Ali Atay ve Hazal Kaya Dünya Evine Girdi

Ali Atay ve Hazal Kaya Dünya Evine Girdi

Oyuncu Hazal Kaya ile beş yıldır beraber olduğu meslektaşı Ali Atay, bir otelde gerçekleşen ve birçok ünlü ismin katıldığı törenle dünya evine girdi.

06.02.2019 21:01 | Son Güncelleme: 07.02.2019 00:39

Oyuncu Hazal Kaya ile beş yıldır beraber olduğu meslektaşı Ali Atay, dünya evine girdi.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Oyuncu Hazal Kaya ile beş yıldır beraber olduğu meslektaşı Ali Atay ile bu akşam dünya evine girdi. Geçtiğimiz günlerde kına gecesi düzenleyen Hazal Kaya ile Ali Atay'ın düğünü Fairmont Quasar Otel'de gerçekleşti. Yılın düğününe ünlüler akın etti.

KINA GECESİNİ BASMIŞTI

Hazal Kaya'nın yakın arkadaşlarının katıldığı geceye nişanlısı Ali Atay da baskın yaptı. Karşılıklı göbek atan çiftin görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Eğlenceli anların yaşandığı gecede birçok ünlü isim vardı. Hazal Kaya, geceye Tuvanam imzalı bir kıyafetle başladı. Kına gecesine, başta Songül Öden olmak üzere, Nur Fettahoğlu ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi ünlü isimler de katıldı.

Ali Atay ve Hazal Kaya Dünya Evine Girdi
Haber Yorumları (19)
TUNA BOZKURT: Sevdiğim iki isim... Mutluluklar diliyorum ...
FENERLİYİM: Barış ne olacak :DDD
BEYLER GELİN HANIMA SAYĞI: Gelin ve damat ın yanındakiler nedir böyle. Saç sakal günlük kıyafetle düğünemi gidilir. Gelin hanıma sayğı. . . . . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title