Ali Ekber Yıldırım Haberleri

Ali Ekber Yıldırım haber, Ali Ekber Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Ekber Yıldırım - 04.11.2020
ATSO'dan İklim Değişikliği ve Tarım Webinarı
İklim değişikliği ile mücadelede farkındalık oluşuturmak amacıyla düzenlenecek Webinar'da ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin ile Dünya Gazetesi Yazarı ve Tarım Uzmanı Ali Ekber Yıldırım iklim değişikliği ve tarım üzerine değerlendirmelerde bulunacak.
Ali Ekber Yıldırım - 18.04.2020
Kılıçdaroğlu, tarım sektörü temsilcileriyle görüştü
Kılıçdaroğlu, video konferansla gerçekleştirilen Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Baki Remzi Suiçmez, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Kemal Zeki Taydaş, Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Başkanı Ülkü Karakuş, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent Tunç, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, S.S. Türkiye Ormancılık Kooperatifleri Merkez Birliği Başkanı Cafer Yüksel, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Gülçubuk ve Dünya Gazetesi Yazarı Ali Ekber Yıldırım'ın katıldığı toplantıda, yeni tip koronavirüs (kovid-19) nedeniyle sektörde yaşanan sorunları dinledi.
Ali Ekber Yıldırım - 28.03.2019
Tarım İhmale Gelmez
Ziyarete kimler katıldı Adeta "mini tarım zirvesi"ne dönüşen ziyarete İzmir Tarım Grubu Başkanı Mahmut Eskiyörük'ün yanı sıra, Gazeteci Yazar Ali Ekber Yıldırım, Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Eski Başkanı Cahit Çetin, Gödence Kooperatif Başkanı Özcan Kokulu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Ertuğrul Tugay, TMMOB Ziraat Mühendisi Odası İzmir Şube Başkanı Ferdan Çiftçi, Tariş İncirbirliği AR-GE görevlisi Ziraat Mühendisi Hatice Zeybek, Gıda Mühendisi Oda Eski Başkanı Hülya Yılmaz,Ödemiş Bademli Kooperatif Başkanı Selçuk Bilgi, Süt Hayvancılığı İşletme Sahibi Mehmet Doğan, Urla Bademler Kooperatif Başkanı Mehmet Sefer, İzmir Yaş Sebze Meyve Hali Ha kem Heyeti Üyesi Okay Serçinoğlu, TMMOB Ziraat Odası İzmir Şube 2.
Ali Ekber Yıldırım - 09.02.2019
Türkiye'de seracılık ve yeni kredi paketi
Modern seralar ağırlıklı olarak jeotermal kaynakların olduğu bölgelerde yoğunlaşıyor.
Ali Ekber Yıldırım - 19.11.2018
Yeni Hal Yasası Atb'de Konuşuldu
ATB'den yapılan açıklamaya göre, yaş meyve sebze sektörü temsilcilerinin katılımıyla, sektörel sorunların, beklentilerin, taleplerin ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı, ATB Başkanı Ali Çandır, Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Dünya Gazetesi Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşti.
Ali Ekber Yıldırım - 03.04.2018
2. Tarıma Hizmet Ödülleri
Tarımda basın ödülleri kapsamında ise NTV'de Sokağın Ekonomisi programıyla Berfu Güven, Köy TV Ankara Temsilcisi Harun Göksel, Bloomberg TV'den Tarım Analizi programıyla İrfan Donat, Dünya gazetesinden tarım yazarı Ali Ekber Yıldırım, Haber Türk gazetesi muhabiri Esra Nehir, Bereket TV'den Toprağın Bereketi programıyla Umut Özdil ve Anadolu Ajansı muhabiri Merve Özlem Çakır ödüle layık görüldü.
Ali Ekber Yıldırım - 28.03.2018
İklim Değişikliğinin Tarımdaki Etkileri Masaya Yatırıldı
Sıcaklık değerlerinin artıp, yağışların azalmasının tarım, hayvancılık ve balıkçılığı doğrudan etkileyeceğini dile getiren Aşut, şunları kaydetti: "Tarım ve gıda hayat demektir. Şu anda herhangi bir üretimdeki azalış veya artıştan değil, doğrudan etkilenecek olan hayatımızdan bahsediyoruz. Sorun, son yüzyılda yaşanan insan kaynaklı etkilerin süreci olmadığı kadar hızlandırmasıdır. Bu anlamda ben olayı bir madalyon gibi iki taraflı görüyorum. Birincisi, bu değişimi hızlandıran insan kaynaklı etkileri azaltmak, ikincisi de bu değişime teknolojiyi kullanarak hazır olmak." Dünya Gazetesi Yazarı Ali Ekber Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Öğretim Üyesi ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği Başkanı Prof.
Ali Ekber Yıldırım - 23.03.2018
İklim Değişikliğinin Tarımdaki Etkileri Masaya Yatırılacak
Tarımsal üretimin planlanmasının tartışılacağı konferansa, Dünya Gazetesi yazarı Ali Ekber Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğretim üyesi ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği Başkanı Prof.
Ali Ekber Yıldırım - 23.03.2018
İklim Değişikliğinin Üretime Etkileri Mtso'da Tartışılacak
Konferansa, Dünya Gazetesi yazarı Ali Ekber Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği Başkanı Prof.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Ekber Yıldırım Haberleri | Ali Ekber Yıldırım Kimdir - Haberler - Ali Ekber Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Ekber Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. 34 un üreticisine 'birlikte fiyat artırdığı' gerekçesiyle 25 milyon lira cez
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 18:54:28. #1.14#
title