Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi
Haberler » Magazin » Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi - Magazin

Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi

Attığı her adım olay olan genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin, kuaför çıkışı gazetecilere görüntü vermemek için yüzünü elleriyle kapatması dikkat çekti. Tilki, yaptığı hareketi "Havamda değilim, çirkin çıkarım" diyerek savundu.

Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi

Eğitimine Amerika'da devam etmeye karar veren genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimlerle komşu olması ve tuttuğu evin kirasının 82 bin TL olması çok konuşulmuştu. Her yaptığı ile olay olmayı başaran Aleyna Tilki kısa bir süre önce Türkiye'ye döndü. Basınla barışık olan genç popçu bu kez yaptığıyla şaşırttı.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Aleyna Tilki önceki akşam Kuruçeşme'deki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Posta'nın haberine göre, çıkışta gazetecileri gören Tilki, elleriyle yüzünü kapatmaya çalıştı. Bu davranış karşısında şaşkınlık yaşayan haberciler Aleyna'ya "Yüzünüzü neden gizliyorsunuz?" diye sordu. Popçu "Havamda değilim, çirkin çıkarım" cevabını verdi.

KOSTÜMÜYLE ÇOK KONUŞULDU

Aleyna Tilki, Cadılar Bayramı için giydiği kostümle çok konuşulmuştu. Tilki paylaşımının altına "Halloween'de Aleyna Tilki oldum" notuyla dikkat çekmişti.


Haber Videosu

: Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler