Ahmet Münir Haberleri

Ahmet Münir haber, Ahmet Münir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Münir - 28.12.2019
İnegöl'e Değer Katanlar Vefa Gecesinde Buluştu
15 ÖZEL İSME VEFA GÖSTERİLDİ Programda birçok alanda ilçemiz ve ülkemiz adına başarılı çalışmalara imza atan İnegöllüler ile İnegöl'de iz bırakan isimler yer aldı. O isimler şöyle sıralandı: Mehmet Baştürk (İnegöl Eski Milli Eğitim Müdürü), Sadullah Organ (Gazeteci), Recep Atılgan (Sporcu), Haydar Cerrah (İnegöl Eski Kent Konseyi Başkanı), Abdullah Tataroğlu (Yazar), Kemalettin Anıl (İş Adamı) adına oğlu Metin Anıl, Yusuf Davut Fergana (İnegöl Belediyesi Eski Meclis Üyesi) adına oğlu Ömer Fergana, Neşe Baysal (Sporcu), Mehmet Ali Sav (Müzisyen), Göksel Kemal Girgin (Akademisyen), Ahmet Münir Ayva (Ahşap Sanatçısı) adına eşi katıldı, Fatih Altınöz (Senarist, Tıp Doktoru), Haluk Özsaraç (İstanbul İnegöllüler Eski Dernek Başkanı), Mesut Kaçan (Akademisyen), Muhittin Tanoğlu (İnegöl Eski Belediye Başkanı).
Ahmet Münir - 27.12.2019
Fenerbahçe-Beşiktaş maçında görev alan hakemler hakkında suç duyurusu
Beşiktaşlı Sanayici, İş İnsanları ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Ahmet Münir Yaşar da maçların onlarca kamerayla takip edildiğini ve VAR hakemlerinin bu kameraları görebildiğini belirterek,  sonuna kadar Beşiktaş'ın hakkını savunacaklarını ve gerekirse dernek üyeleri olarak tek tek manevi tazminat davası da açacaklarını bildirdi.
Ahmet Münir - 27.12.2019
Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi hakemleri hakkında suç duyurusu
Beşiktaşlı Sanayici, İş İnsanları ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Ahmet Münir Yaşar da suç duyurusunun Fenerbahçe-Beşiktaş maçında yaşanan olaylara ilişkin olduğunu dile getirdi.
Ahmet Münir - 7.11.2019
İmkansızla Mükemmelin Birleştiği Nokta Müzede İzlenime Sunuldu
Geleneksel Türk El Sanatları Sanatkarı Ahmet Münir Ayva ve kursiyerlerinin hazırladığı "İmkansızla Mükemmelin Birleştiği Nokta" isimli oyma ve kakma sanatı sergisi, Kent Müzesinde görücüye çıktı.
Ahmet Münir - 25.10.2018
Üç Büyükler"İn Taraftarı Cumhuriyet Bayramı Konseri'nde Buluştu
BESİYAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu'nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, "Şunu bilmek lazım ki üst kimliğimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı.
Ahmet Münir - 4.5.2018
Fetö Sanığı Eski Emniyet Müdürüne 10 Yıl Hapis İstemi
Bursa 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanık eski Bursa İl Sağlık Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya Leventoğlu ile tutuksuz sanıklar Atilla Gülsar, Faruk Öztürk, Ahmet Münir Acar, Kemal Bayraktar, Yüksel Yaşar ve avukatları ile bazı tanıklar katıldı.
Ahmet Münir - 14.1.2018
Gassallar 'Zor ve Etkileyici' Dedikleri Mesleklerini Anlattı
Malatya'da, 1989 yılında, dönemin belediye başkanı Ahmet Münir Erkal tarafından kurulan Şehir Mezarlığı'nda kayıtlara göre, 50 bin mezar bulunuyor.
Ahmet Münir - 14.1.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Malatya'da, 1989 yılında, dönemin belediye başkanı Ahmet Münir Erkal tarafından kurulan Şehir Mezarlığı'nda kayıtlara göre, 50 bin mezar bulunuyor.
Ahmet Münir - 4.8.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Bursa'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında İl eski Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, İl Milli Eğitim eski Müdürü Atilla Gülsar ve Bursa Vergi Dairesi eski Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu birçok kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden Ali Osman Kahya, Atilla Gülsar, İbrahim Saydam, Faruk Öztürk ve Yusuf Ziya Leventoğlu tutuklandı. Savcılık soruşturmasının ardından tutuklu sanıklarla birlikte Kemal Bayraktar, Ahmet Münir Acar ve Yüksel Yaşar hakkında Bursa 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, 'silahlı terör örgütü kurma veya yönetme', 'silahlı terör örgütüne üye olma' ve 'örgüte finansman sağlamak' suçundan 35'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Ahmet Münir - 23.5.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: ---------- Törenden detaylar Dönem birincisinin konuşması Dekan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'n açıklamaları ///////// AKTÜEL GÖRÜNTÜ -Erdoğan'ın konvoyunun havalimanına gidişi 23.05.2017 - 12.33 Haber Kodu : 170523076_ 23.05.2017 - 12.35 Haber Kodu : 170523077 ===================== 3- CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MEZUNİYET TÖRENİNDEN MEDİPOL'E GEÇTİ Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbulDHA Haliç Kongre Merkezi'nde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'ya gitmek için Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Ancak Cumhurbaşkanı'nın konvoyu havalimanı yerine Bağcılar'daki Medipol Üniversitesi Hastanesi'ne yöneldi. Cumhurbaşkanı'nı takip eden basın mensuplarının önü motorlu polisler tarafından kesildi. Trafiği de durduran polisler bir süre geçişe izin vermedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaret için mi ya da başka bir program nedeniyle mi hastaneye gittiği öğrenilemedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan  yaklaşık 1 saat sonra hastaneden ayrıldı ve Ankara'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Yol kenarında bekleyenlere el sallayan Erdoğan'a Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın eşlik ettiği görüldü.  Görüntü Dökümü: Cumhurbaşkanı konvoyunun haliçten çıkışı Takipteki basın araçlarının önünün kesilmesi Trafiği durduran polislerden detay Hastanedeki hareketlilikten detaylar Korumaların gazetecilere izin vermemesinden detay cumharbaşkanı'nı taşıyan aracın hastaneden ayrılışı dhafeed ============================== 4- GÜL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbulDHA İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunisa Gül de katıldı. Gül çiftinin törene katılmanın sebebi mezunlar arasında gelinleri Ayşe Zehra Karadere'nin de bulunmasıydı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah  Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül'le evli olan Dr.
Ahmet Münir - 23.5.2017
Gül Ailesinin Mutlu Günü
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunisa Gül de katıldı. Gül çiftinin törene katılmanın sebebi mezunlar arasında gelinleri Ayşe Zehra Karadere'nin de bulunmasıydı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül'le evli olan Dr.
Ahmet Münir - 23.5.2017
Gül Ailesinin Mutlu Günü
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunisa Gül de katıldı. Gül çiftinin törene katılmanın sebebi mezunlar arasında gelinleri Ayşe Zehra Karadere'nin de bulunmasıydı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah  Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül'le evli olan Dr.
Ahmet Münir - 23.5.2017
Dha İstanbul - Gül Ailesinin Mutlu Günü
Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbulDHA İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunisa Gül de katıldı. Gül çiftinin törene katılmanın sebebi mezunlar arasında gelinleri Ayşe Zehra Karadere'nin de bulunmasıydı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah  Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül'le evli olan Dr.
Ahmet Münir - 8.5.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında eski Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve eski Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam'ın da aralarında bulunduğu birçok kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden Ali Osman Kahya, Atilla Gülsar, İbrahim Saydam, Faruk Öztürk ve Yusuf Ziya Leventoğlu tutuklandı. Savcılık soruşturmasının ardından tutuklu sanıklarla birlikte Kemal Bayraktar, Ahmet Münir Acar ve Yüksel Yaşar hakkında Bursa 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, 'silahlı terör örgütü kurma veya yönetme', 'silahlı terör örgütüne üye olma' ve 'örgüte finansman sağlamak' suçundan 35'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Münir Haberleri | Ahmet Münir Kimdir - Haberler - Ahmet Münir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Münir kimdir, hayatı ve biyografisi. DÜZCE Türk Sanat Müziği dinleyen bıldırcınlarda verim arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 18:26:56. #1.15#
title