Ali Ayan Haberleri

Ali Ayan haber, Ali Ayan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Ayan - 10.03.2018
Meskob Başkanı Çınar Güven Tazeledi
Yönetim kurulu faaliyetlerinin ibrasını kabul eden üyelere teşekkür eden Çınar, yaptığı konuşmada, 21 Ocak'ta Manisa merkezde başlayan kooperatif genel kurulları, 4 Mart'ta Akhisar'da bitirdiklerini söyledi. Bölgeye bağlı 21 Esnaf Kefalet Kooperatifin biri rakipli olmak üzere seçimli genel kurulların yapıldığına dikkat çeken Çınar, şöyle konuştu: "Kooperatifçilik tarihinde ilk defa tüm kooperatiflerin seçim yaptığı bir yıl oldu. Bunun nedeni de geçtiğimiz yıl yapılan bir kanun değişikliğiyle kooperatif birlikleri ve bölge birliklerimiz 3 yılda bir genel kurullarını yapacaklar. 2017'yi yüzde 16'lık bir artışla 760 milyon lira finansmanla kapattık. Yüzde 13-14'lük bir enflasyonu göz önüne alırsak, enflasyonu bir miktar aştığımız görüyoruz. Finansman ihtiyacını karşılayabildiğimiz ölçüde başarılıyız. 2017'de zaman zaman sıkıntılar çektik mi çektik. 2017 yılında 760 milyon lira olarak gerçekleşen kredi oranı bugün itibariyle 822 milyon liraya ulaşmıştır. Yani 62 milyon lira 2 ayda üzerine ilave etmişiz. Bu müthiş bir rakam. TESKOMB'da yaptığımız girişimler sonucunda bölgemizin bunu hak etmediğini daha fazla krediye ihtiyacı olduğunu söyledik. Finansman ihtiyacını artırmak için elimizden geleni yapacağız." Çınar başkanlığındaki Manisa 22. Bölge MESKOB'nde 3 yıl boyunca görev yapacak yönetim kurulu üyeleri H. Gündüz Karaoğlan, Halil Aşık, Ali Ayan, V.
Ali Ayan - 29.09.2017
Soma'da Ahilik Haftası Kutlandı
Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, kültür açısından bin yıldır örgütlü ve programlı olan ahiliğin 30'uncusu kutladıklarını söyledi.
Ali Ayan - 28.09.2017
Ahilik Haftası
Soma Mesleki Eğitim Merkezi ek binasında düzenlenen törende konuşan Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, ahilik kavramının esnaflıkta çok önemli olduğunu söyledi.
Ali Ayan - 24.05.2017
Manisa'dan Kısa Kısa
İl Başkanlığı binası açılışına, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, AK Parti Soma İlçe Başkanı Şeref Kavruk ve fırıncılar katıldı.
Ali Ayan - 21.11.2016
Kumluca'da "Suriye'deki Mazlumlara Umut Ol" Çadırı Kuruldu
Hayrat İnsani Yardım Derneği Kumluca Şubesi Başkanı Hacı Ali Ayan da geçen yıl gerçekleştirdikleri organizasyonlarda Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine çok miktarda yardım gönderdiklerini söyledi.
Ali Ayan - 11.02.2016
Kumluca'dan Bayırbucak'a Tırlarla Sebze Yardımı
Hayrat İnsani Yardım Derneği Kumluca Şubesi Sorumlusu Hacı Ali Ayan, Bayırbucak Türkmenleri için Kumluca halkının büyük fedakarlık yaptığını söyledi.
Ali Ayan - 01.02.2016
Kumluca'da Bayırbucak Türkmenleri İçin Yardım Çadırı Kuruldu
Hayrat İnsani Yardım Derneği Kumluca Şube Başkanı Hacı Ali Ayan da daha önce gerçekleştirdikleri organizasyonla, iki tır gıda maddesi ve bir kamyon giyim eşyası gönderdikleri Bayırbucak Türkmenleri için daha kapsamlı bir yardım kampanyası başlattıklarını söyledi.
