Ali Ağaoğlu 700 Bin Euroluk Yeni Oyuncağıyla Bebek'te

Ali Ağaoğlu 700 Bin Euroluk Yeni Oyuncağıyla Bebek'te

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Lüks otomobillere düşkünlüğüyle bilinen Ali Ağaoğlu, son olarak James Bond serisinin son filmi "Spectre"de kullanılan aracın aynısından aldı. Sevgilisiyle Bebek'te Lucca'ya takıldı.

Ünlü iş adamı, filmde Daniel Craig'in kullandığı Aston Martin DB9 otomobile 700 bin euro (yaklaşık 2 milyon 300 bin TL) ödedi. Ağaoğlu, servet değerindeki yeni aracıyla ilk kez önceki akşam Bebek'te görüntülendi.

Ağaoğlu, Lucca'ya gitti. İş adamının sevgilisi Duygu Su Gürpınar da bir süre sonra iş adamının Rolls Royce'uyla mekana getirildi. Birbirine sarılan çift, etraftakilere aldırmadan samimi tavırlar sergiledi.

Çıkışta ise aracına doğru yürüyen iş adamı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"PARASINI BİLMİYORUM, BEĞENDİM ALDIM"

"Bond'un arabası olduğunu sonradan öğrendim. Aracın Türkiye distribütörü, Aston Martin DB9 marka araç olduğunu söyledi. Galeriye gittim, beğendim aldım. Parasını bilmiyorum. Eve gönderin dedim, muhasebe ödemesini yapmış. Zaten yarım saat sonra evin önündeydi araba. Zamanında benimle James Bond arasında anket yapmışlardı sosyal medyada. 'Hangimiz daha yakışıklı' diye sormuşlar. Yüzde 50-50 çıkmıştık ama para farkıyla ben kazanmışım. Şimdi de arabasını bile aldım işte!" diyerek güldü. Ardından ünlü iş adamı, sevgilisiyle birlikte aracına binip oradan ayrıldı.
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title