Ahmet Sinan Ertuğrul Haberleri

Ahmet Sinan Ertuğrul haber, Ahmet Sinan Ertuğrul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Sinan Ertuğrul - 31.05.2014
Alemdaroğlu, "Sessiz Çığlık" Eylemine Katıldı
Burada konuşan Alemdaroğlu, Koramiral Deniz Cora, Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul'un, Kurmay Albay Mustafa Önsel ve Jandarma Albay Engin Çırakoğlu'nun da kendisi gibi kısa zamanda özgürlüklerine kavuşmalarını istediğini belirtti.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 01.03.2014
Balyoz Hükümlülerinden 'Sessiz Çığlık' Eylemine Teşekkür Mektubu
Trabzon'da, Balyoz davası hükümlülerinden Trabzonlu Koramiral Deniz Cora, Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul, Kurmay Albay Mustafa Önsel, Jandarma Albay Engin Çırakoğlu ve Yarbay Yunus Nadi Erkut için 'Vardiya Bizde Platformu' tarafından 'Sessiz Çığlık' protesto eylemi gerçekleştirildi.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 15.08.2013
Balyoz Planı Davası Yargıtay'da Sanık Avukatı Dizdar: Terlik Darbesi mi Yapacak?
Yusuf Afat, Zafer Erdin İnal, Ahmet Sinan Ertuğrul, Nuri Selçuk Güneri, Fahri Can Yıldırım, Önder Çelebi, Mehmet Cem Okyay, Berker Emre Tok, Bülent Olcay, Mete Demirgil, Aşkın Üredi ve Nuri Üstüner'in Avukatı Ali Rıza Dizdar savunma için kürsüye geldiğinde Daire Başkanı Ekrem Ertuğrul, sanık Engin Kılıç'ın Dizdar'ı azlettiğine yönelik dilekçeyi okudu.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 18.05.2013
Trabzon'da 5.ci 'Sessiz Çığlık' Eylemi
Trabzon'un Beşikdüzü İlçesi'nde, Balyoz davası hükümlülerinden Trabzonlu Koramiral Deniz Cora, Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul, Kurmay Albay Mustafa Önsel, Jandarma Albay Engin Çırakoğlu ve Yarbay Yunus Nadi Erkut için organize edilen 'Sessiz Çığlık' protesto eyleminin 5'incisi gerçekleştirildi.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 11.05.2013
Trabzon'da 'Sessiz Çığlık' Eylemi
Trabzon'un Beşikdüzü İlçesi'nde, Balyoz davası hükümlülerinden Trabzonlu olan Koramiral Deniz Cora, Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul, Kurmay Albay Mustafa Önsel, Jandarma Albay Engin Çırakoğlu ve Yarbay Yunus Nadi Erkut için organize edilen 'Sessiz Çığlık' protesto eyleminin 4'üncüsü de gerçekleştirildi.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 04.05.2013
Trabzon'da 'Sessiz Çığlık' Eylemi
Trabzon'un Beşikdüzü İlçesi'nde, Balyoz davası hükümlülerinden hepsi Trabzonlu olan Koramiral Deniz Cora, Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul, Kurmay Albay Mustafa Önsel, Jandarma Albay Engin Çırakoğlu ve Yarbay Yunus Nadi Erkut için bugün 3'üncüsü yapılan 'Sessiz Çığlık' protesto eylemine, MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın da katıldı.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 21.09.2012
Balyoz'da Tutuklu Askerlerin Listesi
Balyoz davasında yargılanan 250'si tutuklu, 365 emekli ve muvazzaf askerin tam listesi.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 19.09.2012
Gaziler Günü
Eskişehir'de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla gaziler onuruna yemek verildi.
Ahmet Sinan Ertuğrul - 01.12.2011
Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul Tutuklandı
"Balyoz Planı" davasına bakan İstanbul 10.Ağır Ceza Mahkemesi, hakkında yakalama kararı bulunan Tümamiral Ahmet Sinan Ertuğrul'un tutuklanmasına karar verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Sinan Ertuğrul Haberleri | Ahmet Sinan Ertuğrul Kimdir - Haberler - Ahmet Sinan Ertuğrul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Sinan Ertuğrul kimdir, hayatı ve biyografisi. Balyoz'dan Tahliye Olanlar Anıtkabir'i Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 17:38:00. #1.16#

title