Aksaray'daki Trafik Kazası

Aksaray'daki Trafik Kazası

Aksaray'da Meydana Gelen ve 33 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 28 Kişinin Kimlikleri Belirlendi.

Aksaray'daki Trafik Kazası

Aksaray'da meydana gelen ve 33 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında hayatını kaybeden 28 kişinin kimlikleri belirlendi.

Kriz merkezinden yapılan açıklamada, Aksaray'daki hastanelerin morglarında 7'si çocuk 28 kişinin cesetlerinin bulunduğu ve bu şahısların Büşra Güven, Eren Açan, Fatma Çalmanda, Onur Çukurbaşı, Çağan Adıgüzel, İbrahim Alaş, Naz Tümer isimli çocuklar ile İmadeddin Açan, Halil Adıgüzel, Mehmet Ali Küçükkurul, Cumhur Çolak, Mine Akboyun, Derya Karabakır, Songül Açan, İbrahim Yalçınkaya, Nuran Kılıçoğlu, Elif Çalmanda, Gülşen Dayan, Fatma Çukurbaşı, Sevim Akkınır, Sabriye Çoban, Azize Sevinç, İsmet Alaş, Adnan Ölmez, Yeşim Aygün, Deniz Ersen, Serpil Öznur ve Ergül Aygün oldukları kaydedildi.

Kimlik tespit çalışmaları için gelen hayatlarını kaybedenlerin yakınları, morglarda cesetleri teşhis ediyor. Teşhislerin ardından ambulansla Nevşehir'e taşınacak olan cenazeler, buradan uçakla İzmir'e götürülecek.

(İHA-OK-OK-Y)