Ali Bilkay Haberleri

Ali Bilkay haber, Ali Bilkay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Bilkay - 19.03.2021
İzmir'deki "askeri casuslukta kumpas" davasında 37 sanığın cezalarına yapılan itirazlar reddedildi
Başvuruları değerlendiren daire, haklarında çeşitli cezalar verilen aralarında eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, eski Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, dönemin İzmir İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Taner Aydın'ın da bulunduğu 37 sanık hakkında yapılan itirazları reddetti.
Ali Bilkay - 23.02.2021
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki yasa dışı dinleme davasına devam edildi
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 3'ü firari, 10'u eski emniyet mensubu 11 sanığın yargılanması sürüyor.
Ali Bilkay - 04.12.2020
Sakarya'daki yasa dışı dinleme davasında iki tanık ortaya çıktı
Eski Sakarya İl Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu toplam 11 sanığın yasa dışı dinleme davasına devam edildi.
Ali Bilkay - 11.09.2020
Son dakika! Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki yasa dışı dinleme davası
Son dakika haberine göre Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 3'ü firari, 10'u eski emniyet mensubu 11 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
Ali Bilkay - 07.02.2020
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki yasa dışı dinleme davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 3'ü firari, 10'u eski emniyet mensubu 11 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
Ali Bilkay - 29.11.2019
Sakarya'daki yasa dışı dinleme davasına devam edildi
Eski Sakarya İl Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, yasa dışı dinleme davası ileriki bir tarihe erteledi.
Ali Bilkay - 29.11.2019
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki yasa dışı dinleme davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 3'ü firari, 10'u eski emniyet mensubu 11 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
Ali Bilkay - 19.11.2019
"Askeri Casuslukta Kumpas" davasında gerekçeli karar açıklandı
Sanıklardan dönemin İzmir İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Taner Aydın FETÖ üyeliği ve diğer suçlardan 50 yıl 10 ay 26 gün, eski Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan FETÖ üyeliği ve resmi evrakta sahtecilik suçundan 18 yıl 6 ay 22 gün, eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay da FETÖ üyeliğinden 11 yıl hapis cezası almıştı.
Ali Bilkay - 06.09.2019
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki yasa dışı dinleme davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, biri tutuklu 2'si firari 10 eski emniyet mensubunun yargılandığı davaya devam edildi.
Ali Bilkay - 14.06.2019
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki yasa dışı dinleme davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, biri tutuklu, 2'si firari 10 eski emniyet mensubunun yargılandığı davaya devam edildi.
Ali Bilkay - 29.05.2019
"Askeri Casuslukta Kumpas" davasında 41 sanığa hapis cezası
Tutuksuz sanıklar eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ve eski Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan ise duruşmada yer almadı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
(YENİDEN) 1)'ASKERİ CASUSLUK' KUMPAS DAVASINDA KARAR ÇIKTI  İZMİR'de, 'FETÖ/PDY üyesi oldukları' ve tüm sanıkların beraat ettiği 'askeri casusluk' davasının soruşturması aşamasında sahte delil ürettikleri iddia edilen 13'ü tutuklu 90 polis ile örgütün elebaşı Fethullah Gülen'in yargılandığı davada karar açıklandı. Davanın sanıklarından olan eski İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay 11 yıl, eski Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan ise 18 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