Ali Ayan - 28.05.2015
Soma'da Zor Durumdaki Esnaflar Ortak Basın Açıklaması Yaptı
Manisa'nın Soma ilçesinde, geçen yılki maden faciasından sonra işleri kötü gitmeye başlayan esnaflar ve kooperatifler, ortak bir basın açıklaması yaptı. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası öncülüğünde toplanan esnaflar adına konuşan Oda Başkanı Ali Ayan yaptığı açıklamada, "Bakanlar kurulu kararı ile geçen yıl ilçedeki esnafımızın kredilerinin 1 yıl faizsiz ötelenmesi çok faydalı olmuştu ancak bu geçen bir yıllık zaman zarfı içinde, çalışan madenci işçi arkadaşlarımızın işlerinden çıkarılması sonucu madenlerdeki üretimin durması ve üretimin azlığı konusunda nakliyeci esnafın çalışamaması, bunun yanında maden ocağından alacakları olan esnafların alamaması nedeniyle ekonomik sıkıntılar ortaya çıkmıştır.
Ali Ayan - 08.01.2015
Başkan Osman Sargın Yaralı Kurda Yem Verdi
İznik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Park ve Bahçe İşleri tarafında yapılan operasyonla yakalanan kurt şehir merkezine getirildi. Kaynarca Mahalle Muhtarı Ali Ayan yaptığı açıklama da"Mahalle sakinlerinden Fahri Yılmaz mahallede kurt olduğunu bana bildirdi.
Ali Ayan - 07.01.2015
İznik'te Aç Kurt Mahalleye İndi
Kaynarca Mahalle Muhtarı Ali Ayan ise "Mahalle sakinlerinden Fahri Yılmaz mahallede kurt olduğunu bana bildirdi.
Ali Ayan - 16.12.2014
Soma'da Osb Umut Oldu
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın, ilçede organize sanayi bölgesi kurulması için belirlenen 91 hektar alanda "kamu yararı" kararıyla kamulaştırma işlemlerine başlanacağı" yönündeki açıklamasına ilişkin, bölgede yer tahsisi için halen 20 başvuru yapıldığını belirterek, "OSB kurulduğunda Soma'mızda işsizlik sorunu bir nebze de olsa ortadan kalkmış olacak" dedi.  Işık, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, ilçede kurulacak olan organize sanayi bölgesinin (OSB) müteşebbis heyetine, Soma Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (SEAŞ) ve Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Ege Linyit İşletmeleri'nin (TKİ ELİ) de alınması ve bölge arazisinin kamulaştırması için "kamu yararı" kararı alınmasının sevindirici olduğunu ifade etti.  Kurulacak Soma OSB'de yatırım için firmaların şimdiden başvuru yapmaya başladığını belirten Işık, şunları kaydetti:   "Soma OSB'ye 20 başvuru var. Burada yer almak için 560 bin metrekare alan talep ediyorlar. Bu talepler gerçekleşirse kamulaştırma işlemlerinde bittiğinde OSB'miz yüzde 80 doluluğa ulaşacak. Biz de bu konuyu hızlandırmak için görüşmeler yapacağız. OSB kurulduğunda Soma'mızda işsizlik sorunu bir nebze de olsa ortadan kalkmış olacak."  -Esnaf kesimi de mutlu Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan da kurulacak OSB'nin esnafı da olumlu etkileyeceğini dile getirdi.
Ali Ayan - 22.07.2014
Soma'da Esnafın Borçlarının 1 Yıl Ertelenmesi
Soma Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı Ali Ayan, maden faciasından etkilenen esnafın borçlarının ertelenmesi kararıyla ilgili, "Alınan erteleme kararı esnaf için faydalı olmuştur" dedi.
Ali Ayan - 26.06.2014
Soma'da 'Madene ve Madenciye Sahip Çık' Yürüyüşü
Ölen madenciler için burada saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra topluluk adına Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, basın açıklaması yaptı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Ayan Haberleri | Ali Ayan Kimdir - Haberler - Ali Ayan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Ayan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: BURSA CİNSEL SALDIRI ZANLISI, 'KARLOS'TAN KURTULMAK İÇİN BAŞINA SERT CİSİMLE V
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 20:17:15. #1.13#

title