam' diyerek, halkı imza kampanyasına katılmaya davet ediyorum.
Ali Kilci - 23.11.2017
69 Sanıklı Fetö Davasında 5 Tahliye, 1 Tutuklama
Tutuklu sanık Suat Somyürek ise, "Ben Hasan Ali Kilci Bey'in önerisi ile Kayseri Genç Girişimciler Derneği'ne geçtim.
Ali Kilci - 22.11.2017
Kayseri'deki 69 Sanıklı Fetö/pdy Davası
Tutuksuz sanık Hiçyılmaz'ın seçimler öncesi destek için iş yerinde ziyaret ettiği eski KTO başkanlarından Hasan Ali Kilci'ye, "Örgüt istedi, ben de aday oldum.
Ali Kilci - 19.11.2017
MHP Üye Olan 626 Kişinin Parti Rozetleri Törenle Takıldı
GeçEN hafta MHP Melikgazi İlçe Teşkilatı'nın Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği üye kayıt çalışmasında parti saflarına katılan 626 yeni üye düzenlenen program ile parti rozetlerini taktı. Üye katılım programına, MHP 25'inci dönem milletvekilleri; Hasan Ali Kilci ve Süleyman Korkmaz, MHP İl Başkanı Baki Ersoy, MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş ve partililer katıldı.
Ali Kilci - 19.11.2017
Dha Yurt Bülteni - 8
Geçtiğimiz hafta MHP Melikgazi İlçe Teşkilatının Cumhuriyet meydanında düzenlemiş olduğu üye kayıt çalışmasında parti saflarına katılan 626 yeni üye düzenlenen program ile parti rozetlerini taktı. Üye katılım programına, MHP 25.dönem milletvekilleri Hasan Ali Kilci ve Süleyman Korkmaz, MHP İl Başkanı Baki Ersoy, MHP Melikgazi İlçe  Başkanı Ertuğrul Yücebaş ve partililer katıldı.
Ali Kilci - 20.07.2017
Milletvekili Kilci: "Fuar Hizmeti Verilmiyor, Pazarcılık Yapılıyor"
25’inci Dönem MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, birkaç yıldan bu yana gerçekleştirilen ‘Yöresel Ürünler Fuarcılığı’ kapsamında, fuar hizmeti verilmediğini, pazarcılık yapıldığını savundu.
Ali Kilci - 21.05.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Kayseri'de MHP 12. Olağan İl Kongresi Kadir Has Kongre Merkezinde yapıldı. Kongreye, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu'nun yanı sıra, MHP 25. Dönem Kayseri Milletvekilleri Hasan Ali Kilci, Süleyman Korkmaz, ilçe belediye başkanları, il, ilçe yöneticileri, CHP ve Saadet Partisi İl Başkan yardımcıları, partililer ve Doğu Türkistanlılar katıldı.
Ali Kilci - 21.05.2017
MHP'li Vahapoğlu: Kongreler, Partiyi Kirletenlerden Arındırma Kongreleri
Kayseri'de MHP 12. Olağan İl Kongresi Kadir Has Kongre Merkezinde yapıldı. Kongreye, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu'nun yanı sıra, MHP 25. Dönem Kayseri Milletvekilleri Hasan Ali Kilci, Süleyman Korkmaz, ilçe belediye başkanları, il, ilçe yöneticileri, CHP ve Saadet Partisi İl Başkan yardımcıları, partililer ve Doğu Türkistanlılar katıldı.
title