"Askeri Casusluk Kumpas" davasında ceza yağdı: 55 sanığa hapis cezası
İzmir'deki "askeri casusluk" soruşturması kapsamında Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerinin sahte delil üreterek kumpas kurdukları iddiasına ilişkin, aralarında tutuksuz sanık eski İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay'ın da yer aldığı 13'ü tutuklu toplam 90 sanığın yargılandığı ve ilk duruşmasının 21 Haziran 2016'da görüldüğü davada karar çıktı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
'Askeri casuslukta kumpas' davasında karar çıktı (Ön Haber)
ESKİ İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ BİLKAY'A 11 YIL HAPİS CEZASI İzmir'de, FETÖ/PDY'nin kumpası olduğu ortaya çıkan ve tüm sanıkların beraat ettiği 'askeri casusluk' davasının soruşturması aşamasında sahte delil ürettikleri iddia edilen 13'ü tutuklu, 90 polis ve örgüt elebaşı Fethullah Gülen'in yargılandığı davada karar açıklandı. Mahkeme heyeti, tutuksuz sanıklardan İzmir eski il emniyet müdürü Ali Bilkay'ı 11 yıl hapis cezasına çarptırdı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
'Askeri casuslukta kumpas' davasında karar çıktı (Ön Haber) ESKİ İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ BİLKAY'A 11 YIL HAPİS CEZASI İzmir'de, FETÖ/PDY'nin kumpası olduğu ortaya çıkan ve tüm sanıkların beraat ettiği 'askeri casusluk' davasının soruşturması aşamasında sahte delil ürettikleri iddia edilen 13'ü tutuklu, 90 polis ve örgüt elebaşı Fethullah Gülen'in yargılandığı davada karar açıklandı. Mahkeme heyeti, tutuksuz sanıklardan İzmir eski il emniyet müdürü Ali Bilkay'ı 11 yıl hapis cezasına çarptırdı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
İzmir'deki 'askeri casusluk' soruşturması kapsamında FETÖ üyelerinin sahte delil üreterek kumpas...
İzmir'deki 'askeri casusluk' soruşturması kapsamında FETÖ üyelerinin sahte delil üreterek kumpas kurdukları iddiasına ilişkin davada yargılanan eski İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay 'terör örgütü üyeliği' suçundan 11 yıl hapis cezası aldı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
'Askeri casusluk' kumpas davasında karar çıktı (1)
İZMİR'de, FETÖ/PDY'nin kumpası olduğu ortaya çıkan ve tüm sanıkların beraat ettiği 'askeri casusluk' davasının soruşturması aşamasında sahte delil ürettikleri iddia edilen 13'ü tutuklu, 90 polis ve örgüt elebaşı Fethullah Gülen'in yargılandığı davada karar açıklandı. Mahkeme heyeti, tutuksuz sanıklardan İzmir eski il emniyet müdürü Ali Bilkay'ı 11 yıl hapis cezasına çarptırdı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
flaş
İzmir'deki 'Askeri Casusluk' davasında, eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, Fetullahçı Terör Örgütü üyeliğinden 11 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Ali Bilkay - 29.05.2019
flaş
İzmir'deki 'Askeri Casusluk' davasında, eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, Fetullahçı Terör Örgütü üyeliğinden 11 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Ali Bilkay - 28.05.2019
FETÖ'nün kumpas davasında karar günü yarın
30 sanıkta ByLock çıktı İlk duruşması 21 Haziran 2016'da gerçekleştirilen davanın sanıkları arasında eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, eski 1.
Ali Bilkay - 15.05.2019
İzmir'deki "Askeri Casuslukta Kumpas" Davası
Tutuksuz sanık eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay "askeri casusluk" soruşturmasının 30 Eylül 2010'da İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne gelen "fuhuş" ihbarıyla başladığını, soruşturmanın 2011'de "askeri casusluk" dosyasına dönüştüğünü, bu tarihlerde Sakarya Emniyet Müdürü olduğunu, İzmir'de göreve 21 Kasım 2011'de başladığını söyledi.
Ali Bilkay - 25.04.2019
90 Sanıklı "Askeri Casusluk Kumpas" Davasında Savunma Sırası
İzmir'deki "askeri casusluk" soruşturması kapsamında FETÖ üyelerinin sahte delil üreterek kumpas kurdukları iddiasına ilişkin aralarında tutuksuz sanık eski İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay'ın da yer aldığı 13'ü tutuklu toplam 90 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
Ali Bilkay - 24.04.2019
Fetö Elebaşı Gülen'i Ziyaret Edip Vali Olarak Atanmış
İzmir'deki "askeri casusluk" soruşturması kapsamında Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerinin sahte delil üreterek kumpas kurdukları iddiasına ilişkin, aralarında tutuksuz sanık eski İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay'ın da yer aldığı 13'ü tutuklu toplam 90 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
Ali Bilkay - 04.02.2019
Askeri Casuslukta Kumpas" Davasında Mütalaa Verildi (2)
İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, 18 tutuklu sanık, bazı tutuksuz sanıklar ve taraf avukatları katıldı. Duruşma savcısı, daha önce mahkemeye sunduğu esasa ilişkin mütalaasında bir değişiklik olmadığını belirterek, 91 sanıktan 31'i hakkında "görevi kötüye kullanma" ve "terör örgütü üyesi olma" suçundan cezalandırılmasını, 39'unun beraatini, 18 firarinin ise dosyasının ayrılması istedi. Aralarında eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ile eski Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan'ın da bulunduğu 3 sanığın ise "görevi ihmal" ve "silahlı terör örgütü üyesi olma" suçundan cezalandırılmasını istedi.
Ali Bilkay - 23.01.2019
İzmir'deki "Askeri Casuslukta Kumpas" Davası
İddia makamı, İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesine sunduğu 48 sayfadan oluşan mütalaada, 26 sanığın "görevi kötüye kullanma" ve "silahlı terör örgütü üyesi olma" suçundan, aralarında eski İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay ile eski Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan'ın da bulunduğu 3 sanığın "görevi ihmal" ve "silahlı terör örgütü üyesi olma" suçundan, 3 sanığın "silahlı terör örgütü üyesi olma" suçundan, bir sanığın da "görevi kötüye kullanma" suçundan cezalandırılmasını talep etti.
Ali Bilkay - 18.01.2019
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki Yasa Dışı Dinleme Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, biri tutuklu, 2'si firari 10 emniyet mensubunun "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek", "haberleşmenin gizliliğini ihlal etmek", "iftira", "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği",...
Ali Bilkay - 06.11.2018
Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 1'i tutuklu, 2'si firari 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetmek", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı...
Ali Bilkay - 03.07.2018
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 7'si tutuksuz 3'ü firari 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetmek", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı...
Ali Bilkay - 02.03.2018
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 1'i tutuklu 3'ü firari 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetmek", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı...
Ali Bilkay - 12.02.2018
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 1'i tutuklu 3'ü firari 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetmek", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı...
Ali Bilkay - 22.01.2018
Yasa Dışı Dinleme Davasında Tutuklu Olan 2 Emniyet Mensubu Serbest Bırakıldı
Sakarya’da yasa dışı dinleme yapıldığı iddialarıyla ilgili “Kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği, Kişiler arasındaki aleni olmayan konuşmaları kayıt etmek” suçlarından, aralarında eski Sakarya Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay’ın da bulunduğu 10 emniyet mensubunun...
Ali Bilkay - 22.01.2018
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 3'ü firari 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı...
Ali Bilkay - 18.12.2017
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 3'ü firari 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı...
Ali Bilkay - 03.11.2017
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı terör örgütüne üye...
Ali Bilkay - 09.10.2017
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı terör örgütüne üye...
Ali Bilkay - 16.08.2017
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları Davası
Eski Sakarya Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "silahlı terör örgütüne üye...
Ali Bilkay - 27.07.2017
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki Yasa Dışı Dinleme İddiaları
Eski Sakarya Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu 10 emniyet mensubunun, "kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme" ve "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" ve "silahlı terör örgütüne üye...
Ali Bilkay - 19.06.2017
Askeri Casusluk Kumpas' Davasının Sanıkları Hakim Karşısında
İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu ve tutuksuz yargılanan bazı sanıklar, müştekiler, taraf avukatları katıldı. Duruşmaya tutuksuz yargılanan İzmir eski İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay da geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Bilkay Haberleri | Ali Bilkay Kimdir - Haberler - Ali Bilkay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Bilkay kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir'deki askeri casuslukta kumpas davasında 37 sanığın cezalarına yapılan itirazlar redded
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 12:18:47. #1.16#

title